לג`ואי...

הילוש

New member
כ פ י ר י שלי!!!!

נשמה מה שלומך??????????? לאן נעלמת היתגעגעתיייייייייייייי רק שתדע אני חולה עליך ושיהיה לך לילה מדהים ומקסים וקסוםםםם והכללללללללללללללל חסר לך אם לא תחלום עלייי אני ישרוף אותך סתם סתם לא ישרוף. אל תשכח שאני מתה עליך יפיוף חלומות פז נשמה

הילוש

New member
קופלה שלי

מאמית שליייי נשמה שלייייי עיניים שליייי שיניים שלי אף שלי גבות שחי ושפם שלייייי וכל חלקי הגוף החיצונים ונכליל גם תפנימיים נשמה אני אוהבת אותךךךךךךךך וחבל שלא הודיעו לי על הפגישה יום חמישי סוף סוף יכלתי לבוא באמת חבל מאמי שלי שיהיה לך לילה טוב מקסים וקסוםםםםםם אל תשכחי לחלום עליי ולא אני פשוטטטטטטטטטטטטט........... מתה עלייך מתוקהההההההה

Joey*

New member
רוצה יחס?!?

הנה יחס!! מה שלומך נה נה? אני מקווה שהכל טוב ושעבר עליך סופשבוע מהנה ונינוח. כמו שאת רואה אני ג`ואי, ואם בא לך לשלוח אימייל, כי אני לא מגיע לכאן הרבה, פשוט תקליקי על השם שלי בצד ההודעה שלי בעמוד הפורום. זהו בעצם. המשך גלישה נעימה ונתראה בעתיד... ג`ואי.

הילוש

New member
גואי מאמי

נשמה מה שלומך???? איך עבר השישי שבת??????? עליי עבר מצוין רק רציתי שתדע שאי שמה מישהי בי-ם בקטמון הבודדה חולה עליך ואוהבת אותך ומוסרת לך נשיקותתתתתתתתתתתתתתתתתתתת ולילה טוב חם חם. שיהיה לך לילה מקסים וקסום יפיוף שלייייייייייייי אוהבת המון הילה

למעלה