תודה סהר

מטורפת

New member
תודה סהר

אל תאמצו את הזיכרון שלכם בניסיון להיזכר מתי עזרתם לי. עוד לא שיתפתי אותכם במועקותי ועוד לא חשפתי בפניכם את הצורה המוזרה הזאת, הפועמת מחיים ומתכווצת כאובה עד מוות, וידועה גם בשם ``לב``. אבל רק הידיעה שאתם קיימים ומוכנים לשמוע את מה שיש ואין לי לחשוף, נתנה לי איזשהו כיוון בחיים- לכיוון המחשב, ואחר- כך מי יודע, אולי אפילו עד המטבח... הגעתי דרך הפרסום ב``מעריב`` וכולי תקווה שיגיעו עוד אחרי ושיהיה בכם הכוח לתת להם את ההקבה והתמיכה שהם מחפשים. וחוצמזה, שאליה קטנטנה: האם אפשר לכתוב גם דברים פחות מנוסחים, כמו שירים אות סתם רגשות שקיבלו צורה של מילים לא כל כך קשורות? ושוב תודה

לב היקרה

אני מוכנים לשמוע לא עד המטבח עד אסטרליה אם צריך ואני בחרתי בשם הקודם שיותר הולם אותך אז אני מקשיב והדיו במקלדת לא נגמר לעולם שלך י

מטורפת

New member
here goes nothing

טוב, זה קצת ישן אבל זה תופס תמיד... לעשות משהו להעיף כיסא לנפץ חלון להרגיש את זה מחוץ לדמיון לצעוק לעולם שאיבד את היופי לקלל את כולם לשים פס על האופי לקפוץ מהחלון ליפול ולמות מתוך הדמיון להתנגש במציאות לדחוף, להכאיב להשתמש באלימות לשים זין על חוקים של ציות תתרחקו, אנשים! להפחיד, לאיים אניי לא אנושית! להפסיק להתקיים. לעשות משהו.

מטורפת

New member
לא התכוונתי לזעזע...

זה אחד הקטים היותר אינטנסיביים שהיו לי אבל יצאתי ממנו. הנה משהו קצת יותר רלוני: טוב לי סופגת דמעות בשמיכה צמרמורת מספרת לי צרחה מגרדת בי הכל בגללך. משתגעת בחיוך מבולבל מנסה לגרד צרחה מצמררת מלב רועד ותשוקה מתעוררת נוגעת עד סיפוק אומלל. אוהבת אותך עם כל השיגעון משחקת עם מחוגי השעון קרוב מדי ורחוק כל-כך אם לא תחזור בקרוב מפחדת שאברח

למעלה