יריד של "על השולחן" - טיזינג

cookie13

New member
יריד של "על השולחן" - טיזינג

חזרתי עכשיו הביתה, אחרי סקירה מהירה באנגר 11 עם אדון חרוב. הראש קצת מסתובב אחרי כמות הטעימות יין שהוא הכניס לורידים שלי, אז קצת קשה להתרכז ולכתוב. תכף האדון יגיע הביתה, וכבר יעשה את העבודה השחורה. בינתיים, תהנו מקצת תמונות רק כדי להראות את כמות הצבעים שהיו שם. היה קטן, נעים ולא צפוף (בטח בגלל השעה) צבעוני, ומפוצץ ביצרני שמן זית!!!!

cookie13

New member
במיוחד לחתלתולית

צ'ורוס!!!!! תפלים, עייפים, ממש לא משכנעים, אבל... היינו חייבים לצלם לך אותם!!

החתולית

New member
obrigada querida

יפה מצדך לכתוב שהם היו תפלים ועייפים. בשבילי צ'ורוס זה משהו שאוכלים ברחובות של ריו, ממולא דולסה דה לצ'ה קום שנטילי. אמא שלי חזרה מברצלונה אתמול ועדיין לא סיפרה לי מה אכלה, אבל מהכרותי איתה, היא לא חגגה קולינארית.

cookie13

New member
מתקנת אותך:

צ'ורוס אוכלים ביציאה מהקולנוע בסאו פאולו, עם הרבה brigadeiro בפנים. הרבה!!!!

החתולית

New member
שני דברים אכלתי בסאו פאולו

בשר ברודיזיו נפלא, וקרם אבוקדו בפעם הראשונה בחיי - חברה הכינה לי, כי לא האמנתי שאפשר לאכול אבוקדו מתוק. צ'ורוס אכלתי רק בריו ומצאתי רק באזורים מסויימים של העיר. בכל אופן, אני בדיאטה, אז ממש לא יפה לכתוב לי brigadeiro ובטח שלא עם פעמיים הרבה :) אחחחחחחח.....

mokit

New member
אוי, אוכל ברזילאי, איזו נוסטלגיה...

במשך כל ילדותי אכלתי אבוקדו עם סוכר ואף אחד בארץ לא הבין איך אני מסוגלת לאכול את זה... לי זה היה נראה מובן מאליו... ומה שעוד אהבתי זה ה-pastels שתמיד קנינו באיזה כוך קטנטנטן שהכין רק אותם.

ח ר ו ב

New member
חתלתולה,אני גיליתי וצילמתי ראשון את

הצורוס בשבילך. והקוקיה העלתה קודם. מי מקבל את ה |גביע | ?

cookie13

New member
חחחחחחחח../images/Emo6.gif

מ'פגר! (זאת מחמאה אצלי...לא להעלב!!)

החתולית

New member
אז ככה...

אתה תקבל גביע מדוייק מאד ומלה בעוגות שמרים נפלאות, וקוקי תקבל גביע מעוצב למופת עם brigadeiro. נדמה לי שזו חלוקה צודקת בהחלט.

cookie13

New member
האשמים לסוטול שלי...

היינות מגולן, בעיקר המוסקטו שממש ממש "מקסים" כמו שהגדיר אותו ידידינו אגב, הדוכן הכי מושקע ויפה מבחינה עיצובית. שאפו!

cookie13

New member
אבל המנצחים מבחינתינו...

עם דוכן קטנטן וצנוע, אבל גבינות עם טעם גדול מהחיים שלא קשה להתמכר אליהם - "חלב עם הרוח" מיודפת. אישששששששש (על הירח)!! תארגן לנו סיור אצלם???

היינו אצלם בשבת האחרונה!

מקום מדהים, משק כמעט אוטרקי. הגבינות מהטעימות שאכלתי בארץ. יש תמונות ועוד לא הספקתי בכלל לדווח. אולי מחר.

למעלה