פאב בתל אביב

OYael11

New member
פאב בתל אביב

שלא נרגיש בו זקנים...
קיבלנו יום שישי בלי הילדים
באיזה שוק נמצא מגוון של אוכל רחוב גם בשעות הצהריים המאוחרים?
נשמח להמלצה על פאב רצוי בצפון הישן ורצוי עם אוכל שלא נרגיש בו זקנים מדי...
תודה
נעים לקרוא כאן לעומת כל הפרסום המשתולל ברשתות...

Nרב

New member
איך אפשר לא להגיש זקנים בצפון הישן.. לא בדיוק סביבה תוססת...

החתולית

New member
עמירם, כמובן

בסוף רחוב דיזנגוף, בואך מגרשי התערוכה / נמל ת"א.
&nbsp
אמנם עמירם כבר לא שם, אבל חגית שקנתה ממנו את המקום, ממשיכה את רוחו.
&nbsp
המקום נפתח בצהריים, ואחר הצהריים לא תהיו הכי מבוגרים שם.

אדוארד בר

אם אתם הולכים לשוק הכרמל הבר נמצא ממש בפתח השוק האוכל מצויין ובימי שישי בצהריים לעיתים יש חגיגה של ממש

OYael11

New member
תודה לכולם - סיכום קצר

ניסינו להתחיל את הבוקר אצל דילקס אבל התור הארוך שהשתרך בחוץ הבריח אותנו.
פתרנו את הרצון בבורקס tlv. בשוק הכרמל שעברו מקום אך נמצאו לפי התור שגם שם השתרך. התעקשנו ודי מהר קיבלנו חצי שרימפס שהיה נהדר אך לא כמו אחיו המנגולד פטה. לא שומניים פריכים ועם מילוי נפלא. תמחור מטורף במושגי הפריפריה.
המשכנו לאנשי הפנדה הרועשים, חציל ענן היה מופלא, הפיתה מלאה בחציל מאודה מתקתק, סלט סלק, טחינה, סלט ביצים ועוד. המנה המוצלחת של היום.
8 כיסונים טבעונים ורוטב חרפרף בדוכן שצמוד לדוכן טום יאם, והזכירו לטובה אוכל רחוב בתאילנד, ממול נלקח בורק ביצה לא בפיתה שהיה חביב.
אחרי סרט, 19 בערב שישי, החלטנו לקפוץ לדיקסי אחרי 15 שנה בערך...הופתענו כמה מלא. נמצא לנו 2 מקומות על הבר. הום פרייז וסי פוד באותה שיטת הכנה היו יותר מדי לעורקים בשלב זה של חיינו. איך פעם חיינו על זה?
עם כל הכבוד לחדר האוכל שלנו בקיבוץ, בתל אביב יותר טעים��

החתולית

New member
סה"כ יום משובח

בורקס תל-אביב ופיתה פנדה, שניהם מקומות נהדרים. אני מסכימה איתך שהחציל ענן מופלא

oreldi

New member
אחחח דיקסי...

פעם ההום פרייז שלהם היה מתת אל מבחינתי. היום אם אני אוכל קערה כזו- אני מסיים את הלילה באיכילוב..
לא מזמן הייתי שם ואכלתי את ההמבורגר, הוא טוב בהחלט למרות שיש טובים יותר. לשאר המנות אני לא מתקרב (אלא אם יתעורר בי איזה קרייבינג מיוחד)

למעלה