דג – דגן, הגליל התחתון.

מ צ ד ה

New member
דג – דגן, הגליל התחתון.

דג – דגן, הגליל התחתון.

כשסגרנו את הסופ"ש ההוא לא ידענו שהוא יהיה גשום כ"כ. אבל... כבד"כ, אסתכל על חצי הכוס המלאה ואומר שזה איפשר לנו לבלות זמן איכות יחד בבקתות העץ המקסימות שבקיבוץ ניר דוד (מומלץ מאוד)!!!

אז... ערב שישי, שעה מוקדמת (בגלל הילדים
), המקום מלא! יש אירוע בחדר פרטי עוד 3 שולחנות אבירים של משפחות מורחבות על סביהן וטפיהן, מקומיים ואורחי חוץ. המסעדה מרווחת מאוד ומאפשרת מרחב תנועה וישיבה נוחה גם אם יש כמה עגלות תינוק בסביבה והאקוסטיקה מאפשרת לנהל שיחה וגם להנות מהמוזיקה.

כמו כן, יש חדרון לילדים שמכיל ניירות, צבעים ומעט משחקים/פאזלים.

אכלנו:

סלטים לפתיחה (מגיעים עם לחם הבית) - 6 צלוחיות עם סלטים טריים, חלקם אומנם "שגרתיים" אולם הבטטות ברוטב הצ'ילי היו נהדרות! וכך גם הגזר שהיה חריף וטוב. עשו רפיל ברצון וללא חיוב נוסף.

הבכור רצה שניצלונים שהגיעו עם צ'יפס. זה היה השניצל הכי ביתי שיצא לי לאכול מחוץ לבית והיה מאוד טעים!

האמצעית ביקשה פיצה, בלי רוטב ובלי תוספות :-./. הבצק היה טעים מאוד, בעיניי רך מדיי ודווקא בגלל זה הפעוט לעס בקלות ובהנאה.

מנות הילדים מגיעות עם מיץ לבחירה וכדור גלידה.

הבחור הזמין פורל בגריל בתוספת צ'יפס. היה לו טעים מאוד.

אני העדפתי מנה המיוחדים - מוסר ים תיכוני שהגיע כפילה מבושל בציר ירקות, בליווי שום, פלפל חריף, לימון, אספרגוס, עגבניות שרי וכוסברה. גם פה רוצה להחמיא לביתיות המנה, שהייתה טעימה מאוד, עם רוטב טעים והשעועית שהוגשה איתה (ביקשתי תוספת אינה פחממה) השתלבה היטב.

הדגים מוגשים עם סלטים קצוצים טריים ובשל בלבול כלשהו במטבח קיבלנו סלט אחד עם מנות הילדים ואח"כ עוד 2 סלטים. ושוב, מפתיע, כמה מלפפון ועגבניה קצוצים טרי יכולם להיות טעימים כ"כ!

לקינוח לקחנו קינוח בשם שוויצריה שהיה מורכב משכבות של מסקרפונה ותחתית שוקולד כלשהי. בעלי נהנה מהקינוח מאוד, אני פחות התחברתי, הרגיש לי קצת אנמי בטעם.

הילדים קיבלו את הגלידה
שלהם והזמנו כדור נוסף עבור הפעוט – עליו לא חוייבנו. בעיני מחווה יפה מאוד!

כאורחי קיבוץ ניר דוד קיבלנו 10% הנחה.

לסיכום: ממליצה מאוד. מקום ביתי (במובן הכי חיובי של המילה), מסביר פנים ואדיב, עם אוכל טרי וטעים ותודעת שירות טובה.

ביקשנו לארוז את שאריות הפיצה והשניצל ולמחרת אחה"צ, ללא חימום, הם נאכלו והיו טעימות מאוד.

הפריע לנו שהיה רק תא שירותים אחד והופננו החוצה (הבכור ואני) לשירותים נוספים, אותם לא מצאנו. טוב שהוא בן
...

pix37

New member
תיקון קטן - המסעדה והקיבוץ במורדות הגלבוע לא הגליל

תאי שטח שונים, נפרדים ומרוחקים זה מזה.

פרט לכך נהנתי לקרוא

למעלה