לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1989219,892 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

אודות הפורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

לצפיה ב-'מחפש מסעדה רבע כשרה'
מחפש מסעדה רבע כשרה
03/01/2019 | 14:11
20
272
שלום, אנחנו קבוצה של שמונה אנשים שרוצים לצאת למסעדת שף טובה בתל אביב/הרצליה אך לאחד מחברי הקבוצה יש מגבלה: הוא לא אוכל במסעדות שמגישות חזיר או פירות ים. אין שום בעיה שלמסעדה לא תהיה תעודת כשרות כל עוד כאמור היא לא מגישה חזיר פירות ים. חשוב להגיד שרבים מחברי הקבוצה חובבי מסעדות שף, אז אנחנו מקווים למצוא פשרה שהיא לא פשרה קולינארית.
בקיצור, יש לכם המלצות למסעדות כשרות עד רבע כשרות?
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'לא מסעדת שף, אבל אולי תתאים'
לא מסעדת שף, אבל אולי תתאים
03/01/2019 | 15:49
249
M25 בשוק הכרמל - הם לא מגישים חזיר ולא פירות ים, השחיטה כשרה והם לא פתוחים בשיש בערב ובשבת. מכירה שומרי כשרות שאוכלים שם.

נכון, העיצוב לא משהו, והתפריט פשוט ולעניין, אבל הבשר איכותי מאד, והספיישלים משובחים.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אחרי שאכלנו לאחרונה'
אחרי שאכלנו לאחרונה
05/01/2019 | 08:59
18
435
ארוחה מאוד מוצלחת באירוע במסעדה כשרה (ג'קו סטריט בירושלים) אני לא בטוחה שמסעדה כשרה היא בהכרח פשרה (פרט לעניין הקינוחים, שאולי אפשר לדלג עליו).
ואז אפשר לגגל מסעדת שף כשרה בתל אביב או משהו ולקבל, למשל:

ולהמשיך משם. אישית, לא הייתי באף אחת מהמסעדות המדוברות, אז לא יכולה להמליץ.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'רעיון מצויין'
רעיון מצויין
05/01/2019 | 09:54
66
לצפיה ב-'אחד מתוך שמונה וכולם נכנעים ללא תנאי. מזכיר משהו.'
אחד מתוך שמונה וכולם נכנעים ללא תנאי. מזכיר משהו.
06/01/2019 | 22:01
16
92
לצפיה ב-'אשמח לתמוך כספית (כלומר לאכול) בכל מסעדה טובה,'
אשמח לתמוך כספית (כלומר לאכול) בכל מסעדה טובה,
07/01/2019 | 06:42
15
245
ונושא הכשרות ממש לא משנה לי. לאכול במסעדה צמחונית לא אומר שעכשיו בגללך כל המסעדות הבשריות ייסגרו, וגם לאכול במסעדה כשרה לא אומר שעכשיו כל המסעדות הלא כשרות ייסגרו. אני בעד שהמסעדות הגרועות ייסגרו והטובות יישארו פתוחות. אם יש מסעדה לא כשרה טובה ואת אוכלת בה, את תומכת בה, והיא תמשיך לפעול כל עוד היא תישאר טובה ויאכלו בה. מי שלא הולך אליה מטעמי כשרות ימשיך לא ללכת אליה גם אם היא תהיה המסעדה היחידה בארץ. מי שלא מעניינת אותו כשרות, הולך למסעדה כי היא טובה ולא משנה אם ביום אחר הלך למסעדה אחרת שהיא כשרה או לא כשרה, אלא כמה הלך למסעדה הזאת. אין לי שום עניין לתמוך במסעדות לא כשרות ולא טובות, ואני שמחה לתמוך במסעדות כשרות הטובות.
ספציפית בנושא שנשאל, בואי נצא מנקודת הנחה (שהיא כנראה ההנחה שלך) שאכן אם את אוכלת במסעדה מסוג מסוים את תורמת להישארות מסעדות מהסוג הזה ולסגירת האחרות או הפיכתן לכאלה. אם תמליצי לו ללכת למסעדה ל-א כשרה שלא מגישה פירות ים או חזיר, זה אומר שמסעדות לא כשרות ירצו להפוך למסעדות מהסוג הזה - כלומר יפסיקו להגיש חזיר ופירות ים. זה מה שאת מעדיפה? לא עדיף שמי שמחפש הגבלות יילך למסעדה כשרה, והמסעדות הלא כשרות ימשיכו להגיש הכל? הרי הרבה יותר קל לעסק להפסיק להגיש חזיר ופירות ים ולהיות חצי-כשר מאשר להפסיק לפעול בשישי-שבת כדי להיות כשר באמת. לדעתי האינטרס שלך, כשמישהו מחפש מסעדה עם מגבלות כאלה היא לשלוח אותו למסעדה כשרה אמיתית, כדי שמסעדות לא כשרות לא יתחילו לחפש דרכים לרצות קהל שמעוניין במגבלה כזאת או אחרת ובסוף מי שיידפק הוא קהל הסועדים במסעדות לא כשרות.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-''
07/01/2019 | 09:35
13
15
לצפיה ב-''
07/01/2019 | 10:16
12
24
לצפיה ב-'והנה ידיעה מהיום שמראה שזה אכן קורה:'
והנה ידיעה מהיום שמראה שזה אכן קורה:
08/01/2019 | 03:08
11
180
https://m.ynet.co.il/Articles/5441826
נו, משמח אותך? המסעדות האלה לא כשרות, אבל חזיר ופירות ים מתחילים לצאת מהתפריטים.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'כשרות אינה הסיבה היחידה'
כשרות אינה הסיבה היחידה
08/01/2019 | 08:24
9
139
אבל אין ספק שמסעדות מנסות להגדיל את מעגל הלקוחות שלהן. הרבה אנשים אינם דתיים, אבל נמנעים מאכילת חזיר ופירות ים, והוצאתם מהתפריט תגדיל את מעגל הלקוחות.

עניין נוסף הוא מחיר חומרי הגלם. בשר חזיר ופירות ים הם חומרי גלם יקרים יותר מעוף, בקר מיובא או דגים מקומיים (כבר לא מדברת על דגים קפואים).

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'המחיר הוא התרוץ. הסיבה היא הכשרות. דווקא מסעדות'
המחיר הוא התרוץ. הסיבה היא הכשרות. דווקא מסעדות
08/01/2019 | 09:31
4
119
שעושות צעדים שכאלה אני מוכנה להחרים אחרי שהן עושות את הצעד, גם בשביל הסיכוי שהן תחזורנה בהן, וגם כדי שאחרות לא יצעדו בעקבותיהן (להבדיל ממסעדה שהייתה מאז ומתמיד כשרה).
העניין של השרימפס בג'פניקה הוא עניין מבאס במיוחד עבור משפחתי, כי אחת הבנות שלי אוכלת רק סושי שרימפס שם, וממש לא מתחשק לי לבשר לה שכבר אין.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'הרשתות האלה אינן כשרות '
הרשתות האלה אינן כשרות
08/01/2019 | 15:08
3
98
כל עוד הרוויחו מספיק, בלי הקהל ה"מסורתי" הגישו חזיר ופירות ים. ברגע שמתח הרווחים ירד, זה הפתרון הפשוט והמתבקש.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'את מקבלת את זה בשלוות נפש. '
את מקבלת את זה בשלוות נפש.
08/01/2019 | 15:42
2
114
ברור שהן לא כשרות, זה מה שמרתיח בכך שהם מורידים חזיר ושרימפס מהתפריט (לעתים, אגב, בסמיכות משונה לפתיחת סניף כשר, שמעלה את החשד שיוקר המנות הוא לא העניין אלא אולי לחץ מסוים מצד מי שאחראי על מתן הכשרות לסניף).
זה לא קשור לכמה חזיר ופירות ים הם יקרים (כמו שנראה שטענת בהודעה הקודמת) - זה קשור לכמה קהל נוסף יגיע אם הם יורידו אותם מהתפריט. הצעד המתבקש מצד מי שלא רוצה שזה יקרה, הוא להדיר את רגליו מסניפי הרשת כך שהם יאבדו את כל הקהל הלא מסורתי שהיה להם, ולא ישתלם להם לעשות שינויים כאלה (בהנחה שלפחות חלק מהשינויים האלה לא נכפו מלמעלה על ידי שומרי הכשרות. או שגם אם כן - שלא ישתלם להם לפתוח סניף כשר ולאבד את הקהל שלהם).
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'ראשית, אלה לא רשתות שאכלתי בהן'
ראשית, אלה לא רשתות שאכלתי בהן
08/01/2019 | 20:46
81
קל לי מאד לקבל זאת בשלוות נפש. שנית, מי שזה מפריע להם, שלא יאכלו ברשתות האלה.

שלישית, כמו שאני לא מחרימה את מסה, חוות צוק ועוד מסעדות שבחרו לא להגיש בהן חזיר, אין לי סיבה להחרים מקומות אחרים שבוחרים לעשות כך.

אני אוכלת חזיר ופירות ים, ומשתדלת לאכול אותם במקומות שנעים וטעים לי לאכול בהם. באותה מידה אני יכולה לאכול במקומות בהם לא מגישים את חומרי הגלם הללו.

יש לי בעיה עם המדיניות והכפייה של הרבנות בנושאי כשרות, אבל לא עם העובדה שיש מקומות כשרים.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'בדיוק הפוך גוטה'
בדיוק הפוך גוטה
09/01/2019 | 18:38
71
בשר חזיר הוא זול בהרבה מהבקר. למעשה החזיר מאכיל את רוב העולם, בסין ובדרום אסיה  ברוב אירופה, צפון ארה"ב ועוד. הוא קל לגידול, מתרבה מאד ומלא ערכים תזונתיים. רק העם הנבחר והמוסלמים החליטו שהוא טמא להם.
אכן צריך להדיר רגליים מאותן הרשתות שהחליטו להוריד מתפריטן שרימפס וחזיר.  השרימפס אומנם די יקר כחומר גלם, אך פופולרי מאד וכמובן טעים בכל צורת הכנה ואין סיבה ממשית להסרתו למעט כמובן כניעה לממסד החראדי/דתי.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'חזיר לא יותר יקר מבקר.'
חזיר לא יותר יקר מבקר.
08/01/2019 | 18:31
3
33
לצפיה ב-'לפני כמה חודשים נאמר לי שחזיר יקר יותר'
לפני כמה חודשים נאמר לי שחזיר יקר יותר
08/01/2019 | 20:48
2
107
היות שהיה וירוס שפגע בחזירים, כך שנוצר מחסור. יכול להיות שבינתיים המצב השתנה.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'קניתי צווארי חזיר בשבוע שעבר. מקווה שהם לא פגועי הווירוס'
קניתי צווארי חזיר בשבוע שעבר. מקווה שהם לא פגועי הווירוס
08/01/2019 | 21:50
1
112
בכל מקרה בקר טרי תמיד היה יותר יקר מחזיר טרי [אין קפוא בכל מקרה]. אז להשוות לעוף או לבשר קפוא מיבוא, זה לא מדויק.
מאז ומתמיד סטייק לבן הוגש בד"כ בסטקיות וכשאלה התמעטו, גם אלה התמעטו. חוץ מסטייקים [צלע, צוואר ופילה], היו גם נקניקיות כמובן. תבשילי חזיר, מחלקים אחרים, כמעט ולא היו בתפריטי המסעדות.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'בשר חזיר'
בשר חזיר
<< ההודעה הנוכחית
09/01/2019 | 08:40
98
הוא הזול ביותר.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'הדתה שמדתה. זה מה שקורה.'
הדתה שמדתה. זה מה שקורה.
08/01/2019 | 09:15
41
לצפיה ב-'קייטרינג בירושלים'
קייטרינג בירושלים
15/01/2019 | 11:39
22
הנה סרטון של קייטרינג בירושלים
תהנו
ביקורת מסעדות >>

הודעות אחרונות

09:36 | 20.03.19 bigdaddy1 החדש
19:27 | 18.03.19 אורחים בפורום
07:34 | 18.03.19 אריה שגיא
15:24 | 14.03.19 אורחים בפורום
10:24 | 13.03.19 אIרה הכפIלה
15:12 | 11.03.19 החתולית
09:11 | 11.03.19 ofersar
07:23 | 10.03.19 החתולית
05:15 | 07.03.19 החתולית
13:34 | 06.03.19 nולה על הישרדות 6
12:51 | 03.03.19 החתולית
08:45 | 03.03.19 ליטלס3
05:19 | 28.02.19 החתולית
05:56 | 24.02.19 החתולית

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ