"חדר עישון" בצומת יסוד המעלה

שרוצקי

New member
"חדר עישון" בצומת יסוד המעלה

חדר עישון" בצומת יסוד המעלה - לאחר ביקור באגמון החולה (מומלץ בחום למי שלא היה! ולא לוותר על עגלת המסתור) הלכנו לנסות את מזלנו, בעקבות ההמלצות פה, בגליאנו שנמצאת צמוד לשם. המארחת החמוצה נזכרה לומר לי אחרי 10 דקות המתנה (כשהיא רואה אותי אבל פשוט מתעלמת) שאין מקום לפחות לחצי השעה הקרובה. הפור נפל על חדר עישון שנמצא קרוב.
המקום עצמו נמצא בתוך מין מרכז מסחרי הזוי שנראה נטוש אבל המסעדה נעימה ומרווחת. מלצר חייכן ונחמד הושיב אותנו ונתן לנו תפריטים. הריח במקום עשה לנו חשק לבשר!!!!!! הזמנו פלטה של 800 גרם בריסקיט, עוף ואסאדו (טלה?) ועבור הילדים מנה אחת של נקניקיות ומנה של שניצלונים. אחרי המתנה של כ-20 דקות, כששאר המנות כבר הוגשו, אמרו לנו שנגמרו הנקניקיות (הבאסה היחידה) ועוד מנה של שניצלונים הגיעה מהר. הבשר מגיע עם תוספת של תפוחי אדמה מדורה ועוד כל מיני תוספות קטנות שלא נטעמו כי לא היה צורך. הבשר היה מעולה ומנה נדיבה ביותר, לדעתי היו שם 800 גרם נטו של בשר - אסאדו מצוין, עוף שאני לא אוהבת (כי זה עוף! ויש לידו בקר!!!!) אבל בעלי ממש אהב ובריסקיט שרובו היה מצוין אבל הייתה חתיכה או שתיים יבשושיות...
מכיוון השניצלונים לא נרשמו טענות.
לא הצלחנו לסיים את המנה המאוד נדיבה אבל הזמנו פאי פקאן שהגיע עם קצת רוטב קרמל מלוח והיה נהדר.
הכל כולל 4 בקבוקי שתייה 380 ש"ח בהחלט משתלמים.

החתולית

New member
על הדיווח

מארחות חמוצות צריכות לפוס מן העולם.

למעלה