עידכון לגבי מצב הפורום

החתולית

New member
עידכון לגבי מצב הפורום

הודיעו לי היום שמצאו דרך לגבות את הפורומים בצורה יעילה, כך שבמקרה של תקלה, אפשר יהיה לשחזר אותם תוך זמן קצר מאד.

מסתבר שהפורום שלנו ופורום נוסף, יחודיים מבחינה מסויימת, ולא מצליחים לשחזר אותם כפי שנעשה בפורומים אחרים בהם אין כעת בעיות.

הוצעו מספר פתרונות לשיחזור כל ההודעות ששורשרו להודעה הנעוצה של החיפוש של Gרר, והם נבדקים כעת.

מקווה שאוכל להעלות חדשות טובות בקרוב.

יש חדשות גם לגבי שחזור ארכיון הפורום? פונקציית החיפוש

וכל הדיווחים שנשמרו במאמרים ובקישורים? זה לא פחות חשוב משחזור חודש של הודעות. תזכירי להם.תודה.

החתולית

New member
החיפוש של Gרר עובד

בדקתי מספר פעמים. ההודעות היחידות שלא נכללות בו הן אלה ששורשרו.

דיווחי חו"ל שהיו בקישורים נסרקו על-ידי החיפוש של Gרר.

המאמרים והקישורים בפורמט של הפורום, כלולים בבעיה הייחודית.

1Shir

New member
תודה על העדכון
יש עוד עניין בהמשך למה שסבתא רותרות כתבה

אני מכירה את זה מפורומים אחרים
כאשר משחזרים - מוחקים (סופית) את כל ההודעות שנכתבו מאז המחיקה
בעצם מחזירים את הפורום למצבו הקודם
אבל בכך מוחקים הרבה הודעות אחרות
לא כזה יעיל בלשון המעטה
השאלה אם עובדים על למצוא דרך לטפל גם בזה
&nbsp
תמסרי לתפוז שאם העניין הוא כלכלי הם מוזמנים להיעזר בגולשים לכיסוי ההוצאות
אנחנו מבינים שהאתר חינמי ולא יותר מדי רווחי בגלל שלל סיבות שלא משנות כרגע
אז אפשר לגבות תשלום על כניסה לאתר לגולשים עם יוזר קבוע ולא אורח
או לבקש "תרומות" חד פעמיות על פתרונות למצב שנוצר
השאלה אם זאת בעיה של כסף או בעיה טכנית של חוסר יכולת
יש המון גולשים קבועים בתפוז ואם כל אחד שם אפילו רק אלף ש"ח אולי זה יוצא סכום שיכול לעזור במשהו
סתם מחשבות שהיו לי על המצב
על החפירה

החתולית

New member
זה מפני שהם משחזרים מהגיבוי האחרון

ועכשיו, בעקבות רעיון שלי, ינסו לעשות משהו אחר.

אין שום סיבה, ולי בודאי שאין כוונה, לתרום כלכלית לתפוז. אם יש לך 1,000 ש"ח מיותרים, אני יכולה לתת לך רשימת ארגונים לתרום להם.

1Shir

New member
ממש אין לי אלף ש"ח מיותרים, תודה על ההצעה

אנחנו צרכנים של שירות חינמי ואם אנחנו רוצים לשפר אותו בצורה שמנהלי האתר לא מעוניינים לבצע מסיבות כלכליות (לא אומרת שזה המצב כי אני באמת לא יודעת, לכן כתבתי "אם"), זאת ממש לא תרומה, יותר כמו קנייה של משהו שמעוניינים בו.
דווקא את, שתורמת כ"כ הרבה מזמנך לתפוז בתפקיד שהוא לא תמיד מהנה או מועיל לך, אני בטוחה שהזמן שהשקעת כאן שווה הרבה יותר מהסכום הזה... אבל בסדר, רק זרקתי רעיון תאורטי לא מגובש כדי להדגים שהאתר חשוב לגולשים ולדעתי אם יש לנו דרך לפעול עבורו אז רצוי לעשות זאת. עד כאן חפירה.
אני אכן מקווה שיצליחו לשחזר בקלות ובדרך שלא תמחק שום דבר נוסף. אני באמת לא מבינה בנושא הטכנולוגי אז אין לי מושג מה אפשרי בכלל ומה לא.

1Shir

New member
לדעתי הזמן שאתה או כל אחד שקבוע בפורום הזה נמצא בו שווה הרבה

יותר (אבל כנראה אני לא אמיתית כי אני חושבת אחרת ממך)
&nbsp
מעתיקה כאן גם מה שהגבתי לחתולית ונמחק
"ממש אין לי אלף ש"ח מיותרים, תודה על ההצעה
אנחנו צרכנים של שירות חינמי ואם אנחנו רוצים לשפר אותו בצורה שמנהלי האתר לא מעוניינים לבצע מסיבות כלכליות (לא אומרת שזה המצב כי אני באמת לא יודעת, לכן כתבתי "אם"), זאת ממש לא תרומה, יותר כמו קנייה של משהו שמעוניינים בו.
דווקא את, שתורמת כ"כ הרבה מזמנך לתפוז בתפקיד שהוא לא תמיד מהנה או מועיל לך, אני בטוחה שהזמן שהשקעת כאן שווה הרבה יותר מהסכום הזה... אבל בסדר, רק זרקתי רעיון תאורטי לא מגובש כדי להדגים שהאתר חשוב לגולשים ולדעתי אם יש לנו דרך לפעול עבורו אז רצוי לעשות זאת.
אני אכן מקווה שיצליחו לשחזר בקלות ובדרך שלא תמחק שום דבר נוסף. אני באמת לא מבינה בנושא הטכנולוגי אז אין לי מושג מה אפשרי בכלל ומה לא."
&nbsp
המשך שבוע טוב

oreldi

New member
הפורום זה חשוב גם לי

אבל מכאן ועד לתרום לו כסף- המרחק ארוך מאוד מאוד מאוד.
תראי, רובנו (אני מרשה לעצמי לדבר לא רק בשמי באופן חריג) גולשים בפורום זה ופורומים אחרים כי אנחנו אוהבים את הפורום, ואוהבים אוכל, וגם כי זה מעביר לא רע את הזמן. בסופו של דבר זו פלטפורמה אינטרנטית חינמית עם כל מיני יתרונות.
אבל, עם כל הצער שבדבר, האמיני לי שאוכל לחיות גם בלי זה.
רוב האנשים שאני מכיר יש להם מאבקים ודברים לפעול בהם בתוך ביתם ואת הזמן והאנרגיה שלהם הם מנתבים לשם. לא שאני לא בעד לתרום (אני אפילו תורם מדי פעם כשאני רואה כתבות על חולים שנזקקים לניתוח) ואולי זה אני שעייף/שבע אבל לא נראה לי שלהציל פורום/ אתר אינטרנט זה תמריץ מספיק חזק בשביל להשקיע הרבה אנרגיה ו/או כסף עבור רוב האנשים. יש דברים ואנשים שזקוקים לזה יותר ואם יהיה לי את האנרגיה/כסף מיותר אשקיע את זה בהם.

החתולית

New member
אני מתנדבת בניהול הפורום הזה מעל לעשר שנים

הפורום חשוב לי, הוא סוג של הבייבי שלי, ובימים הטובים הוא היה חשוב ומהותי בתרבות הקולינרית בישראל.

שגיאות של בעלי תפוז לדורותיהם, הביאו את האתר למצב בו הוא נמצא כעת. אין לי ספק, שבלי התקלות הטכניות הגדולות שקרו בשנים האחרונות, ועם ממשק סלולארי מצויין, הפורומים היו במצב אחר, אבל לא בוכים של בויאבס שנשפך.

ניהול הפורום מעולם לא ייצר לי הכנסה, נהפוכהו - הוא עלה לי כסף (לא הרבה, אבל עלה). כיש לי כסף לתרום, אני תורמת למי שבאמת זקוקים לכך.

dani666

New member
גיבוי ושחזור - כבודם במקומם מונח. אבל כל רופא שיניים ...

... יודע שבסופו של דבר יש לטפל בשורש הבעייה.
&nbsp
לשים פלסתר של גיבוי ושחזור, לא פותר את הבעייה העקרונית. ועד שהיא תפתר, אני (ואחרים גדולים ממני) לא יטרחו להשקיע כאן מעבר למינימום. וכמות המבקרים הצונחת - רק תצנח מהר יותר. כך שנשמח לשמוע מה קורה בנושא הנתוח לחולה, ולא רק הפלסתר על הפצע.
&nbsp
וכדי לתת דוגמא -
לא מזמן חזרתי מצפון איטליה ותכננתי לפרט כאן על המסע. זה כבר לא יקרה.

החתולית

New member
ראשית, חבל שלא תדווח

משום שהדיווח ייסרק על-ידי החיפוש של Gרר.

בשיחה אתמול נמסר לי שמטפלים גם בפתרון הבעיה שגורמת ל"מחיקות" (שאינן מחיקות כלל).

למעלה