אורבן קיטשן גבעתיים

oreldi

New member
אורבן קיטשן גבעתיים

במשך השלוש ומשהו שנים שאני בגבעתיים איכשהו לא יצא לי ללכת לאורבן קיטשן שנמצאת ברחוב ויצמן, אחד משני הרחובות המרכזיים בגבעתיים (יחד עם כצנלסון).
בשבועות האחרונים הייתי שם כמה פעמים. מדובר במסעדה בינונית בגודלה, עם מקומות בפנים ובחוץ על המדרכה.
התפריט הוא כזה שפונה לכולם ושיש באלף מקומות אחרים- פיצות, סלטים, כמה פסטות, כמה מנות ראשונות, קצת בשר ופאד תאי.
אז מה אכלתי שם?
מהמנות הראשונות:
סלט יווני- היה טרי, טעים, די נדיב. ביקשנו אותו בלי זעתר ובטעות הוציאו עם. אחרי שהערנו וביקשנו להחליף הם השאירו את הסלט ע"ח הבית ובנוסף הביאו חדש

מהעיקריות:
רביולי גבינות ברוטב עגבניות- הרביולי עשויים טוב, הרוטב סביר, מרגיש קצת תעשייתי אבל אין לי תלונות,

פאד תאי עם ירקות ועוף- סטנדרטי. לא הוצף בשמן. היה חסר לי קצת רוטב

ניוקי פטריות- מנה טעימה, הניוקי מעט דחוסים אבל טעימים, הרוטב היה מתקתק, טעם הפטריות בלט ברוטב והיו שם כל מיני פטריות צלויות קטנות וטעימות. שוב , לא מנת הניוקי הכי טובה שיש אבל בהחלט מנה טעימה ללא תקלות

היתה גם מנת פטוצ'יני עם ירקות ושמן זית, טעמתי ממנה ביס וגם היתה מוצלחת.

לקינוח חלקנו סופלה שוקולד טעים ונדיב במיוחד בגודלו ופאי בננות טעים מאוד, שהיה יכול להיות מעולה אילו היה מוגש חם ולא קר מהמקרר. סביר להניח שהקינוחים הם קנויים אבל גם צריך לדעת ממי לקנות.

המחירים של העיקריות בין 50-60 שקל, הקינוחים 38 שקל.

לסיכום- אמנם אין להם שום דבר מיוחד אבל את מה שהם עושים הם עושים בצורה טובה. יופי של מסעדה

אספרסו2

New member
יופי

במיוחד ראויה לציון הבקשה להחליף סלט שלם בגלל זעתר.
רק בציון.

oreldi

New member
לא ברור לי אם היתה כאן ציניות או לא...

אני אניח שלא (למרות שנדמה לי שכן) אבל אחדד: ביקשנו מראש שיוציאו בלי זעתר כי חלק מהסועדים שונאים זעתר. אמרו בסדר גמור. בסוף הוציאו עם. הזעתר היה דומיננטי וכיסה את רוב הירקות. לכן, לגיטימי ויותר מכך בעיניי לבקש להחליף במקרה כזה.

trilliane

Well-known member
מנהל

החתולית

New member
לרגע שמחתי שיש עוד מקום שמגיש סופלה אמיתי

אבל אז כתבת שהוא הוגש קר
כנראה פונדנט שוקולד שהם לא טרחו לחמם, כפי שנהוג.

oreldi

New member
התבלבלת...הסופלה (כלומר פונדנט) הוגש חם. הפאי בננות הוגש קר

הפאי בננות אילו היה מוגש חם (לא במיקרו חלילה..) היה יכול להיות אלוהי.

החתולית

New member
אז סופלה אמיתי אמיתי?

כזה שמכינים א-לה-מינוט במקום? אם כן, זה אושר גדול.

oreldi

New member
לא לא:)

פונדנט רגיל רגיל...כמו זה שאכלת אינספור באירועים.
לא זה של פופינה

באמת האמנת שבמסעדה עם תפריט ארוך שפונה לכולם

והמגישה פיצה וכאלה, באמת תקבלי סופלה של ממש? לא מתאים לך.

החתולית

New member
אוראל כתב סופלה, התייחסתי בהתאם

חוץ מזה, תקווה היא דבר טוב ואופטימי, ואני בעד אופטימיות.

למעלה