החיפוש הייחודי של Gרר

Gרר

New member
אוכל מזוויע של יונייטד איירליינס

מהחברות שיותר זקוקות לניעור בתחום. מה שהם מגישים שם זה... ללא מילים. גם ככה אוכל מטוסים הוא בעייתי. אבל יש חברות תעופה שמנסות בכל זאת לשפר במעט את החווייה. לא יונייטד, מסתבר. וזה לא שאפשר לקנות משהו לפני ולאכול בטיסה. מדובר על טיסה של 15 שעות.

Sanchez

Member
אפשר ורצוי לקנות סנדוויץ' או משהו דומה...
גם 15 שעות בטמפ. תא המטוס לא יקלקלו את זה.

Gרר

New member
בטיסה הספציפית הזאת יש סיכוי שהסנדביץ' היה קופא

הקפיאו שם את המטוס בצורה לא שפויה לחלוטין. לא מבין את הקטע הזה במטוסים. אתה עובר שורה שורה כולם עם סוודרים... מעילים... אני ישבתי עם המעיל והשתמשתי בשמיכה בתור צעיף. עד כדי כך היה קר.

אומר לך את האמת - אם הייתי קונה סנדביץ' ממש טעים - רוב הסיכויים שהייתי מחסל אותו בחצי הראשון של הטיסה. קשה לי להאמין שהייתי משאיר אותו לסוף

Sanchez

Member
יש לי תאוריה לגבי הטמפ של תא הנוסעים...
הם מקפיאים את הנוסעים שיזוזו פחות (ופחות יבלבלו את המח לצוות).
אני טס כ 5-6 פעמים בשנה (ולפעמים קצת יותר, לרוב בענייני עבודה) וכבר פיתחתי תאוריות לגבי חברות כאלה ואחרות.

Nרב

New member
אוכל של easyjet :) שהיה בסדר + ולגמרי השביע

אותנו ב- 20 פאונד :)
היה דיל של שתיה (פחית ספרייט) + חטיף (פרינגלס קטן) + כריך פטה ורוקט (שהגיע קר מדי) = 7 פאונד
ועוד דיל של בירה (פחית הייניקן) + חטיף (צ'יפס) + כריך שניצל בג'בטה (הוא לא התלונן) = 9 פאונד
והוספנו קופסת "טאפאס", ב- 4 פאונד שהכילה שקית קרקרים, ממרח חומוס בסיסי, ממרח פלפלים נחמד, שקית זיתים נחמדה וקינוח בקלאווה קטן אישי (ויתרתי)
בסה"כ היה סביר ביותר
התפריט כאן:
https://www.inflightfeed.com/wp-content/uploads/imenu/easyjet.pdf

Gרר

New member
האישה עד היום כל טיסה מספרת בגעגועים

על הקרוק מאדאם שיצא לה פעם לאכול באיזי ג'ט. כנראה הדבר הכי טעים שיצא לה לאכול על מטוס. אמנם קונים את זה ולא מקבלים אבל זה עדין נחשב ארוחת מטוסים

התפריט של איזיג'ט מעולה

עם אופי בריטי ממש של אסופת מוצרים ומאכלים, רובם עם אופי אתני ומחירים סבירים ביותר לטעמי.
גם העיצוב הגרפי שלו יפה מאוד ומאפשר למצוא בקלות את מה שבא לך, וגם קצת נותן לך להתפתות בצורה כיפית.

הקרוק מאדם היה בטיסה מונציה לפריז

לצערי בטיסה האחרונה שלי באיזיג'ט מתל אביב ללונדון- לא היה קרוק מאדם..
הם לא מגישים את זה מסתבר על טיסות מ..ואל ישראל...
התחשבות בציבור הדתי שהיה ממנו לא מעט (בטיסת חזור אף ביקשו מאיתנו להמנע מלגשת לחלק האחורי של המטוס בזמן שהם התפללו ערבית)

לא. אינני זוכרת את הניק המדויק שלו. זה לא שאני

צריכה ממנו משהו ספציפי, סתם תהיתי לאן נעלם בתקווה שהוא בבריאות שלמה.

pix37

New member
כמו רוב הפעילים - עבר לפייסבוק ל "אוכלים את הראש"

הקבוצה של הארץ.

הממשק של תפוז הביס את כולם.

החתולית

New member
לשמחתנו לא את כולם

ועדיין נכנסים לפורום אלפי אנשים מדי חודש. הם אולי לא כותבים פעילים, אבל בהחלט קוראים.

trilliane

Well-known member
מנהל
הממשק של תפוז פונה לכולם: זמין לחיפוש מגוגל ולא מחייב רישום

קבוצות בפייסבוק, גם פתוחות, לא בהכרח זמינות לצפייה למי שלא רשום, ואפילו סתם דפים עסקיים בעייתיים למי שרוצה לקרוא כי פייסבוק לא מפסיק להסתיר את המסך עם דרישה להתחבר לחשבון. אני לא מדברת גם על ההיררכיה שכמעט לא קיימת בפייסבוק והיכולת לעקוב אחרי דיונים (לדעת במבט מה כבר קראת ומה לא).
&nbsp
אין ספק שלאנשים שמכורים לפייסבוק בסלולרי הוא נוח יותר, ומי ש"גם ככה שם" ימשיך להיות שם. אבל מבחינת ממשק נטו, לפייסבוק לא חסרים חסרונות.

למעלה