אחרי שכתבתי ביקורת ארוכה על מסעדות בהוואי

John the Savage

New member
אחרי שכתבתי ביקורת ארוכה על מסעדות בהוואי

הפורץ שוב מחק את הפורום

מקווה שישחזרו את השרשור ...

John the Savage

New member
אני עדיין כאן. בינתיים.

אני רק אמנע מהשקיע בכתיבה של דברים שיבאס אותי אם ימחקו.

למרות שאני לא בטוח כמה זמן יש בכלל לתפוז עוד להישאר בחיים. בעיקר כשלא ניראה שהם מתקרבים אפילו להשתלט על הפריצות למערכת. וחבל, כי אהבתי את תפוז בתור פלטפורמה לדיונים הרבה יותר מאשר את פייסבוק ...

ג'ון, אם זה באמת חשוב לך, אתה יכול לעשות גיבוי.

זה הלקח שהפקתי מהמחיקה האחרונה - ועשיתי גיבוי לביקורות המפורטות שלי. מובן שזה גם מוריד מהמוטיבציה לכתוב כאלה ביקורות, אבל לפחות אם וכאשר יחזרו ההודעות - כדאי לעשות גיבוי.

John the Savage

New member
בזמנו עשיתי באמת גיבוי לכל הקומונה של ישראלים בארה"ב

ידעתי שיש סכנה שהטרול שוב ימחוק כאן הודעות, אבל בפעמים הקודמות תפוז עוד הצליחו לשחזר הודעות בפורום הזה לפחות. והפעם כבר לא ... הייתי צריך באמת קודם לכתוב את הביקורת על המחשב ורק אז להדביק בפורום ...

החתולית

New member
שיחזור הפורומים החל אתמול

לצערנו זה לוקח זמן ואי אפשר לשחזר את כולם בבת אחת.

Gרר

New member
אם קלדנית לא מקלידה את ההודעות אחת אחת מחדש

לא ברור למה זה לוקח יותר מסדר גודל של שעות לכל היותר.
גיבוי נורמאלי, במיוחד לחומר שאתה יודע שכנראה יימחק כי הוא נתון תחת התקפה, ועל כן אתה לא מסתפק בגיבוי של קלטות אלא עושה לו גיבוי לאמצעי איחזור מהיר, לא אמור לקחת ימים. אנחנו לא בשנות ה-70 של המאה שעברה.
כמובן לא מופנה אליך אלא לתפוז שכנראה לא הפנימו שתם עידן הסרטים המגנטים.

John the Savage

New member
אם אתה יוצא מנקודת הנחה

שיש שם אנשים שיודעים מה שהם עושים, חוששני שאתה נותן להם יותר מידי קרדיט.

1Shir

New member
אני רק יצאתי מהיוזר ונכנסתי שוב וזה פתר את הבעיה

החתולית

New member
אצל רוב הגולשים (וגם אצלי) זה לא עבד

אבל מחיקת הקוקיז של תפוז היא פעולה די פשוטה, ואין צורך למחוק את כל הקוקיז.

זה קורה בגלל כל התיקונים והעדכונים שעושים, כדי לשחזר את הפורומים.

Gרר

New member
ההנחה שלי היא שמי שמשקיע את הכסף שלו בתפוז

אמור לדאוג שיהיו שם אנשים שיוכלו לתת לו את הרווח עבור הכסף ולא להחריב לו את ההשקעה... אבל כנראה שמשהו פגום בהנחה הזו.

John the Savage

New member
המשקיעים שרכשו את תפוז

קנו את האתר תמורת מיליון וחצי שקל. שזה כלום. כשהם קנו את האתר, הם ידעו שתפוז נמצא בירידה ומפסיד כסף. אני משער שהם האמינו שרק על בסיס נפח הכניסות לאתר הם יוכלו לחלוב את האתר מפרסומות ולהחזיר לעצמם מהר את ההשקעה בלי להשקיע גרוש נוסף בפיתוח. מן הסתם הם שכרו כמה צעירים בשכר קרוב למינימום בשביל להשאיר את האתר פועל.

כל מתכנת ששווה משהו, יעלה להם עוד מאות אלפי שקלים בשנה. זה לא כלכלי לאתר שממילא נמצא בירידה מתמדת.

החתולית

New member
עניין הביצה והתרנגולת

הירידה הגדולה הראשונה נבעה מתקלה טכנית גדולה שהתרחשה בתקופת הבעלים הקודמים. האתר הפסיד גולשים כשהבעלים הקודמים העדיפו להשקיע בשטויות, במקום בממשק סלולארי טוב.
אחר כך מכרו את האתר, משום שהיתה ירידה בכמות הגולשים, ועכשיו שוב הדברים חוזרים על עצמם.

אז מה בא קודם, הירידה בכמות הגולשים או התקלות הטכניות בגלל חוסר השקעה?

למעלה