החיפוש הייחודי של Gרר

25306yosef

New member
אתה עוד לא נולדת ב-1995

את הדוחות הללו ביחד עם מסמכים רבים נוספים רכשתי כאמור בכסף.

רק המסמכים הללו של מדריכי יונתן בע"מ עלו לי בזמנו 64 ש"ח. כיום המחיר ירד ל-33 ש"ח בלבד.

Sanchez

Member
64 ש"ח ? פשששש. חילקת לתשלומים ?
או שהתפרעת וקנית במזומן ?

trilliane

Well-known member
מנהל
הוא לא משלם במזומן, רק באשראי (באמת, אני לא צוחקת)

והוא מזמין מסמכים מתוקף חוק חופש המידע ואוסף קטלוגים וכו', זה חלק מה"קיק" שלו.

25306yosef

New member
מה בדיוק הבעיה שלך עם חוק חופש המידע?

למה האנטי הזה שלך לחופש המידע?

לצערי הרב, חוק חופש המידע (שהוא כיום בתשלום) ושירותי חשיפת המסמכים של משרד המשפטים (שגם הם בתשלום וימשיכו להיות כך גם בעתיד) הם כיום הכלים היחידים שקיימים לאזרח לצורך השגת מידע שקיים ברשויות ציבוריות שהוגדרו ככאלה במפורש בחוק.

בלי חוק חופש המידע ושירותי חשיפת המסמכים של משרד המשפטים, נשאר לנו רק פרסומי יחסי הציבור של היחצנים (או הדלפות) שזה הדבר היחיד שמפורסם בעיתונות.

לכן לא ברור לי למה האנטי הזה שלך לחוק חופש המידע כאילו את עובדת באיזו רשות ציבורת ויש לך מה להסתיר.

trilliane

Well-known member
מנהל
היכן כתבתי שיש בעיה? לא בעיה ולא אנטי. החוק חשוב ומצוין.

25306yosef

New member
כל תגובותייך עלי בעניין חוק חופש המידע נכתבות ברוח השלילה.

עכשיו את פתאום כותבת לראשונה שהחוק חשוב ומצוין, אבל ככל הנראה את רוצה שמישהו אחר יעשה את העבודה עבור השגת המידע שמעניין אותך.

אז ברצוני לומר לך שזה לא יקרה. אם יש משהו שמעניין אותך ואת רוצה אותו, אז את זו שצריכה לעשות שימוש בחוק ואף אחד אחר לא יעשה את השימוש בחוק עבורך.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא, לא ולא. אינך מבין אותי, ואני חוששת שאין טעם להסביר.

25306yosef

New member
מאחר שאתה לא היית מסוגל להבין אותי בגלל שלא רשמתי זאת במפורש

אז אתה הילד בן 4 שלא יודע לעשות חיפוש.

Vegeterian123

New member
באיזה שעה הפיתה פנדה?

גם אני מתכנן הרבה זמן על פיתה פנדה ולא ידעתי שפתוח בשישי
יודעת אולי באישה שעות נפתח בשישי?

25306yosef

New member
הבטחתי שאני אעזוב את הפורום אם וכאשר ייצא מדריך גומיו.

אבל לצערי הרב, ואני כותב זאת בצער רב ומכיוון שבמשרד יחסי הציבור הטעו אותי ומסרו לי דיסאינפורמציה,

בעת כתיבת שורות אלה המדריך עדיין לא יצא לאור ולא ברור אם אי פעם ייצא לאור.

ולכן כל עוד המדריך לא יוצא לאור, אז למעשה אין מדריך כלל וכל מה שפורסם עד עתה היה יחסי ציבור בלבד ויש חשש שמדובר בניגוד עניינים.

25306yosef

New member
האם עדיין לא נחשף הדירוג כולו?

הרי היתה היום מסיבת השקה חגיגית ובה חולקו מדריכי גומיו בחינם לכל מי שהגיע למסיבה, עיתונאים בעיקר.

כך שהדירוג כולו נחשף כבר (אם אכן היתה המסיבה וחולק המדריך) ומי שהיה במסיבה יודע כבר הכל.

ומי שלא היה במסיבה כמוני, יאלץ לחכות על שהמדריך יגיע לנקודות המכירה אם בכלל יגיע אי פעם לנקודות המכירה...

ואם המדריך במלואו ובשלמותו לא יתפרסם לעולם ולא תהיה כל אפשרות לרכוש אותו, אז אין לראות בכך מדריך אלא פרסומת הנגועה בניגוד עניינים.

החתולית

New member
המדריך אמור להגיע לחנויות בתוך 10 ימים

בינתיים אפשר לראות את הדירוג באתר חברת גו מיו.

25306yosef

New member
בינתיים יש כאן משהו שנודף ממנו ריח מצחין ולא נעים....

לצערי הרב, במשרד יחסי הציבור לא יודעים לעבוד כלל ומוסרים דיסאינפורמציה ויוצרים שם רע למדריך.

ואם בנוסף לשם הרע שיוצרים למדריך במשרד יחסי הציבור קיים גם חשש לניגוד עניינים פסול ואסור של עורכי המדריך (כפי שניתן להתרשם ממה שנכתב עד כה בפורום), אז מתחילים להרגיש ריח מצחין ולא נעים.

בנסיבות העניין, אני מאבד את החשק ואת הרצון לרכוש את המדריך אם בכלל יגיע לחנויות.

וזאת מאחר ויש לי הרגשה שזה בכלל לא יהיה המדריך של אביטל ענבר אלא משהו אחר לחלוטין שנראה לי מסחרי חסר כל אובייקטיביות.

חבל שנצטרך לחכות עוד 10 ימים לפחות.

נ.ב. - אני לא רוצה את אתר האינטרנט, אני רוצה את המדריך המודפס במלואו ובשלמותו.

big ass blue

New member
my top 5

אפשר גם לתת דוגמאות למסעדות.

מסעדה טובה:
*שירות.
https://yakimono.co.il/
*זמן המתנה למנות.
https://hudson-tlv.com/
*אמביאנט - מוזיקת רקע.
http://www.racha.rest.co.il/
*עיצוב פנים.
https://www.facebook.com/יום-טוב-קפה-yom-tov-cafe-331350797064746/
*גיוון באוכל.
http://www.hatachana-m.co.il/

...

החמשת הקריטריונים שלי למסעדה לא טובה, לא קיימים אצלי, עוד לא יצא לי להיות באחת לא טובה, אולי כי הסטנדרטים שלי לא כל כך גבוהים, אבל זה רק אני.

החתולית

New member
בלי להתעמק יותר מדי

הטחנה היא הבחירה שלך למסעדה עם תפריט מגוון?
זו מסעדה שמתמחה בבשר, ואין בתפריט שלה מנה עיקרית צימחונית או טבעונית.
&nbsp
יום טוב קפה הוא הבחירה שלך למקום מעוצב?
אחד המקומות הפחות מעוצבים שאני מכירה.
&nbsp
בכל מקרה, הקריטריונים שלי לבחירת מסעדות טובות הם:
אוכל טוב = חומרי גלם טובים ושימוש נכון בהם, ושיהיה טעים, כמובן.
שירות מקצועי וטוב,
VFM שמתייחס לא רק לתמחור בסיסי אלא גם למידת ההנאה שלי מהאוכל
אווירה
תפריט יין ואלכוהול

big ass blue

New member
זה מה שיפה אצל אנשים, ישנם טעמים שונים.

אנשים אוהבים דברים מסויימים, למשל אם יש לי טעם מסויים, אז אני בדרך כלל הולך למקומות מסויימים שאני אוהב, מאכלים שאני אוהב, אז אם אני אומר תפריט הכי מגוון בשבילי, איני יכול לטעות פה, כי זו הבחירה שלי.
בשביל גיוון בתפריט, זה אופציות שונות. בתור חובב בשר, האופציות שם טובות, בתור חובב אוכל טבעוני, אין הרבה מסעדות שהתפריט הטבעוני מגוןן, גם במסעדות שהן טבעוניות נטו.

אני אוהב דברים פשוטים, ונוחים, ובעיניי העיצוב של יום טוב הוא הכי נכון לי, נוח לי בסביבה פשוטה, עזבי את עניין האוכל של המקום, שהוא מצויין אגב, העניין הוא העיצוב של המקום ולא שום דבר אחר, למשל השירות שם לא טוב, בעיניי.

למעלה