החיפוש הייחודי של Gרר

יש אחת ברמת השרון בניהול הבן, אפי אללוף. נפתחה לפני כשנתיים.

התחילה טוב אך לצערי התדרדרה לגמרי.

Gרר

New member
תודה על הדיווח

מזמן לא פינקת אותנו היה שווה לחכות!!

John the Savage

New member
וואלה, לא ידעתי שהם עדיין קיימים

פעם פעם, לפני הרבה מאד שנים, ג'קו בעיר התחתית בחיפה היתה המקום הראשון בו אכלתי פירות ים, בתקופה בה פירות ים בישראל היו עדיין די נדירים. זכורים לי השולחנות הפשוטים עם המפות מנייר, והשלט "אצלינו יש סבון ומים, דגים אוכלים רק בידיים". זה עדיין זכור לי בתור מקום די מיוחד.

אבל כשהם הפכו לרשת, הסניפים האחרים איבדו את הייחוד, וגם לא ממש שמרו על רמה אחידה. אני עוד זוכר שיצא לי לדבר עם אישתו (אם אני לא טועה) של ג'קו בזמן שאכלנו בסניף בחיפה, שסיפרה לי שהיא לא ממש מתחברת לסניף (החדש בזמנו) בהרצליה.

בפעם האחרונה בה שמעתי על הרשת, שמעתי שהם היו בפשיטת רגל. לא ידעתי שהם עדיין קיימים.

superman1234

New member
המסעדה בנתניה אינה בבעלות ג'קו המקורי [מחיפה].

הבעלים הוא בחור חביב מנתניה שנמצא בד"כ במקום.
אני מניח שיש ביניהם הסכם זכיינות. הלוגו זהה, והתפריטים דומים.
ד"א מחיפוש בגוגל מצאתי שיש מסעדות נוספות בהוד השרון, ברמת השרון, וכמובן שבחיפה.

נכון. הסניף המשפחתי של הבן אפי היה בהרצליה ואז נסגר

ופתחו את הפיש מרקט בתל אביב, במקום. למיטב זכרוני היה שם פיגוע והוא נסגר.
רק כעבור מס' שנים פתחו מחדש ברמה"ש.

inבאלי

New member
אחת המסעדות החביבות על הוריי

יוצא לנו לאכול שם בהרכבים משפחתיים שונים מספר פעמים בשנה.
בז'אנר של מסעדות הדגים עם סלטים לפתיחה הם בסך הכל מציעים אוכל לא רע ושירות מצויין.

trilliane

Well-known member
מנהל
אלה "מבצעים" די קבועים, כלומר לא משהו נדיר שצריך לחכות לו
זה דומה לכך שהמחיר הרשמי המלא לכרטיס (באולם) להצגה "עלובי החיים" בהבימה נקבע ל-₪400, אבל זה רק מחיר פתיחה; כל שני וחמישי יצאו במבצע אחר, ומנויים משלמים כמובן אחרת, וועדי עובדים, ואתרים מוזלים, ומבצעים לקבוצות שונות... בפועל אני תוהה אם יש מישהו שבאמת שילם אותו. ההצגה יורדת השבוע (אחרי כמעט שנתיים) וקניתי כרטיס, בפעם הרביעית... גם הפעם לא שילמתי יותר מ-₪200.
&nbsp
בקיצור, אם את תיירת ונכנסת לערוך קניות בסניף זמין לך, ברור שלא תתחילי עכשיו לכתת את רגלייך לסניף רחוק ותקני מה שאת רוצה במחיר הנקוב. אבל מי שחי כאן לא זקוק בדחיפות לאורז או לשמן זית ולא מחויב לקנות דווקא בסניף מסוים, זה לא ביג דיל. כמו תמיד צריך לדעת מה והיכן לקנות ואיך להשוות... כשהייתי (לפני שנים) בלב לונדון, מחירי המזון היו יקרים להפליא, אבל הייתי תיירת, כמובן. לא כולם גרים/קונים דווקא בסניפים היקרים בלב העיר הגדולה.

pix37

New member
כנראה שכן - כאמור לא הכרתי לפני

ולא ממש חקרתי אחרי

trilliane

Well-known member
מנהל
אכן. אני מכירה את הסניף בגבעתיים. חביב ולא יקר (לפחות היה)

אבל גם צפוף ובפנים בד"כ רועש להחריד, לפחות בערב. נדמה לי שבפעם האחרונה שניסינו לשבת שם ויתרנו בשל עוצמת המוזיקה הבלתי נסבלת (היא כבר הייתה ברמה של פאב/מועדון).

Gרר

New member
בערב זה נחשב פאב ולא מסעדה ולצערי אכן

המוזיקה שם בעוצמה לא סבירה. הם פונים לקהל מאד צעיר וכותשים לו את האוזניים על הדרך

gastro101

New member
לולה וקובה ו FARO כולל ארוע

סוף שבוע עם אורחת אחת בלבד שבאה רק ללינה וארוחת בקר

ששי לפנות ערב , קפצנו לארוחת ערב בלולה וקובה , מסעדה נעימה בהוד השרון
פתחנו להם את הערב ....וחגגנו בקטנה יום נישואים
ראשונות - ממיוחדי היום - לו סוכריות פסטה במילוי ריקוטה (68שח ככל הזכור לי) לי שרימפס קריסטל עם פלפלים קלויים - חלקם היה קמחי במידת מה, לא להיט
במסעדה אחרת אולי הייתי מחזירה את המנה. אבל הייתי רעבה

עיקריות- לי מנה קבועה ומצוינת שלהם- חזה עוף עם פירה בציר בשר- חה עוף עסיסי מאד, פירה טעים . הוא לקח סלט עגבניות שרי , רבעי ארטישוק, מוצרלה וקרוטונים . מנה נדיבה טעימה
מים צוננים קבלנו בקנקן . ויתרתי על קינוח היות ובבית חיכתה לי עוגת לימון ועוגת קראנץ ריקטוה שנקנו בקונדיטוריה חדשה ברעננה. עוגת הלימון נהדרת

שבת לפנות עקב שעה שש ליתר דיוק- הגענו למסעדת FARO , מסעדה חדשה שנפתחה מעל תחנת דלק פז במתחם אם הדרך.
הושיבו אותנו בסוף המסעדה- קצת חשופים לשמש , בקשתי לעבור והמלצרית אמרה- תכף יהיה כאן ארוע. לא אמרו לכם? לא, לא אמרו ....

היינו ארבעה, קבלנו שולחן עגול קטן . חלקנו שתי ראשונות- סלט שורשים- השורשים היו פרוסות דקות ולא שרוכים עם גבינה מלוחה ואגוזים, מנה שקשה לאכול עקב גודל פיסות השורשים (44שח) וקרפצ'ו עגבניות- מנה נהדרת של פילה עגבניות קלופות, זילופי פסטו, סלט חצילים , טפנד זיתים , עלי חסה רעננים (44שח) , מנה שזועקת תוספת לחם, אבל שכחתי לבקש פוקאצ'ה וכשהמנות הגיעו נראה לי מאוחר מדי

טרם סיימנו את הראשונות והעיקריות הגיעו
פילה סלמון עם ירקות ירוקים ופירה (82) הסועדת בקשה סלט ירקות במקום הירקות ואמרו שאי אפשר, אמרה שטעים.
פילה מוסר ים על קרם גזר וגזרים צלויים , הציעו תוספת ב 15 או 18 שח אבל הוא אכל את הפירה של אשתו , שאכלה את הסלמון. אמר שהדג טעים
לזניה ירוקה- בכלי חרס לוהט- שפע ירקות- הסועד אהב מאד
ולי אנילוטי שורשים וכמהין עם שרימפס - האנילוטי היו רביולי , די קרירים- נראה ששמו בצלחת ורק אז הכינו את השרימפס, לא הרגשתי כמהין . השרימפס , נראה שהכינו בגריל והיות טובים

בשלב זה החלו המוזמנים להגיע לארוע (בת מצווה כנראה) , התחילה מוסיקה רועשת, התלבטנו אם לקחת קינוח. אחד הקינוחים היה 3 כדורים גלידה ואחד הטעמים לימון יווזו - בו חשקתי. עם המזל שלי- הטעם הזה לא היה וגם לא סורבה משמש. לקחנו - שוקולד , קוקוס ומסקרפונה עם פירות טריים. הפירות היו אכן טריים רעננים והיו תוספת טובה לגלידה
על אספרסו כפול גבו רק 10 שח והוא היה מצוין ועל סן פלגרינו רק 22 שח , קרח לבקשתנו הוגש בכוס אבל בלי כפית להוציא

החשבון 490 שח כולל 2 סאן פלגרינו ו2 קפה

בשעה שבע בדיוק יצאנו ! שעה ! זו היתהארוחה עם חברים שהתכוונו לשיחה ארוכה , אבל הרעש סביב היה בלתי נסבל והרגשנו לא נוח להשאר. בקושי פלסנו דרך החוצה בין כל החוגגים

החלטתי להתקשר היום למסעדה לשתף בחוויה. המנהל האזין, הביע אמפתיה ותו לא . צודק ?

החתולית

New member
נדמה לי שיואב בר הוא השף של פארו

לא לעניין שלא הודיעו לכם מראש שמתקיים אירוע במסעדה. היו צריכים לאפשר לכם להחליט אם אתם רוצים לשבת במסעדה בה חוגגים כולם בת מצווה.
&nbsp
לטעמי, מנהל המסעדה אינו צודק, וזהו מקרה קלאסי שבו מגיע לכם פיצוי.
&nbsp
ממה שכתבת הארוחה היתה לא מאד מוצלחת, לא רק בגלל הרעש ומיקום השולחן.

gastro101

New member
האוכל ברובו היה טעים, החברה מצוינת...

נתתי להם צ'אנס לפני שפרסמתי ..הוא אפילו זכר אותנו
במהלך הארוחה לא רציתי להתלונן כי היינו עם חברים ולא רציתי להעכיר את שמחת הפגישה של 3 ברזילאים...

למעלה