החיפוש הייחודי של Gרר

חיפאית88

New member
מאוד מקווה שלא יהיה כשר

מילא מסעדות שנגיד אפשר שיהיו כשרות, אם לא יהיו גבינות, נקניקים ושאר מוצרים מאיטליה ללא הכשר זה לגמרי מאבד את הפואנטה.
קשה לי להאמין שיפתחו סניף של איטלי כשר. מקווה שלא יוכיחו אותי על טעותי.

החתולית

New member
ברגע שיושתו הגבלות כשרות

אי אפשר יהיה למכור תוצרת של סאלומריות, כלומר לא יהיה פרושוטו ולא יהיו נקניקים ותוצרים דומים שאינם כשרים. לא יימכרו גבינות לא מפוסטרות, כי אסור. לא יימכרו גבינות לא כשרות.
&nbsp
בשביל פסטות, תבלינים, אורז, שימורים, רטבים וכדומה - כולם כשרים, לא צריך חנות מיוחדת.
&nbsp
אם אכן תיפתח חנות כזו, אני צופה הייפ של כמה שבועות, ולאחר מכן דעיכה.

gastro101

New member
הייתי בסניף במנהטן, לא רחוק מ EPM , אכלתי לזניה מצוינת

עם פטריות וגבינות , עדינה מושלמת. פרט לכך לא רואה סיבה לחזור
אפילו הקפה- של אילי נמכר במחיר גבוה יותר מאשר במרכול
גם בסניף שיקגו בקרנו - אוכל חביב ותו לא
לא קנינו דבר. הכל היה יקר מאד
מסכימה עם חתולית- עם שפע המסעדות האיטלקיות בארץ- אין להם סיבה למשוך

גם אנחנו חגגנו בARIA ויצאנו מבסוטים.

המחיר הוא רק לאירועים מיוחדים אבל בהחלט שווה והשירות, העיצוב וכלי ההגשה ברמה גבוהה

25306yosef

New member
ניסיתי להיכנס לקישור שהבאת והגעתי לפרסום יחסי ציבור.

האם יש לך קישור ישיר למדריך עצמו בגירסת PDF או לחילופין בגירסת פלאש?

את המדריך עצמו לא ראיתי בקישור שהבאת ועזבתי את האתר "שלהם" לאחר שראיתי שהקישור הוביל אותי בכלל לפרסום יחסי ציבור עם הרבה צבע ורעש.

אבקש כאמור קישור ישיר למדריך עצמו אם בכלל קיים דבר שכזה ואני מניח שלא.

25306yosef

New member
הפורום הזה נותן במה לפרסומי יחסי ציבור ולדעתי זה לא תקין כלל

מאחר והפורום הזה נותן במה לפרסומי יחסי ציבור, לפני כחודש פורסם כאן בפורום הזה שיצא מדריך גומיו.

בנסיבות העניין יש להניח שלא היו דברים מעולם וככל הנראה הכל היה פרסום יחסי ציבור במטרה לפרסם את אותן מסעדות שככל הנראה שילמו כסף עבור הפרסום במדריך שכביכול יצא.

נכון לעת כתיבת שורות אלה, אנחנו נמצאים כבר חודש ימים לאחר מסע יחסי הציבור שככל הנראה היה רמאות והונאה אחת גדולה, ועדיין המדריך לא קיים בחנויות וככל הנראה גם לא יהיה בחנויות.

ואם זה לא קשור לפורום הזה, אז לאיזה פורום זה כן קשור???

25306yosef

New member
אני יודע שאת לא תרכשי מדריך מסעדות ואת מעדיפה טפשות המונים,

אבל יש כאלה שכן רוצים לרכוש מדריך מסעדות אם הוא מדריך איכותי ומקצועי.

את מוזמנת להמשיך ולצפות בפרסומי יחסי הציבור השקריים ולעשות לי פרצופים.

trilliane

Well-known member
מנהל
אם כאן "טפשת ההמונים", למה אתה עדיין כאן? במה חטאנו?

שוב ושוב אתה מטריל את הפורום שאתה בעצמך מבהיר שאינך רוצה לכתוב בו, וזה הדדי... לו יכולנו לשלוח לך מדריך מודפס היינו עושים זאת מזמן, רק כדי שתניח לנו. אבל אין לנו דרך לעזור, אז עם כל הרצון שלך לקנות מדריך (שיהיה בכיף ולבריאות, באמת לא אכפת לי על מה אתה מוציא את כספך) מה אתה רוצה מאיתנו?!

25306yosef

New member
אני כבר ממזמן לא נמצא בפורום הזה.

אני הגעתי לפורום אתמול במטרה לעדכן אתכם שעדיין לא יצא מדריך המסעדות גומיו 2018. וכפי שנראים הדברים כעת חודש ימים לאחר מסע יחסי הציבור שכבר נשכך, סביר להניח שלא היו דברים מעולם.

אם טענת משרד יחסי הציבור שנתקבלה אתמול היא טענה שקרית וכוזבת, אז יש לראות זאת בחומרה רבה וזו ראיה מספקת לכך שבמשרד יחסי הציבור עוסקים במרמה ובהונאה. שאם לא כן, אז למה צריך היה למסור לי טענה שקרית וכוזבת?

ואם הטענה אמת היא, אז מדוע ולמה גילו את הדבר חודש ימים אחרי? ולמה חודש ימים אחרי המדריך עדיין לא בחנויות? ולמה בכלל עשו את מסע יחסי הציבור בטרם קיים בכלל מדריך בחנויות?

מכל זוית שמסתכלים זה נראה סיפור מוזר והזוי ביותר שמוביל הישר להתנהלות פסולה של משרד יחסי הציבור העושה דברים שאין לעשותם ובניגוד לנורמה המקובלת ובניגוד לכללי האתיקה המקצועית.

big ass blue

New member
אז אתה קשור למדריך, האסימון שלי נפל נכון?

בעיניי, זה לא בסדר, אם זה נכון.

זה פורום ביקורת מסעדות, כי אחרת כל טבח ושף ייכנס לפה ויעשה מאיתנו צחוק.

25306yosef

New member
אם הייתי קשור למדריך אז לא הייתי מעלה את השרשור הזה.

אם הייתי קשור למדריך אז בוודאי שהיו לי עותקים רבים של המדריך אם בכלל קיים המדריך הזה, ולכן לא הייתי צריך להעלות את השרשור הזה ולא שום שרשור אחר על גומיו.

אני העלתי את השרשור הזה רק בגלל שאני רוצה את המדריך וכמובן שאת המדריך האמיתי ולא את אתר יחסי הציבור.

big ass blue

New member
אז מה הבעיה שלך עם יחסי ציבור?

מה אתה לא יודע שרוב המסעדות שאתה מכיר הם בגלל יחסי ציבור?

ומנגד הייתה מסעדה ממש טובה באנגלייה, שהייתה הכי טובה בזכות יחסי ציבור מטורפים, והיא בכלל לא הייתה קיימת?

מה שחשוב זה בעיניי, שיהיה לך שכל מספיק רחב כדי להבין שזה לא משנה יחסי ציבור או פרסום חיובי, בסופו של דבר, זה נתון להחלטתך האישית האם המסעדה טובה או לא, גם אם היא הכי טובה בישראל או בכלל...

25306yosef

New member
מה שחשוב זה איך עושים יחסי ציבור ועבור מה עושים יחסי ציבור.

לא עושים יחסי ציבור עבור דבר שלא היה ולא נברא ופרסום שכזה רק מזיק ופוגע במוניטין של גומיו וגם במשרד יחסי הציבור.

אפשר לעשות יחסי ציבור בצורה מקצועית עבור דברים קיימים ולא עבור דברים דימיוניים.

25306yosef

New member
ואם כבר הזכרתי את הפגיעה במוניטין של גומיו,

אז הוסיף שמדריך גומיו האחרון שאני ראיתי היה המדריך של אביטל ענבר שיצא לאור בשנת 2002 וזה היה מדריך גומיו האחרון שיצא לאור בישראל.

מאז חלפו למעלה מ-16 שנים ובנסיבות העניין אני מניח שיתכן והיתה לאחר שנת 2002 השתלטות (רכישת בעלות / רכישת כל המניות) על גומיו צרפת ויתכן שכיום גומיו צרפת נשלטת ע"י אנשי עסקים שחשוב להם רק הכסף ולא איכות המסעדות.

החתולית

New member
זה לא הלינק לרכישת המדריך

הלינק שפירסמו בעמוד הפייסבוק של גו מיו ישראל הוא זה:
https://shop.gaultmillau.co.il/
&nbsp
מי שבאמת רוצה לרכוש את המדריך, ירכוש אותו. מי שמעדיף לחפש קונספירציות, ימשיך לחפש אותן.

25306yosef

New member
אבל למה אין את המדריך בחנויות???

מה שפורסם בדף הפייסבוק לא עולה בקנה אחד עם התגובה ההזויה שקיבלתי אמש ממשרד יחסי הציבור.

התגובה שקיבלתי ממשרד יחסי הציבור סותרת את הטענה שניתן לרכוש את המדריך דרך האתר.

בשורה התחתונה, אני לא מחפש קונספירציות. אני רק רוצה לרכוש את המדריך בצורה הולמת ומקובלת בחנויות. בלי לשם עמלות המרה ובלי להיות תלוי בחברת דואר ישראל שנמצאת על סף חדלות פרעון. ובלי לקבל מוצר פגום וקרוע בגלל שכך מתקבלים המוצרים בדואר ישראל.

למעלה