לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1967819,678 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

לצפיה ב-'שלושה דיווחים אילתיים'
שלושה דיווחים אילתיים
12/05/2018 | 17:20
2461
1295
לכבוד יום ההולדת של בן זוגי הורדתי אותנו לסופש באילת. היה מקסים ובחלקו בהחלט טעים.

לויתן/ מלון הרודס
ביום הראשון הלכנו ללויתן.
התקשרתי שבועיים מראש אז דאגו לשאול אם חוגגים (ציינתי שיום הולדת לבן זוג, והוא קיב בסוף הארוחה שי חמוד מהם) וגם אם יש אלרגיות. אמרנו שיש אלרגיה לשומשום וכשהגענו הכינו לנו תפריט בו סימנו את כל המנות שיוכל לקחת. מורישה את הכובע על האכפתיות. אבל, בעת ההזמנה לא ציינו שהשולחן מוגבל לשעה וחצי. קיבלתי על זה הודעה באסמס.
הגענו ובמסעדה היו שני מלצרים. המלצר שלנו היה קצת... איך נגיד? לא שירותי. התחושה הכללית הייתה כאילו אנחנו קצת מרגיזים אותו. קשה לי לשים את האצבע על משהו ספציפי כי הוא לא עשה שום דבר רע. מצד שני, חוץ מלהגיש את האוכל גם לא הרגשתי שנעשה איזשהו ניסיון לשירות נעים.
לדוגמה, לראשונה הבחור הזמין סטייק טרטר. אבל במועד ההזמנה שאל מאיזה נתח הטרטר. המלצר:"בשר טחון". הבנזוג:"אבל מאיזה נתח?" המלצר: "זה בשר שטוחנים אותו". הבןזוג: "כן, אני מבין. אבל מאיזה נתח?" המלצר:"אה.. נתח" -הלך למטבח, חזר, הודיע ששייטל-.

אז כאמור לראשונה הבחור הזמין סטייק טרטר שהיה מצוין. 
אני הזמנתי מוח טלה מטוגן שהיה מעולה.
הראשונות מגיעות עם לחם די סתמי וחמאה מתובלת חביבה. כשסיימנו את הראשונות שאלנו אם אפשר לחכןת עם העיקריות. המלצר אמר שיבדוק מה אפשר לעשות, הלך וחזר עם העיקריות.

לעיקריות הבחור לקח פילה חזיר שהוגש על איזשהו תבשיל תירס. הוא נהנה מאד.
אני לקחתי חצי עוף (אני ישראלית מצויה ואוהבת עוף מאד) ברוטב של ציר עוף ופטריות שהיה נהדר והוגש עם פולנטה.

לקינוח חלקנו קינוח לימוני, היה שם קרם לימון וגלידת קוקוס ואיזו קציפה. הוא היה חביב אבל לא מעבר.

בשיחה שעשיתי למסעדה לפני הגעתנו שולם מראש סכום של 200₪ שהיה מתנה מהוריי ליום ההולדת של הבחור והיה אמור להיות הפתעה עבורו. כשהמלצר הביא את החשבון כמובן שהסכום לא הורד. מזל שאני פתחתי את החשבון ויכולתי לשקר ולומר שזה לא החשבון שלנו. הלכתי אני אל המלצרית השניה שטיפלה בזה.

סה"כ ארוחה טובה עם שירות שהיה בהחלט יכול להיות טוב יותר. 
סה"כ הארוחה+כוס יין עלתה 408 שקלים.
ביקורת מסעדות >>

הודעות אחרונות

06:01 | 14.11.18 החתולית
09:28 | 08.11.18 החתולית
08:57 | 08.11.18 החתולית
19:05 | 04.11.18 אריה שגיא
10:18 | 04.11.18 אIרה הכפIלה
07:14 | 04.11.18 החתולית
05:24 | 01.11.18 החתולית
00:02 | 01.11.18 אריה שגיא
11:29 | 28.10.18 החתולית
10:38 | 28.10.18 לה קרמריה
06:17 | 28.10.18 avico2591

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ