החיפוש הייחודי של Gרר

trilliane

Well-known member
מנהל
האוכל בזאפה נורמלי. לא עילוי, אבל סביר בהחלט, וגם ככה שם...

אם מגיעים מוקדם כדי לתפוס מקום, הייתי גם מנשנשת שם.

joven

New member
אנחנו התאכזבנו מסבסטיאן

ואף אחד מאיתנו לא אנין במיוחד. ארבעה אנשים ו4 מנות פשוט לא טובות. כל המנות (ניוקי צמחוני, סביח מפורק, מנת בשר כלשהי, קבב אם אינני טועה, ועוד משהו) מלוחות יתר על המידה...
ומה זה העניין עם המים? קנקן מים לא הוגש, ונאלצנו לבקש כל פעם כוס מים ועוד אחת ועוד... מישהו יכול לשפוך אור על התופעה?

החתולית

New member
לא מבינה מקומות שלא מגישים קנקן מים

אני יכולה לנחש שככה הם רוצים לגרום לאנשים להזמין שתיה בתשלום, למשל בקבוק מים מינרלים, אבל זה כל כך מטופש ולא שירותי.
&nbsp
ברור שזו החלטה של הדרג הניהולי. החלטה שגורמת לכך שאנשי הצוות צריכים להביא בכל פעם עוד כוסות מים, במקום להניח קנקן או שניים על השולחן.

trilliane

Well-known member
מנהל
גרסה אחרת היא הקנקנים הקטנים, שמספיקים אולי לשתי כוסות

חלקם יותר דקורטיביים מפרקטיים, וכבדים מאוד, ולכן גם הם סתם מעמיסים על ידיהם של המלצרים...
לא נעים, אבל מה לעשות? לא בחירה שלנו.

החתולית

New member
חוות צוק - שירות משלוחים חדש

לאחר חידוש המעדניה של חוות צוק ברמת אביב, משיקים כעת תומר צוק ואסף שינער, גם שירות משלוחים מהמעדניה.
&nbsp
במסגרת שירות המשלוחים החדש, אפשר להזמין הביתה מהיצע מוצרים גדול, שיגיעו עם שליח עד פתח הבית. בין המוצרים והמנות המוכנות שאפשר להזמין:
* מגוון בשרים מהקצביה – נתחי בשר וואגיו, בשר טלה מהחווה, עוף אורגני חופש של משק מלמד, המבורגרים וקבבים ונקניקיות טחונים במקום ממפעל הבוטיק של המעדניה, ועוד;
&nbsp
* אוכל מוכן - תבשיל בקר בשזיפים, קובה סלק, ממולאים ותוספות.
&nbsp
* מוצרים נוספים: סלטים; גבינות רכות וקשות, מישראל ותוצרת חוץ; דגים כבושים, דגים ופירות ים; נקניקים; ממרחים וריבות; לחמים וקרקרים; תבלינים, גלידות; עוגות ועוגיות; מבחר יינות ייחודיים, בירות וכהילים.
&nbsp
מחירון המשלוחים:
תל אביב / רמת השרון - 35 ₪, חולון / הרצליה 60 ₪, הוד השרון / כפר סבא-80 ₪, ראשון לציון / רחובות - 90 ₪.
כאשר עלות המשלוח מהווה 10% ממחיר ההזמנה – הלקוח לא יחויב בדמי משלוח.
&nbsp
את הזמנות המשלוח ניתן לבצע אצל משה, בטלפון 052-7022661,
בימים א'-ד' בשעות 8:00-18:00, ביום ה' בשעות 8:00-12:00
&nbsp
&nbsp

החתולית

New member
פסטיבל בירה במודיעין

פסטיבל הבירה חוזר לקניון עזריאלי מודיעין בפעם השנייה, ויארח 7 משאיות אוכל.
&nbsp
הפסטיבל יתקיים ביום ה' ה- 16.8 ,בין השעות 18:00-23:00 ברחבה החיצונית של קניון עזריאלי מודיעין.
&nbsp
בפסטיבל יוצעו למעלה מ-40 סוגי בירות שונים מישראל ומהעולם, ויתארחו 7 משאיות אוכל שונות:
&nbsp
משאית אוכל מקסיקני:
טורטיה בקר- 35 ₪/ טורטיה חזה עוף- 35 ₪/ טורטיה צמחוני- 30 ₪/ נאצ'וס עם אבוקדו/ סלסה- 15 ₪.
&nbsp
משאית סנדויצ'ים מעושנים:
כריך בשר 180 גרם- 35 ₪ / כריך נקניקיות 25 ₪ / כריך שניצל- 25 ₪ / כריך שווארמה- 30 ₪.
&nbsp
משאית אוכל ישראלי:
פלאפל בטעמים – פיתה עבודת יד, 4 סלטים + צ'יפס- 25 ₪/ סביח- פיתה עבודת יד, ביצה טחינה סלט ירקות בהכנה ביתית ואותנטית- 25 ₪ / סופלאקי + 4 סוגי סלטים- 35 ₪ .
&nbsp
משאית פיצות:
פיצה מרגריטה לארג' – 39 ₪, כל תוספת 6 ₪
&nbsp
משאית מיצים ושיקיים:
מיץ טבעי 330 מ"ל- 15 ₪, פרי שייק 330 מ"ל- 20 ₪
&nbsp
משאית המבורגרים של אגאדיר:
המבורגר 160 גרם בשר בקר- 35 ₪ + צ'יפס- 45 ₪/ טבעות בצל- 12 ₪/ שתייה קלה- 12 ₪ .
&nbsp
משאית גלידות:
מחירון- 15-20 ₪.
&nbsp
&nbsp

dani666

New member
ממליץ גם על סזאר. ...

הבת שלי עובדת באזור כך שאני יודע שגם היא אוהבת אותה. אכלתי איתה שם פעמיים ואני זוכר את סזאר לטובה בטח ביחס למסעדות "תלושים" אחרות אבל גם כמסעדה בפני עצמה.

Lhuna1

New member
עבדתי שם לפני שנים, אכלנו צהריים בסזאר המון

אם יש שם עדיין את המבורג, אז גם שווה.
כשעבדתי שם היה גם בלאק, BBB, מסעדה מזרחית טובה בפינת של היציאה מהפארק, מילאנו, קפה ג'ו, שניצליה, טוק-טוק (אסייתי), תרזה, בבניין שמעליהם יש קפה לואיז שממש נחמד (לא חלבי! יש מנות של עוף ודגים, אבל גם ידידותי לטבעונים וחובבי אורגני). חוץ מזה במתחם הרכבת למעלה יש גם כמה נחמדות כולל אחת שמתמחה בנקניקיות (לא זוכרת את שמה), רולדין - למי שמחבב ארוחות בוקר לצהריים זה המקום, וגם ארוחות של סלטים/טוסטים לפעמים מתחשק, אנחנו היינו אוהבים.
לא רחוק מסזאר יש גם בניין חדש יחסית עם לדעתי 3 מסעדות שונות (אחת מהן סניף של בליקר בייקרי, חלבית ודי שווה, מרקים מעולים בחורף).
בקיצור זה פארק שממש לא חסר בו מה לאכול ולגוון, לפחות כך זה היה בתקופה שאני הייתי שם. פשוט תצאו קצת ותבדקו את המקומות.
&nbsp

25306yosef

New member
קפה לואיז בכלל לא אורגני.

קפה לואיז פונה לכיוון של צמחוני, טבעוני ו"בריא". אבל בכלל לא אורגני.

בשביל שיהיה אורגני הוא צריך להיות באמת אורגני ולא "בריא" וגם לעמוד בתקן האורגני שיש מעט מאוד מקומות בישראל שהצליחו אי פעם לעמוד בדרישות המחמירות של התקן האורגני המחמיר וכולן לא שרדו.

ומי שכן שרד, נאלץ להפוך לטבעוני, צמחוני, "בריא", וזנח את האורגני.

גם יוטקה מקיבוץ הרדוף לא עומדת בתקן האורגני.

nadavhacohen

New member
נכון, אבל..

אני לא אוכל בשר ולא התחשק לי לשלם תלת-ספרתי על איזה דג גנרי.

Pluplu

New member
מקום ממש גרוע

היינו שם פעם בארוחת חברה זוועתית שמרוב זועתיותה (שרובה נבעה משירות לקוי) הם הציעו לנו ארוחת פיצוי חינם ואף אחד לא הסכים ללכת

trilliane

Well-known member
מנהל
על הדיווח ועל האזהרה. חבל שהתבאסתם, אבל נהניתי לקרוא

האמת שהם ממש הידרדרו בשנה האחרונה

בחמש שנים האחרונות בכל קיץ יש לנו בראנץ' חברה שם, בארבע השנים האחרונות היה ממש מוצלח ומפנק, ואילו השנה היה פשוט לא טעים....

אספרסו2

New member
לפני כמעט שנתיים

לנתי תקופה במלון שם וניסיתי את המסעדה המדוברת.מעבר לרמה הנמוכה חוויתי גם הונאת תיירים מהמלון שרצו בשבת לקחת חלק בבופה צהריים במסעדה.בעוד שלי בעברית נקבו מחיר של חמישים שקלים,מהתייר דרשו חמישים €-חוצפה.

oreldi

New member
מצטרף להמלצה

אני מזמין משם הרבה. האוכל תמיד מגיע חם טרי וטעים
המלצות נוספות- ג'ירף ופסטה מיה

למעלה