החיפוש הייחודי של Gרר

trilliane

Well-known member
מנהל
הוא מצליח בטעם אירופי אנין, מתקשה לקלוע לטעם ישראלי/עממי

וזה כולל גם אוכל לילדים... (ישראלים ממוצעים). מה שמזכיר לי שבתוכנית האחרונה הייתה להם משימת עוף לילדים ומשום מה אף אחד לא הכין שניצל... (הכי קרוב היו נגיסי עוף, והילדים אכן עפו עליהם). כמעט כולם הלכו על המבורגרים, כאילו אלה ילדים אמריקניים או משהו... הם מנסים להתחכם יתר על המידה גם כשלא צריך.
&nbsp
עם זאת, אין פירוש הדבר שהוא לא מכין אוכל טוב, אלא שאסף גרניט (למשל) טוב ממנו (לפחות בקליעה לטעם הישראלי). הפסד בתחרות הקבוצתית לא מעיד על מנה לא מוצלחת אלא על כך שהאחרים קלעו יותר. באנלוגיה לתחום אחר, גם מי שמסיים אחרון בגמר אולימפי אינו ספורטאי כושל. כמו כן כבר היה לו ניצחון אחד העונה והיו ניצחונות בעונות הקודמות.

אספרסו2

New member
אירופה אינה מיקשה אחת

בהולנד הוא מצליח,בגרמניה לא היו נותנים לו הזדמנות שניה ובאיטליה היו מגישים לו ולא נותנים לו להכין.

Nרב

New member
אני לא מומחית בכימיה אבל זה לגמרי לא הגיוני גם כשחושבים על

המסה והמרקם שיהיה שם קילו חמאה על קילו תפו"א

trilliane

Well-known member
מנהל
אולי רוט באמת מכין ככה... לא יפתיע אותי שום דבר לגביו

אישית אני לא מתלהבת ממרקמים מעוכים וגרוסים או מהטבעת מזון בחמאה, אבל מושיק רוט נראה כמו מישהו שכן. אני רק תוהה מתי נשמע על ניתוח לקיצור קיבה שלו (או דיאטה אחרת). אחרי רושפלד או בוקששתר (שניהם לא הגיעו לממדים שלו, יש לציין) להערכתי לא רחוק היום שגם הוא יבין שזהו, הוא לא נהיה צעיר יותר... ועכשיו יש לו משפחה וילדים, והשמנת יתר חולנית היא בעיה בריאותית מהותית.

החתולית

New member
זה ברור מאליו

גם אתה היית מבקש לעזוב בסיטואציה כזאת?
יכול להיות שעבורך עניין כזה היה פחות משמעותי.

Gרר

New member
אם זה היה מוציא לי את החשק לאכול אז כן, ברור

קשה לדמיין את רמת הוולגריות רק על סמך סיפור, אבל באופן כללי אני די נרתע מקירבתם של אנשי שירות ובמיוחד מוכרים בחנויות. אני מעדיף להסתכל לבד אם תשאלי את האישה על כמות הפעמים שבהם עשיתי לה פאדיחות עם תגובות מוקצנות מדי כלפי מוכרות בחנות בגדים תמלאי שלושה עמודי A4 כמו כלום
ובכלל באופן כללי כל מה שאני יכול לעשות בעצמי (נניח להזמין טיסה באמצעות סוכן נסיעות או לבד) אני מעדיף לעשות בעצמי.

שיא השיאים היה שפעם רציתי לקנות כיריים ונכנסתי לאחת מרשתות החשמל שם. בזמן שאני מסתכל בא אליי מוכר בלי לשאול כלום התחיל לנדב לי כל מיני עצות. אמרתי לו תודה אני מסתדר. ראיתי שהוא ממשיך לעמוד הלכתי לאיזור אחר של אותו אגף הוא ממשיך לעקוב אחרי כמו כלב משטרה. חשבתי לעצמי טוב, אני אלך בינתיים לאגף אחר של החנות ואחרי זה אחזור בתקווה שהוא יהיה עסוק במשהו אחר. אני הולך לכיוון של הטלביזיות מגיע לקראתי המוכר של הטלביזיות עוד לפני שהספקתי להגיד מילה המוכר של הכיריים צועק לו בקולי קולות מצד אחד של החנות לצד השני "עזוב אותו הוא לא רוצה עזרה!!!!". הסתובבתי יצאתי ומאז הם לא רואים אותי מתקרב לחנות שלהם. תודעת שירות אפס.

אז כן, אם רמת הוולגיות של המלצרית במסעדה תהיה עד כדי כך אינטנסיבית וניסיונות שלי לרמוז לה להניח לי לא יעזרו אז בהחלט יש מצב שאני אקום ואלך לקופה בשיא העצבנות לשלם ישר בלי אפילו לבקש חשבון מהמלצרית.

בטוח שהאישה תאשר לך שזה דפינטלי מתאים לי.

החתולית

New member
זו בעצם היתה כוונת השאלה שלי

אולי הייתי צריכה לנסח אותה אחרת, ולשאול במפורשף האם גם לכם מקרה כזה היה מוציא את החשק לאכול?
&nbsp
&nbsp

25306yosef

New member
אני במקומך לא הייתי נכנס בכלל למסעדת פועלים...

ואם כן הייתי נכנס למסעדת פועלים, אז בוודאי ובוודאי שלא הייתי אוכל שם ולכן לא הייתי מגיע למצב שאת הגעת אליו.

גם אם אין במקום מסעדה אחרת, אז עדיף להתאפק עד שמגיעים למסעדה איכותית או להתאפק עד שמגיעים הביתה. זה לא כבוד גדול ולמעשה זה לא כבוד בכלל לאכול במסעדת פועלים.

trilliane

Well-known member
מנהל
קשה לי לענות בלי להיות במצב הזה, לכל אחד רגישויות אחרות

ראוי לציין שהיא התנצלה ולא רצתה לקחת כסף, ונשמע שהיא בסה"כ אדם הוגן ופשוט הרבה יותר מוחצן וקולני, עם פחות עכבות, והיא לא חווה את הפגיעה באינטימיות והפלישה למרחב האישי באותה רגישות (ולכן גם התקשתה להבין אותך). לטוב ולרע, היא מגיעה מתרבות אחרת. כמובן, כל זה לא משנה, כי אין סיבה לסבול. גם אני עוזבת אם לא נעים לי לשבת, אני רק לא יכולה להעריך אם הייתי מגיעה לכזאת רמה של אי-נעימות.

superman1234

New member
ברשותך, אני מסכים לכל מה שכתבת בציטוט המצורף :

"קשה לי לענות בלי להיות במצב הזה, לכל אחד רגישויות אחרות
ראוי לציין שהיא התנצלה ולא רצתה לקחת כסף, ונשמע שהיא בסה"כ אדם הוגן ופשוט הרבה יותר מוחצן וקולני, עם פחות עכבות, והיא לא חווה את הפגיעה באינטימיות והפלישה למרחב האישי באותה רגישות (ולכן גם התקשתה להבין אותך). לטוב ולרע, היא מגיעה מתרבות אחרת.
עד כאן , כל מילה בסלע. ולסיכום היא ישראלית סחבקית אופיינית.....

לחתולית - כתבת "מסעדת פועלים", למה בדיוק הכוונה ?
האם בעלת המקום מכירה באופן אישי את מרבית הסועדים ?
לאור הנתונים שהבאת, אני הייתי שופט את המסעדה לפי "בית הלל". הווה אומר , לקולא.....

החתולית

New member
זו חומוסיה שהיא חלק מרשת לא גדולה

לפי מה שראיתי, חלק מהסועדים היו כאלה שהכירו את התפריט, ואחרים היו מזדמנים כמוני.
&nbsp
&nbsp

Sanchez

Member
מדובר ככל הנראה בפער תרבויות...
שלה ולך היה קשה לגשר עליו...
היא לא הבינה את ה"בעיה" שלך איתה...
לך היה קשה "להתמודד" עם ההתנהגות שלה.
&nbsp
לא יודע כיצד אפשר לגשר על פערים כאלה מצידה ומצדך.
כנראה שיש מקומות מסויימים שלא הורגלנו אליהם...
אין בזה נורא, אפשר פשוט לוותר עליהם וע"י כך להמנע מחיכוכים מיותרים.

החתולית

New member
כנראה שאתה צודק ופערי התרבות גדולים ובולטים

אני רגילה לאכול במסעדות פועלים, דוכני אוכל וחומוסיות, בישובים קטנים מרוחקים (ככה זה כשנוסעים למשחקים של קבוצת כדורגל בליגות הנמוכות). לא נתקלתי בהתנהגות אגרסיבית כזאת.
&nbsp
גם בעונת הכדורגל הקרובה אמשיך לנסוע בעקבות הקבוצה, ולאכול במקומות דומים.
&nbsp
אפילו הצעקות "לבלוע, לא ללעוס" בחומוס טעמי של פעם, לא הגיעו לרמה הזאת

&nbsp
&nbsp

SupermanZW

Well-known member
יוצא בלי להתווכח ולא חוזר לשם לעולם

ולאחר מכן מספר לכל מכריי על מה שקרה.

למעלה