החיפוש הייחודי של Gרר

אספרסו2

New member
משרד הבריאות ידחה את תלונתך על הסף

אין סיכוי שתוכיחי שחתיכת פלסטיק גרמה לשן להישבר ואם נשברה נראה שלא טיפלת כראוי בשינייך.

חג שמח.

החתולית

New member
עכשיו הדברים ברורים יותר

וגם העובדה שהתייחסת לנושא התשלום עבור האוכל, מובנת לי יותר.

ראשית, תקלות קורות בכל מקום, וברור מהדברים שלך שבעל בית הקפה לא יודע לטפל בהן.

בסך הכל, לא נגרם לך נזק בגלל חתיכת הפלסטיק, לא בלעת אותה ולא נשברה לך שן, ויש לשמוח על כך.

שנית, לא הייתי חוזרת למקום הזה, ומוצאת מקום אחר לאכול בו ולקנות בו אוכל. אני מבינה את התסכול והכעס שלך, אבל מעבר לזה אין הרבה מה לעשות.

שתהיה שנה טובה.

החתולית

New member
הגבתי לך והתגובה נבלעה ע"י מפלצת ההודעות

ההסבר שלך מבהיר את הדברים, וגם הפוך את ההתייחסות לתשלום לברורה יותר.

תראי, תקלות קורות, ובדרך כלל זה לא נורא. אולי בבית הקפה הזה, לא יודעים להתמודד עם תקלות, משום שמה שאת מתארת אינה התנהלות שירותית ושיווקית.
בכל מקרה, לא נגרם לך נזק, לא בלעת שום דבר, והכל טוב.

לא הייתי חוזרת למקום בו התייחסו אלי בגסות רוח, ולדעתי זה הפתרון הנכון במקרה הזה.

כן נשברה לי שן מזה אומנם קצת אבל כן

והיא עברה תיקון אצל רופאת שיניים.
והתלוננתי עליהם כבר ואינני מתחרטת על המהלך.

ady18

Well-known member
עונה

בארוחה מפסקת אצלנו לא מהמושקע מהרגילים.
לפני המפסקת לא ממש משקיעים.אין משהו מוגדר .
ארוחה העיקרית מפסקת :כוללת מרק מושקע עם קרפעלך ,לעיקרית השנה סופריטו עוף בלווי תפוחי אדמה .מתוק סטולץ.
שבירת צום:בעיקר מרק מתוקים עוגת תפוחים ולא משהו ממש מעבר חלה .לא מאלה שמשקיעים לאחר הצום.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא מצליחה להבין למה חזרת אליו מלכתחילה...

מצאת שם גוף זר בסלט שפגע בך, המקום לא לקח אחריות מינימלית... זה לא הדליק לך נורה אדומה באשר לטיב השירות?
למה לחזור למקום שכבר נפגעת בו, תרתי משמע? אני לא מבינה. מקום כזה הייתי מחרימה.

זאת ועוד, אם אני מגיעה לעסק ומתעלמים ממני, אני לא מתעקשת לבאס ולייבש את עצמי. לא רוצים אותי כלקוחה? לא צריך; אני פשוט קמה והולכת. הם לא בית הקפה היחיד בהדר או בחיפה. זה כנראה מקום עם תודעת שירות לקויה, ואומנם לא חסרים כאלה בארצנו, אבל למרבה המזל יש גם אחרים.

trilliane

Well-known member
מנהל
את לא צריכה לענות לי, את צריכה לשאול את עצמך (ולהסיק מסקנות)

גם אם מבחינתך זו טעות שיכולה לקרות, וזה נכון, השאלה היא איך מתייחסים אליה. גם אם היא לא נגמרה באשמתם, היא עדיין באחריותם, ועסק שלא לוקח אחריות ולא מנסה לפצות את הלקוח על דבר כזה הוא מקום שאני לא חוזרת אליו. כנ"ל מקום שמייבש אותי ולא נותן לי שירות. למה לי להעניש את עצמי? אני חותכת והולכת. תודה, שלום.

הי:)

קודם כל את מאוד צודקת ובהחלט מעתה אנהג כך.
לגבי הסיבה כפי שאמרתי זה משמיים לגבי המקרה נכון גם אם זו גזירה עדיין הם היו צריכים להציע לפצות אותי או להתנצל והממבו ג'מבו שהוא מלמל לי לא סיפק זאת.
ולגבי המקרה השני זה מכיוון שהבנתי אותו לא נכון הוא אמר דברים מעורפלים משהו כמו : אני נותן מעצמי ואם אני רואה שזה לא עושה לי טוב אני לא מוכן שזה יבוא על חשבוני. ושאלתי אותו אם יש לו עומס ולא זוכרת מה הוא בדיוק ענה אבל קיבלתי רושם שהוא לא לקח ממני הזמנה כי הוא עמוס ושמטרת הנאום זה להגיד שיש לו עומס במטבח ושאחכה שהלחץ השתחרר כמובן בסוף הוא התוודה שזה לא הרצפה עקומה זה אני אבל לקח לו שעה לומר זאת.
וכן את צודקת אין לי הרבה מה להוסיף
תודה רבה לך!!

אגב מבחינתי זו לא טעות שעלולה לקרותו

וזה אסור שיקרה אבל כפי שהסברתי לך מדובר היה בסיבות קצת יותר עמוקות לגבי למה זה קרה

וזו הסיבה היחידה שחזרתי שוב אחרי תקאית הפלסטיק

אחרת לא הייתי חוזרת אבל כפי שכתבתי זה היה מקרה מכוון וזה היה משהו שהיה קורה לי לא משנה לאיזו מסעדה הייתי הולכת

trilliane

Well-known member
מנהל
אני לא מאמינה בזה. זה לא משמיים, זו פשלה אנושית לחלוטין...

ולטעות זה אנושי, לקחת אחריות, לטפל ולצפות זה שירות בסיסי. גם אם נניח שזה "משמיים" זה בכלל לא משנה ולא מעניין. השאלה אינה רק אם הטעות קורית אלא מה עושים לאחר מכן, ואם לא עושים כלום, זה שירות גרוע, נקודה. לא משנים התירוצים וההסברים או המלמולים. צריך לדעת לקחת אחריות ולא לתת שימרחו אותך כי אז את יוצאת מתוסכלת ורק מענישה את עצמך, להם לא נראה שאכפת... ואם לקוחות שנפגעו ממשיכים להגיע, להם שיהיה להם אכפת?

זה נכון מה שאת אומרת

כלומר לגמרי מאמינה שזו גזירה שנחתה עלי אבל עדיין הגישה וההתנהלות שהפגינו היתה אמורה לשמש לי התראה ממשית לאיכות האכפתיות או יותר נכון חוסר האכפתיות שלהם

trilliane

Well-known member
מנהל
אני (כבר) לא צמה, ולכן אוכלת רגיל...

כשצמתי אכלנו בארוחה המפסקת בד"כ פסטה (לפעמים מקמח מלא), בשר, מרק וכו'. המנות עצמן השתנו בהתאם למקום שבו אכלתי אותה... בגדול זו ארוחת חג די גדולה, רק לא כוללת מאכלים בעייתיים (למשל מתובלים) ועם הקפדה על אוכל מזין.

לשבירת הצום לרוב תה ועוגה (בחושה,למשל עוגת דבש) ובהמשך ארוחת ערב רגילה.

DANIAVNI

Well-known member
קפה בשם מכבסה בחלוץ 45 בחיפה

זה נשמע כבר כמו התחלה טובה לסרט אימה ישראלי גרוע

למעלה