החיפוש הייחודי של Gרר

Sanchez

Member
אז אולי תספרי לנו איפה איבדת את כל השיניים שלך ?
כמה בפיצריה וכמה בבתי קפה ?
&nbsp
את צריכה להסתובב עם פיה צמודה.

הי לא כתבתי את זה זה פרשנות שלך לא

שזה עניינך אבל סדקתי שן בפיצריה כישמו לי גרעין זית וזמן קצר אחר כך נשברה לי טיפה שן אחרת כי לא ראו את הפלסטיק בבית קפה שציינתי ולעסתי אותו עם השיניים.
כפיש?

אספרסו2

New member
מפלסטיק לא נשברת שן

עניין של חוזק חומרים.
אם לא טיפלת כראוי בשינייך אל לך להלין על בית הקפה.

אספרסו2

New member
אשמח לעזור לך

אני רק רוצה להקדים ולאמר ששיטת ההכנה הזאת אינה בריאה בגלל שבין הכנה להכנה גלגל הגבינה הוא כר פורה להתרבות חיידקים שמוגשים על חשבון הבית עם הפסטה,נכון שהחום הורג חלק מהם אבל עדיין הסיכון קיים,זאת שמעתי מטבח איטלקי שאמין עלי לחלוטין.
ולעיניננו ,באמסטרדם .....

http://restaurantisolabella.nl/

החתולית

New member
לא צמה, לכן לא רלוונטי אלי

אבא שלי נהג לצום עם חלק מאחיו, כשאמם היתה בחיים. הם היו נוסעים לירושלים, ואוכלים שם ארוחת צהריים רגילה, וארוחה מפסקת דומה לארוחת הצהריים.

כיום מסבירים שהארוחה המפסקת צריכה להכיל פחמימות מורכבות שמתפרקות בגו לאט, ומנה חלבונית.

החתולית

New member
לא הבנתי דבר

מצאת חתיכת פלסטיק קטנה בסלט (לא נורא, זה קורה), בבית קפה שבו לא לקחו ממך הזמנה?

הגעת אתמול בסביבות עשר בבוקר, והיית לחוצה בגלל הצום שנכנס שש שעות אחרי?

את משלמת עבור מנות שאת אוכלת, כי כך צריך. זו לא התנהלות יוצאת דופן.

הי היה את מקרה הפסלסטיק

שבהתחלה בחרתי לא לתבוע וגם כי הוא זרק אותו לפח ונראה לי הייתי צריכה לשמור את הפלסטיק כהוכחה.
הראיתי לו באותו מקרה את הפלסטיק והתלוננתי כי חופשי הייתי עלולה לבלעו ולהגיע לבית חולים הוא לא התנצל ולא כלום. וסתם חרטט לי על זה שפעם הוא הלך למסעדה והיתה במנה שלו אצבע של אדם.

שבתי שוב לפני כניסת כיפור (יום אחר מקרה אחר אחרי תקרית השן שמבחינתי סיימתי אותה בנימה חיובית כי רק הראיתי לו את הפלסטיק והערתי לו על זה בלי ליצור דרמה).
בכיפור אני צמה (גם עכשיו אני בצום כי כיפור טרם יצא). כרגע לא מבשלת כי חסרים לי בדירה כל מיני דברים מהותיים כמו מקרר וכולי.
היה לי חשוב להספיק לקנות אוכל מזין ומשביע לפני כניסת כיפור כי החנויות לא תמיד פתוחות ונוטות להסגר מוקדם.
השעה שהוא בזבז לי מהחיים תוך התעלמות ממני וסיפוק הסברים מעורפלים במקום לומר לי את כוונתו דוגרי גם גרמה לי מפח נפש והשפלה כי לא הבנתי אותו נכונה והרגשתי שאני ממש כמעט מתחננת למלצרית לקחת ממני הזמנה וגם כי כן זה גרם לי כמעט לרצות לוותר על הצום כי יצאתי עם מצב רוח רע והרגשתי שחיכיתי לריק ולא 5 דקות אלא שעה!

הרחבה על מקרה הפלסטיק

גם שם למרות שלא תבעתי אותו ולא הגשתי תלונה (אם כי אחרי ההשפלה שוקלת להתלונן למשרד הבריאות), הוא לא הרגיש לי כאדם שלוקח אחריות.
הוא לא התנצל לא ניסה לפצות (אפילו לא כספית במשהו לשם ההרגשה הטובה), סיפר לי כל מיני סיפורים ביזאריים על דברים שהוא מצא במנות כשהוא טייל בעולם וסיכם זאת במשהו בסגנון קורה לא יודע איך זה הגיע לשם וזהו בלי לומר סליחה התנהלות מאוד מתנערת

אספרסו2

New member
קחי אחריות

ביקורת תקופתית אצל רופא השיניים וטיפול בכל הטעון טיפול ולא היית מגיעה להתלונן על התוצאה ההרסנית של הזנחת המשנן.

trilliane

Well-known member
מנהל
מנין לך שהיא לא מבקרת תקופתית ושמדובר ב"הזנחה"?

מדהים איך בכל ביקורת אתה מצליח להנפיץ סיבות מדוע הלקוחות אשמים וזו אינה אחריות המסעדה.

ייבשו אתכם עד שהגיע האוכל?
אתם ישראלים חסרי סבלנות שלא רגילים לקצב האירופי הנינוח.
קיבלתם קרם ברולה שאינו קרם?
אתם פשוט לא מבינים שזו הווריאציה המקומית.
אכלת פלסטיק בסלט ונפגעה לך השן?
זה מכיוון שהזנחת את השיניים שלך.

בעלי המסעדות צדיקים גמורים, אלה הלקוחות הקטנוניים האלה שמצפים לקבל מנות בהתאם לתיאורן בתפריט, בזמן סביר, בלי עצמים זרים... נראה לי שהתבלבלת, כאן זה פורום ביקורת מסעדות, לא ביקורת לקוחות.

אספרסו2

New member
בניגוד אלייך

שנטפלת לכל שירשור
אצלי כל תגובה מגובה בידע.

תמשיכי להתווכח עם עצמך.

trilliane

Well-known member
מנהל
*אני* נטפלת לכל שרשור?!
טול קורה מבין עיניך...

ובאיזה "ידע" אתה מגובה בדיוק? אתה מכיר אותה אישית? בדקת את התיק שלה אצל רופא השיניים? די לז** בשכל, אתה סתם
משועמם שמחפש במי להיכנס.

trilliane

Well-known member
מנהל
איש לא ביקש ממך להוכיח דבר, וה"ידע" שלך לא מרשים אף אחד

עזבי סתם טרול

זה ברור שאם יש עצמים זרים באוכל זה עלול לפגוע בשיניים.
תודה על ההגנה אבל את לא צריכה אני פשוט לא קוראת תגובות מהסוג הזה.
ומשום מה תפוז מחקו את שם המסעדה אבל שיהיה.
בכל אופן הגשתי תלונה במשרד הבריאות אז אני כבר מרגישה יותר טוב
חג שמח

למעלה