החיפוש הייחודי של Gרר

superman1234

New member
מה כל כך טוב ?

עכשו יוסקה לא יפקוד את מקומותינו מינימום 720 יום. לא חראם ?
אתמול הייתה גם כתבה גדולה על כך בידיעות.

gastro101

New member
הערתי למלצר שבדיוק הזדמן ,שהכרובית קשה , אמר שצריכה

להיות אל דנטה והציע סכין לחיתוך בשר כי בעלי נאבק בה בחיתוך עם הסכין הרגיל..

למחיר הבוראטה- אכן יקר , לכן השוותי למחירה בנונו , גם שם מוגשת עם תוספת -א נדיבה הרבה יותר

חבל לי, זו מסעדה שהשפית עובדת קשה בעצמה, לא מבלה באולפני טלויזיה ואחרים מבשלים ובכל זאת.....

FiReBall

New member
פורסם כבר לפני מספר חודשים

דווקא בשישי בצהרים לא ראיתי אותו, אבל בכל פעם שהייתי ירון שלו הגיע לאכול.

25306yosef

New member
האם אתה רומז על כך שיש ניגוד עניינים בבחירה של גומיו?

אני עדיין לא ראיתי את גומיו 2018 ולכן לא אוכל לחוות עליו דיעה.

אבל על פי מה שנכתב מעלה, ניתן להסיק שיש ניגוד עניינים פסול ואסור בבחירה של עורכי המדריך.

25306yosef

New member
מתגובה לתגובה המדריך החדש נראה הזוי יותר....

ולכן אין לפסול את האפשרות שעורכי המדריך נמצאים במצב של ניגוד עניינים אסור ופסול ואולי אף קיבלו תשלום עבור פרסום המסעדות....

רק חבל שבתיק החברה ברשם החברות אין כל מידע על ניהול ספרי החשבונות של החברה מפיקת המדריך, כי אם היה מידע שכזה אני הייתי חושף את כל התקבולים שקיבלה החברה.

amirline

New member
תודה
עכשיו מתלבט לגבי היעד הבא

כמו ששמת לב האווירה חשובה לי לפחות כמו האוכל ואני מתלבט בין טופולופומפו לבין פופינה... אשמח לדעת איך הישיבה על הבר בפופינה והאם האווירה שם כיפית או כבדה.

amirline

New member
אם הוא צמחוני ולא טבעוני יש לא מעט מנות מעולות שיוכל לבחור

החתולית

New member
וכולם ניצחו את האמריקנים

האמת היא, שלא פלא שהדירוג הזה תפס מקום כל כך חשוב. איכשהו, הוא מצליח להפתיע בכל פעם מחדש.

החתולית

New member
טייגר לילי שרונה מרקט

טייגר לילי שרונה מרקט, תציע בלילה הלבן קוקטייל לבן - העשוי על בסיס ג'ין שארטרז, מי קוקוס, כוסברה ומלפפון במחיר של 30 ש"ח בלבד.
&nbsp
גם כל כוסות היין הלבן יוצעו במחיר של 30 ש"ח בלבד.
&nbsp
טייגר לילי שרונה מרקט – קלמן מגן 3, ת"א
1-700-70-70-97 , https://www.facebook.com/tigerlillyTLV
&nbsp

החתולית

New member
בשמחה רבה
אתה מוזמן להירשם לתפוז, ולחזור לספר לנו איפה ומה אכלתם.
&nbsp
נסיעה טובה.

big ass blue

New member
הייתה לי פגישה ב'ביגה' איילון

דבר ראשון, המקום מעוצב מאוד יפה, אהבתי את הצבעים, המקום מואר.
אכלתי מהתפריט הטבעוני.
הזמנתי לעצמי שקשוקה אנטיפסטי, המנה נראתה יפה לעין, והיה לי טעים, כמובן שהיא הגיעה לוהטת אז חיכיתי טיפה כדי שיתקרר, המנה הגיעה עם סלט ולחם, אז נשנשתי מהסלט והלחם עד שהמנה תתקרר, וכמובן שתיתי אחד המיצים המסקרנים שלהם, מיץ ירוק עם מלפפון, מודה שהיה מוזר וטעים. כשהשקשוקה שלי התקררה, טעמתי ממנה קלות, מאוד אהבתי את הטעם השילוב של ירקות השורש עם רוטב השקשוקה הקלאסי.
בסך הכל אחזור למקום הזה שוב, ואולי אנסה את סניף שרונה פעם הבאה, כי אני אוהב את הפסטורליות.

http://www.biga-bakery.co.il/

הצילום של מנת השקשוקה נלקח מהאתר של המסעדה. אני באופן אישי לא אוהב לצלם מנות כשאני מבלה במסעדה כזו או אחרת.

big ass blue

New member
אכן מסעדה מגוונת מאוד.
הנוסח שלה מאוד איטלקי בעיניי, אבל יהיו שיזהו בה עקבות של מטבחים שונים מהמזרח, אירופאי, קצת ים תיכוני.

החתולית

New member
אחחח, כמה אני אוהבת שאתה הולך לאכול

וחוזר לכתוב על כך.
&nbsp
נקרא כמו מקום ראוי לביקור. עכשיו רק צריך למצוא זמן לסופ"ש ירושלמי.

למעלה