אני עוזבת אתכם לטובת סין ממש עוד מעט..

sweetdreams

New member
אני עוזבת אתכם לטובת סין ממש עוד מעט..

(אין יותר שרשור
בימי שלישי, או משהו כזה? חיכיתי לו גם השבוע וגם שבוע שעבר..)

אז... אני נוסעת עוד כשבועיים לסין. ברוב הזמן אני אשהה במחוז שאנטו, אבל בוודאי נמצא זמן לטיולים באיזורים נוספים, וכנראה שגם בהונג קונג וטיוואן.
אני אחזור בעוד כחצי שנה בערך. ואני משערת שלא תהיה לי גישה לתפוז במהלך התקופה הזו (תמיד יש לי בעיה להתחבר כשאנחנו נמצאים בחו״ל).
אבל.. אני הולכת לאכול יותר מתמיד! ואני אשמח קודם כל לשמוע על המלצות לאוכל / איזורים / טיולים / כל טיפ אחר שעולה על דעתכם. בתמורה אני אשמח להכין לכם דיווח מצולם חדש כשאחזור (במידה ויש לכך ביקוש, כמובן) על אוכל (ואולי קצת דברים מסביב) בסין.

Xiexie, ושנת כלב שמחה לכולם!

החתולית

New member
ברור שיש ביקוש לדיווחים מחו"ל

ראשית, נסיעה טובה, בילוי נעים ותאכלי טעים.
&nbsp
שנית, שירשור ה- OFF הייעודי הפך קצת מיותר. אפשר להעלות הודעות OFF TOPIC גם בלעדיו.
&nbsp
מחכה בקוצר רוח לקרוא דיווחים

כבר מבקשת דיווח...אין המלצות(המלצות מלפני 24 שנה לא תקפות)

תהני-המון

איזה כיף של נסיעה!

תעשי חיים, תבלי ותהני.
מחכה לדיווחים מעוררי תיאבון מעולם אחר

אם תגיעי לטייוואן...

דברי איתי. האוכל שם הוא חוויה אדירה, וגם אולי אהיה שם בעצמי לביקור חוזר וארוך יותר מתיישהו בחודשים הבאים, עוד לא ידוע. טייוואן היא מעין סין, רק כזו שמחייכת, דמוקרטית ועם ראש פתוח יותר, ומזג אוויר טרופי - כיף.

sweetdreams

New member
טיוואן לגמרי בתכנון, היא הפלז׳ר אחרי הביזנס

אנחנו פשוט לא סוגרים שומדבר ומעדיפים להחליט יותר קרוב למועד, כי יש מצב שדברים והעדפות ישתנו כשנהיה שם, אבל כרגע טיוואן היא היעד המועדף לסיום.

ברור, גם אני תמיד בגישה הזו

מה שכן, קחו בחשבון שטייוואן בקיץ (והשנה ה"קיץ" נמשך לדברי חברים גם בתחילת אוקטובר) זה חום בל ישוער, עם גשם. החברים אמרו שזה אשכרה גורם להתגעגע לתל אביב באוגוסט...

sweetdreams

New member
טוב, את התאריכים לא אנחנו קבענו...

.. הם נקבעו בשבילנו (ע״ע החלק של הביזנס). אבל אני בטוחה שנצליח להוציא מהם את המיטב.

אכן טיוואן שונה מסין

אבל גם שנחאי שונה מפקין וכוד'
בטיוואן הכיף הכי גדול זה לאכול בשווקי הלילה

לגמרי

האמת שנסעתי לשם בלי לדעת כלום רק כי נתקלתי במקרה בכתבה על שווקי האוכל הליליים, ותוך כמה ימים כבר הייתי שם :)
חשבתי בזמנו לכתוב מעין דיווח לפורום, רשמים כלליים, אבל איכשהו נטשתי את זה. אולי אבדוק אם הקובץ עם הכמה שורות שהתחלתי עוד קיים וסביר לפרסום.

אנחנו נסענו בעיקבות רילוקיישן

של הבת ובעלה ולפיכך היתה לנו הדרכה "מקומית"
בנוסף לאוכל אל תוותרו על ביקור במוזיאון הפתוח JU MING

prizman

New member
יש אתר בשם "למטייל"

יש בו לא מעט שמכירים את סין.
תציצי שם.

sweetdreams

New member
מכירה, ואל דאגה, זה לא שציפיתי שתתכננו לי את הנסיעה או משהו

אני מסתדרת מצויין לבד.

&nbsp
קיוויתי להמלצות מיודעי דבר, הדברים הקטנים האלה, אתה יודע, שאנשים שבאמת מכירים יכולים לתת. כאלה אני תמיד שמחה לאסוף מאי אילו מקומות. ואז אני מעבדת את המידע ומגבשת דעה משלי לגבי הדברים.
&nbsp
אבל אם אין, אז אין. אני מבטיחה שיש לי עוד מקורות, כולל סינים, שאני יכולה להסתמך עליהם.
&nbsp
אגב, הסיבה הנוספת שאני כותבת היא כאמור שאני לא אהיה נוכחת בפורום בחצי השנה הקרובה, אז אפשר לקרוא לזה גם סוג של הודעת פרידה.

prizman

New member
בטוח שאת מסתדרת.

הייתי שמח לעזור לו יכולתי אבל סין זה לא מקום שאני מכיר למרות שהיא קרובה אלי.
נסיעה טובה.

למעלה