שאלה לירושלמים. נכפתה עלי "הר כגיגית" ואני נוסע מחר

superman1234

New member
שאלה לירושלמים. נכפתה עלי "הר כגיגית" ואני נוסע מחר

ועד למוצאי שבת למלון "טריפ" בירושליים. מאחר וזמן רב לא הייתי בעיר הזו, אשמח להמלצות על מסעדות מומלצות . אין לנו העדפה מיודת ואין בעיה עם מסעדות שאינן כשרות. מדובר ב שני זוגות.
אני מעריך שנאכל בחוץ לפחות 4 ארוחות :(ארוחות בוקר במלון).
שישי ושבת - צהריים.
חמישי ושישי - ערב.
הייתי מעוניין לדגום כמה שיותר מסעדות.

נ.ב חוות דעת על המלון ממישהו ששהה בו תתקבל בברכה.

superman1234

New member
איפה נערת מלדיני כשאני צריך אותה....

אני אמליץ:

הערב-בר יודל'ה שמול מחנהיודה.יש אוכל מצויין ושתייה מעולה.אח"כ אם עוד יש כוח להסתובב במחנה יהודה שנהיה פאב אחד גדול.

למחר-בצהריים להיכנס למחנה יהודה ולאסוף מפה ומשם.טעימות.או להיכנס לאחת ממסעדות הפתיליות.
שישי ערב- הסדנא

החתולית

New member
אני מוסיפה

אחד מבתי הקפה של משק עפאים. יש אחד בבית הכרם ואחד בבית הנסן.

Maldini Girl

New member
נערת מלדיני לומדת למבחנים:)

מקווה שלא מאוחר מידי
אז ככה
שישי בצהריים אם אתם מסוגלים להתמודד עם מה שהולך בשוק:
קרייב,
מאפה באישטבח
דוויני פיתה בר
אמפנדס בארחנטו
חצ'פורי בחצ'פוריה
בכל מקום כזה אתם יכולים לאכול בקטנה וללכת לעוד מקום או לשבוע.
&nbsp
חמישי ערב:
יש פיצריה מצוינת ברחוב אגרון
יש גם מקום חדש שנקרא harvey's smokehouse. לא הייתי כי אתמול כשבאנו היה מפוצץ.אם מעניין אתכם, המקום כשר ועושה בשרים מעושנים וחובה להזמין מקום מראש.
כל האופציות שנתתי לשישי צהריים יכולות גם לעבוד פה.
&nbsp
בנוגע לשישי בערב ושבת צהרים- חובה להזמין מקום מראש ומקווה שתמצאו. ירושלים קשוחה בקטע הזה.
בסדרת ה"ביוקר" יש את מונא והסדנא, שכנראה לא יהיה מקום.
יש גם את פרימיטיבו, מבית מנזה, כשאכלנו שם היה אוכל טוב ושירות מבולבל.
&nbsp
ממליצה לבדוק גם את מנזה, הם בדיוק שינו קצת תפריט לכבוד החורף, שבוע שעבר נהנינו מאד.
&nbsp
יש גם את סאטיה ורינה אליס. מודה שמשתיהן לא התלהבתי אבל הייתי מזמן ומאז אני שומעת דברים טובים.
&nbsp
עוד אופציה יא r&r diner במרכז העיר. דיינר אמריקאי עתיר מטוגנים.
&nbsp
כל אלו אופציה גם עבור שבת בצהריים. מוסיפה לשבת בצהרים גם את mian noodels שמול ממילא, מסעדה אסייתית קטנטונת שעושה בעיקר מרקים עם נודלס.
&nbsp
אם תכוון יותר מה הכיוון והתקציב אוכל להתמקד. מציעה כבר להרים טלפון לבדוק מקומות לשישישבת. אם אין מקום תגיד ואציע אופציות נוספות.

superman1234

New member
אנחנו עכשו ב"המוציא"

הזמנתי מרק קוסקוס וסופריטו מקווה הזמנתי טוב

Maldini Girl

New member
מקווה שתהנו

מאז שעברו לוקיישן שמעתי טובות
אבל לי היה שם ביקור ככ סתמי שלא טרחתי לברר.

superman1234

New member
הזמנו מקום להיום בערב לרינה ואליס בליית ברירה.

אם יש מקומות נוספים, (אין בעיה של מחיר) נשמח לשמוע. חוות הדעת על רינה ואליס לא מרשימות

Maldini Girl

New member
אולי

אדום במתחם התחנה. בעבר הייתה טובה אבל מזמן לא הייתי.
&nbsp
זוני במרכז העיר
&nbsp
אמריקן קולוני
&nbsp
לינק במרכז העיר (פשוטה אבל נחמדה)

superman1234

New member
בסופו של דבר חזרו אלניו מ"סאטיה" והודיעו על ביטול, אז העדפנו

את סאטיה במקום רינה ואליס.כל שאר המקומות שהומלצו היו מלאים. ד"א , קיבלנו גם המלצה על צ'אקרה, האם היא באמת מסעדה ראוייה ?
לראשונות הזמנתי כבד עוף שמגיע עם טוסטונים וריבה בצד. מנה גדולה מאוד אבל לא טעימה (לי). לעיקרית הזמנתי שורט ריבס. הבשר קולף מהעצם והוגש על מצע של פירה. מנה יפה וטעימה מאוד. היו הזמנות נוספות של דג, ושל שניצל מבשר עגל שטעמתי ממנו - לא היה משהו רואי לציון. המסעדה מלאה עד אפס מקום והשירות מעולה!!.
מחיר ל 4 אנשים ארוחה שכללה 4 מנות ראשונות ו 4 עיקריות עם שתיה קלה וקפה. 740 ש"ח כולל טיפ 15%.
זו המסעדה השניה (אחרי המוציא) שלא ניתן לצרף את הטיפ לתשלום באשראי. מעניין.
סיכום - בביקור הבא בירושליים ננסה מקומות אחרים ונזמין כמובן מראש !!.

prizman

New member
הרבה מקומות שאני לא מכיר, רק את חלקם.

יופי של מידע. תודה. זה ישמש אותי מתישהו.

לגבי מלון TRYP והסביבה

היינו לפני כחודש הצוות והשירות נהדרים, המלון מעוצב ממש חמוד, החלקים המשותפים מקסימים בעיצובם והחדרים חמודים אבל לקחת החשבון שהחדרים ממש ממש קטנים (ואנחנו עוד הזמנו את הסופריור ולא את ההכי קטן). המקלחת מפנקת אבל מסיבה לא ברורה הדלת שבין השירוקלחת לחדר היא דלת זכוכית, שמושחרת בחלקה התחתון...
&nbsp
החניה במלון עולה 50 ש"ח ליממה (שווה להמתקח איתם על זה), ליד יש את חניון המעלות שהוא חינמי אבל צפוף מאוד וכמעט תמיד מלא...
&nbsp
הארוחת בוקר במלון מעולה ועשירה מאוד, בופה שיש בו בערך כל מה שצריך ממלוח עד מתוק.
&nbsp
לגבי מקומות לאכול, תלוי מה הסגנון שלכם..
במדרחוב ש"ץ הקרוב נמצא קפה נאדי שממש נחמד וטעים.
קצת למעלה יותר יש את מנזה.
&nbsp
אנחנו בשהייתנו האחרונה שמרנו אמונים ל"תמול שלשום" על רקע הקסם שהיה למקום בעבר ונחלנו אכזבה גדולה, גם בתחום האוכל וגם בשירות...וגם הקסם של התפריטים והספרים חלף לו...אז אפשר ממש לוותר

superman1234

New member
תודה עבור חוות הדעת. אני מסכים עם כל מה שכתוב.

לגבי החניה שילמתי 50 ש"ח ליומיים כך שזה בהחלט סביר.
מה שקצת "פגע" בחוויה, מתברר שביום שבת, הדלתות האוטומטיות של המלון מושבתות. בכדי לצאת מהמלון יש לעבור מסלול "מסתורי" קטן. ומה שמצחיק (או אולי עצוב) הפקידה בקבלה אינה רשאית להפעיל את מערכת הדלדות האוטומטיות אבל היא רשאית להשתמש במחשב לצורך קבלת כספים והפקת חשבוניות. בנוסף היא רשאית לפתוח (מרחוק) את שני המחסומים בדרך מהחניה החוצה.....

אספרסו2

New member
לא הבנתי

הפקידה בקבלה לא אומרת לך מה אתה רשאי לעשות בביתך מדוע הינך סבור שאתה צריך לקבוע לה?

למעלה