בית קפה כשר באזור שרונה/ עזריאלי?

Maldini Girl

New member
בית קפה כשר באזור שרונה/ עזריאלי?

זקוקה למקום כשר (מסעדה או בית קפה) באזור שרונה/עזריאלי או מרחק הליכה מהנ"ל בת"א.
אשמח להמלצות.

לפני כשנה וחצי בערך הייתי בשרונה בביגה

היה טעים לי ולכולנו.
לקחתי שם סלט עם גבינה כלשהי מצופה ומטוגנת (לא חלומי, משהו אחר, כבר לא זוכרת מה) ורוטב מתקתק והיתה מנה טעימה וגדולה (טעימה במידה שאזכור אותה אחרי שנה וחצי
)
אני יודעת שזאת רשת, ושלכל רשת יש סניפים יותר מוצלחים ופחות מוצלחים, אבל הסניף הזה היה בזמנו מוצלח, אני מקווה ששמר על האיכות.
אגב, היתה תקופה בשנה האחרונה שעברתי לפעמים בבקרים רגלית במתחם שרונה, ומידי פעם הייתי רואה קבוצות חיילים שהגיעו במרוכז לפעילות באיזור או קבוצות עובדים ביום כייף שפוקדים את בית הקפה הזה לארוחת בוקר .

אם תרצו קצת להרחיק טיפה, אז בקניון TLV יש גם ביגה וגם קפה גרג (שניהם אאל"ט של אותה הרשת?
) - את קפה גרג ניסיתי והיה מוצלח, את ביגה לא ניסיתי, אבל הם שניהם כשרים והחניה שם חינמית ל 3 שעות.
זה אמנם בתוך קניון, עם כל מה שמשתמע מזה ("אוירה קניונית"), אבל אם יהיה יום גשום וסוער וחורפי - תוכלו לעלות ישירות מהחניון בלי להירטב

ובעזריאלי יש מלא אופציות כשרות, אבל אין לי המלצה למשהו ספציפי.

prizman

New member
לא מתחייב לגבי הכשרות של קפה נמרוד בשרונה,

אבל הוא מקום נחמד.

prizman

New member
יכול להיות.

לא ממש בדקתי את תעודות הכשרות של המקום.
את בטח יודעת לא פחות טוב ממני.
שוללים תעודת כשרות של מסעדה לא בגלל שהיא לא כשרה
אלא בגלל שהיא פתוחה בשבת למשל.
מבחינת האוכל למיטב זכרוני הם דווקא כן כשרים אם אני זוכר נכון,
מבחינת הרבנות אולי לא.
מכאן זה כבר נתון להחלטתם של הנוגעים בדבר.

Maldini Girl

New member
מכיוון שהמפגש נערך עם נשים דתיות

לצערי יש משמעות מכרעת לקיוצה או היעדרה של תעודת כשרות.
אני מבחינתי הייתי הולכת לאכול ראמן חזיר במן טן טן

Maldini Girl

New member
השאלה היא אם יש שם ממש בית קפה, או שזה רק מתחם האוכל של

הקניון. לא הייתי בעזריאלי שנים, מה שזכור לי משם זה יוטבתה בעיר ומתחם ג'אנק פוד שרוב הזמן צפוף והומה מאד.

החתולית

New member
נכנסתי לאתר של קניון עזריאלי

ומצאתי: קפה ג'ו, קפה קפה, קפה הלל וארומה. יש גם סניף של רולדין, אבל הוא פחות מתאים למפגש.
&nbsp
במתחם שרונה יש סניף של ביגה וסניף של קופי טיים - שניהם כשרים.

למעלה