לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1927419,274 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת מסעדות

הפורום הוא קהילה וירטואלית פתוחה ונגישה לאוהבי אוכל. גולשים חדשים מוזמנים לקרוא את תקנון הפורום.
אנו דנים בנושאים מגוונים הקשורים למסעדות ולאוכל, החל מדיווחים על ארוחות והמלצות על מסעדות שונות, ועד אוכל ברחבי העולם, ונושאים בעלי חשיבות ציבורית. אתם מוזמנים להצטרף אלינו, לדווח על מסעדות בהן אכלתם, להגיב לביקורות קיימות ולהשתתף בדיונים בפורום.

למצטרפים החדשים- מספר כללים חשובים:
* אנא קראו את תקנון הפורום שקישור אליו מופיע בראש עמוד הפורום ובמאמרי הפורום.
* כאשר אתם כותבים ביקורת (חיובית או שלילית) על מסעדה אנא הקפידו לתת מקסימום פרטים:  
  מה אכלתם, מחירים, טיב השירות, וכו'. בהודעות הנבחרות תמצאו הודעה שכותרתה "איך כותבים ביקורת" שתוכל לסייע לכם. 
* כאשר ברצונכם לקבל המלצות על מסעדה - כדאי לפרט אזור, סוג הארוחה (בוקר, צהריים, ערב), טווח
   מחירים לאדם, האם כשרות חשובה וסוג אוכל המועדף עליכם.
* אם קיבלתם בפורום המלצה על מסעדה ואכלתם בה, אנא חזרו לספר איך היה. 
* אנא הקפידו לשרשר הודעות על מנת שהודעות לא ייעלמו מהר מידי בארכיון. אם לא שירשרתם, אל
  תופתעו לגלות שההודעה שורשרה למקום הרלוונטי. דבר נוסף ואחרון- בכל שאלה/בעיה/הערה/הארה
  אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי. כל פנייה תיענה בהקדם האפשרי.

בברכת השתתפות מהנה,
החתולית
x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום - קראו אותו ונהגו בהתאם       שירשורים קבועים: מן התקשורת בימי ב', שירשור OFF בימי ג', השירשור השבועי בימי ה'.                  
המשך >>

לצפיה ב-'בוקר/ בראנץ' ביום א' בתל אביב'
בוקר/ בראנץ' ביום א' בתל אביב
03/11/2017 | 21:43
20
300
לאן נלך? אין שום מגבלה, בדיוק כפי שאין לי בראש שום רעיון. 
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מאשיה עם יהיה מקום '
מאשיה עם יהיה מקום
04/11/2017 | 08:03
1
82
לצפיה ב-'אם...'
אם...
04/11/2017 | 08:03
60
לצפיה ב-'כינוי של אורחת? '
כינוי של אורחת?
04/11/2017 | 09:23
9
322
חוות צוק או הוטל מונטיפיורי.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'רק תלונות יש לך אלי'
רק תלונות יש לך אלי
04/11/2017 | 13:31
8
283
מה לחוות צוק יש להציע לארוחת בוקר?
למשיה לא נלך. הם מגישים ארוחת בוקר עד עשר, ואני כבר לא בעונש.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'עד עשר ?? בטוח ?? הרי זה גם לאורחי המלון...'
עד עשר ?? בטוח ?? הרי זה גם לאורחי המלון...
04/11/2017 | 15:50
50
לצפיה ב-'לחוות צוק יש מגש גבינות נחמד מאד , לקחנו אותו '
לחוות צוק יש מגש גבינות נחמד מאד , לקחנו אותו
04/11/2017 | 15:51
190
עם ארוחת בקר "רגילה" והיה טוב מאד 
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'יש להם כמה ארוחות בוקר'
יש להם כמה ארוחות בוקר
04/11/2017 | 17:01
5
198
ארוחה ישראלית קלאסית של ביצים, סלט ירקות, גבינות וכאלה; או ארוחה של אנטריקוט וביצים ותפוחי אדמה; שקשוקות; מגשי נקניקים ודגים.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'ויש לי הרבה יותר מתלונות'
ויש לי הרבה יותר מתלונות
04/11/2017 | 17:12
4
245
בהזדמנות חגיגית זו, הרשי להסב תשומת ליבך להודעה הזאת:

שלא תגידי שלא ידעת.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'עובדת בימי שישי'
עובדת בימי שישי
05/11/2017 | 08:49
3
34
לצפיה ב-'גם בחופשת חנוכה?'
גם בחופשת חנוכה?
05/11/2017 | 10:24
2
28
לצפיה ב-'אוף.'
אוף.
05/11/2017 | 22:04
1
96
(בחנוכה אני בוורשבה, מחליקה על הקרח ושותה בורשט חם). הזמנתי מזמן, כמובן ללא אפשרות ביטול, עכשיו אני מחפשת מי שיחליף את נ' כמלווה. רוצה?
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'לא תודה'
לא תודה
06/11/2017 | 06:47
73
וורשבה בחורף לא באה לי טוב, חוץ מזה אנחנו חוזרים מפריז ב- 10/12 וחוץ מזה יש לי סיור בעכו.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אוה, שלום לך. אין לי המלצה.'
אוה, שלום לך. אין לי המלצה.
04/11/2017 | 12:27
1
58
לצפיה ב-''
04/11/2017 | 13:32
28
לצפיה ב-'קפה 65'
קפה 65
04/11/2017 | 22:27
147
לצפיה ב-'עוד אופציות - טוני ואסתר, פר דרייר, לחמנינה, קזינו סן רמו'
עוד אופציות - טוני ואסתר, פר דרייר, לחמנינה, קזינו סן רמו
05/11/2017 | 12:27
2
162
כל R2M (חוץ מהקופי) - דליקטסן, הוטל מונטיפיורי, בראסרי, רוטשילד 12 (דקה לפני שהם סוגרים לנצח)
אורנה ואלה - חוזרת אליהם כל כמה חודשים כבר יותר מ- 20 שנה....
דיקסי........
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'רוטשילד 12 על סף סגירה ?'
רוטשילד 12 על סף סגירה ?
05/11/2017 | 16:43
1
37
לצפיה ב-'כן במקביל לפתיחת הרצל 16'
כן במקביל לפתיחת הרצל 16
06/11/2017 | 12:27
26
לצפיה ב-'קפה 65'
קפה 65
<< ההודעה הנוכחית
05/11/2017 | 21:58
1
171
אחרי ששילמתי את חובי חאחוהי הפקקים, לפחות חניה מצאתי על הרחוב (ברוטשילד, יאפ)
כשהגענו, היה נראה שהזמנת המקומות היתה מיותר טיפה, כי היה לא מלא לגמרי. בחרתי לשבת בחוץ. ועוד נחזור לאקדח המעשן הזה.
במנות העיקריות היתה חסרה היום שקשוקה ירוקה. שקשוקה רגילה יש גם בבית, ובחרנו לחלוק קרואסון עם תרד וחביתה (לא עין, כי הזותי שאכלה איתי לא אוהבת) ולקנח בפרנץ' טוסט
הארוחה היא בסגנון עיקרית ומזנון, שבהחלט עשיר, מקיף וממצה.
טעמתי סלט כרובית עם רוטב כתום שאני מנחשת שהיו בו לימונים כבושים, סלט סלק וגבינה, גרבדלקס מופתי, מטיאס ושמנת וסלט ירקות קצוץ דק, שאנ י מניחה שמככב אצל התיירים שלנים במקום.
בנוסף היו על המזנון סלט חסות, סלט קינואה, המון גבינות רכות וקשות, פירות טריים חתוכים, יוגורט, פירות יבשים ואגוזים, ריבות מענינות (קיוי, סלק) ומיצים סחוטים (גזר, תפוח-סלק) וקאווה (לא שתיתי, עכשיו אני מצטערת קצת)
המקום מגיש כחמישה סוגי לחם (ופריכיות), קרואסנים קטנים (יבשים וקשים קצת), מיני מאפינס גזר (סביר), עוגת גבינה אפויה (בסדר). לחם זיתים שלקחתי לטעום היה באמת כמו שצריך להיות.
מזג האויר היה מושלם לישיבה בחוץ, כמו שקורה בארץ שלנו יומיים בשנה בערך. הייתי ממליצה לבחון אפשרות לישיבה בחוץ אלמלא ברגע שקמתי מהשולחן למלא כוס בעוד מיץ סלק, עטו עליו שלושה דרורים וניקרו בצלחות שלנו. לשמחתנו, לא היתה דרמה, והועברנו לשבת בפנים- אבל אם אתם לא בקטע של ציפורים, תהיו חכמים ממני ושבו בפנים מראש.
הקינוח (ולמעשה העיקרית השניה) היה פרנץ טוסט מבריוש שהוכיח שאני מזדקנת, ולא בחן. האגס היה מתוק מדי וכך גם הקצפת, הבריוש היה כבד לי, ובגדול- מיותר. הקפה ההפוך שהוגש לי לסיום לא היה גרוע, אבל לא מצטיין. שרוף קצת, יותר מדי קצף, וכזה.
בגדול- מגוון ומבחר, שירות נעים ומעונב, ואח"כ אפשר לטייל ברגל טיול ארוך ולהתנער מכל הפחמימות העודפות שהערינו לקרבנו.
תודות לכל הממליצים.

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תודה על הדיווח'
תודה על הדיווח
06/11/2017 | 09:11
72
דווקא ביצת העין עושה את הקרואסון

עניין אחד לדיון, נצל"ש, שרלוונטי למסעדות שונות בעיר שיש להן מרפסת. בעיקר ברחובות הראשיים בעיר. ישנה תופעה של קבצנים / מסוממים שנכנסים לתוך המסעדות ומבקשים נדבות. בביקור האחרון שלי בקפה 65, בפרק זמן של כחצי שעה, נתקלתי ב-2 כאלה. עם כל הכאב על גורלם המר, ומבלי להתייפייף, מדובר בתופעה בעיתית משהו, ולא נראה שאותן מסעדות / מלונות מנסות לנקוט בצעדים כדי לאכוף או למנוע את כניסת האורחים לחצרם.
ביקורת מסעדות >>

הודעות אחרונות

09:01 | 27.05.18 החתולית
19:23 | 25.05.18 פרפרי אהבה
09:35 | 25.05.18 החתולית
14:53 | 24.05.18 אורחים בפורום
14:48 | 24.05.18 amirline
08:47 | 24.05.18 החתולית
15:42 | 23.05.18 אריה שגיא
10:19 | 23.05.18 החתולית
09:30 | 23.05.18 החתולית
23:43 | 22.05.18 avico2591
16:52 | 21.05.18 לוטה2
01:07 | 20.05.18 סבתא רותרות

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ