זיקה - זה כבר לא זה.

זיקה - זה כבר לא זה.

לאחר כשנה של פעם ככה פעם ככה [שינוי בעלות או הנהלה], החלטתי היום סופית לא לשוב לשם יותר. הרמה ירדה פלאים, השיפודים הרבה פחות טובים והסלטים ביזיון.
חבל. זו הייתה מסעדה קטנה, טובה עם VFM מצוין. אכלתי בה הרבה, כל פעם שהייתי קונה בשר באבו חילווה. נצטרך למצוא מקום חלופי.

מיתר44

New member
מסכים. לפני כשנה אכלנו שם, בעקבות המלצתך, והגענו לאותה מסקנה

גם השיפודיה של אבו חילווה לא הרשימה אותנו. נכון שהיינו שם קרוב לפתיחה ועל כן
אולי ראוי לנסות שוב.
בקבוצת הפייסבוק ממליצים על שיפודיות ״הכי טובות ביקום״ אבל לא ראיתי ביניהן קרובות לאיטליז.

FiReBall

New member
דווקא הייתי כמה שנים בשנה האחרונה

ותמיד היה טעים וזול בצורה יוצאת דופן.

oreldi

New member
חבל שהם לא יציבים. הייתי שם פעמיים בחודשים האחרונים

פעם אחת היה הכל מעולה, בפעם השניה היה טוב למעט שיפוד אדום שהרגיש כמו מסטיק. אבל עדיין השאר היה באותה רמה כמו תמיד.

הגרגרן

New member
מפתיע

לפני שבועיים בערך התחשק לי לאכול טחול ממולא ונזכרתי בדיווח שלך על המסעדה הזו והאיטליז הסמוך.
הביקור שלי שם היה דוקא מוצלח. המנה היתה נדיבה וטעימה והארוחה תאמה את ציפיותי. הדבר היחידי שהפריע לי היה שלא הציעו לי סלטים שונים שראיתי על שולחנות אחרים. אולי בגלל שסעדתי בגפי ?

האמן לי שכתבתי את מה שכתבתי, בצער. שמחה שאתה נהנית,

הביקור שלי היה נפילה. כפי שאמרתי, חוסר יציבות בשנה שנתיים האחרונות. פעם ככה ופעם ככה.
לגבי הסלטים, הם חלק ממחיר המנה, בין אם אתה לבד או לא. אבל מה שמגיע עם המנה זה חומוס, סלט ירקות ושש פנכות קטנטנות של כלום ושום דבר...לא נגענו. אפילו שלושת הזיתים היו בלתי אכילים.
אם ראית על השולחנות האחרים סלטים נוספים, סביר שהוזמנו בנוסף מהתפריט.

הגרגרן

New member
נכון, "שש פנכות קטנטנות של כלום ושום דבר"

ולכן גם לא התעקשתי שיוגשו אל שולחני. עם זאת, אם זה חלק מהמנה, המסעדה צריכה להציע ולהשאיר להחלטתי האם ארצה לאכול מזה.

בהחלט. הם גם לא מציעים אלה מביאים ישר בהתחלה.

גם צ'יפס. אמרתי - משהו לא דופק שם. אין להשוות לשירות ולרמת האוכל לפני שהתחלפה ההנהלה.

למעלה