קפה יפו וגלידריית כפיתולינה ביפו

מ צ ד ה

New member

קפה יפו ביפו

לא היה זמן לעשות שיעורי בית היכן לשבת לאכול, הגענו מאוחר בשל בעיות חניה ולכן גם הגענו רעבות מאוד ונכנסנו למקום ההומה הראשון שראינו.
הוצעה לנו ארוחת מזנון ב - 80 שח לאדם.
היה מפוצץ באנשים!!!
הושבנו, קיבלנו צלחות וקמנו לבחור. הכל היה טרי. סופר טרי! כל פעם שנגמר משהו הוציאו חדש, מנות השתנו/התווספו.
בעינינו המבחר היה משעמם. שגרתי. כ-3 סוגי גבינות מלוחות, כדורי לבנה, כמה חביתות מוכנות מראש בכלי, שקשוקות פושרות אך עם ביצים נאות למחצה
וטעימות, כלי עם ביצי עין מדוגמות, סלט אבוקדו (בעיני חסר טעם), סלט עדשים (נהדר), סלט קינואה (נפלא), איקרה, 2 סוגי סלט חצילים, עגבניות, מלפפונים ובצל חתוכים כל אחד בכלי משלו.
מס' סוגי לחמים וחלה - טריים וטעימים.
יוגרט ומוזלי (לא טעמנו).
מתקן עם מיץ תפוזים (ךא שתינו) ומתקן עם מים.
הפוך חויב ב - 5 שח' נוספים (זה די הרגיז אותנו) אז בחרנו בנס רגיל מגורען עם מים ממיחם וזה פשוט לא היה זה. ניתן היה לבחור חלב 1%, 3% ואף חלב סויה.
העוגות שהיו במקום נראו לא אטרקטיביות ובחרנו שלא לנסות אותן.
חברתי ואני הרגשנו שעבור 80 שח' ניתן היה לקבל פרודוקטים מעניינים יותר מבחינת גבינות וירקות ובטח שלכלול את ההפוך במחיר.
כשקמנו ללכת ראינו שאת מקום השקשוקות שנגמרו תפס כלי עם קוסקוס וירקות מאודים לחוד.
השירותים היו נקיים.

ניגשנו לגלידרייה ליד - כפיתולינה. 2 כדורים ב 20 שח' (כדור אחד ניתן לערב שני טעמים).
אני מתהההה על הטעם אשכולית אדומה וקמפארי וברור שהיה אחד הטעמים שלקחתי. לשמחתי הוא היה נהדר! השניים האחרים היו טירמיסו (לא משהו) ושוקולד מריר שהיה טוב.
טעמתי גלידת קולפי הודי = גלידת הל. לא עבורי
.
החברה לקחה סורבה קוקוס מעורב עם פירות יער ואמרה שהיה סביר ותו לא.

החתולית

New member
על הדיווח

בכפיתולינה יש גלידות שחלקן מצויינות ואחרות קצת שגרתיות ולא מעניינות. אני אוהבת את הקולפי

&nbsp
המבחר בארוחת הבוקר שתיארת לא רע, ומגוון יותר מאשר בארוחות בוקר שגרתיות בבתי קפה. אני מסכימה איתך לגבי המחיר.

למעלה