שינוי תכנית הטיול... מחפשים מסעדה כשרה לטיול בואדי קלט

Gרר

New member
שינוי תכנית הטיול... מחפשים מסעדה כשרה לטיול בואדי קלט

הטיול מסתיים קרוב לכביש 1 באיזור מעלה אדומים. אנחנו צריכים מסעדה שיכולה לאכלס 20 איש רעבים מהעבודה. דרושה תעודת כשרות ורצוי גם שלצמחוני יהיה לאכול משהו מעבר לעלים של חסה.

אם אפשר בלי להכנס לבלבלה של ירושלים - עדיף, כי אנחנו עם כמה רכבים וחוששים מבעיות חניה שם, אבל אנחנו פתוחים להכל.

oreldi

New member
בתקופה שלי בצבא (היה קצת מזמן..) היינו אוכלים בצ'אנס האחרון

זה בר/מסעדה שנמצא בצומת אלמוג, 15-20 דקות ממעלה אדומים. בר חביב עם אוכל מגוון, מזרונים לרביצה ואווירה מגניבה. לא הייתי שם כבר 15 שנה אבל שווה לבדוק, לפי גוגל הם עדיין פעילים.

Gרר

New member
תודה! הועבר לועדה המארגנת ואם יש לאנשים הצעות נוספת...

שוט! אפשר גם בירושלים עצמה אבל בלי להכנס לבפנוכו של הבפנוכו עם כל הבלאגן של התנועה. כל מיני אבו גוש וכאלה... אנא ערף.

Gרר

New member
את שואלת כאילו אני מכיר מסעדות בירושלים

האמת שההתמצאות שלי באיזור אפסית.

החתולית

New member
אל תרגיז אותי

שאלתי כדי שתכנס לגוגל מאפס, תבדוק איפה נמצאת המסעדה ותחליט אם המיקום מתאים לך. אחר כך אתה יכול להכנס למנוע החיפוש הייחודי של הפורום
ולקרוא דיווחים.
&nbsp
&nbsp

Gרר

New member
זה כבר לא מסעדת "אמא" זה מסעדת "אמא'לה איזה פחד"

אבדוק כמובן.

החתולית

New member

זו מסעדה שהרבה מקומות עבודה עורכים בה ארוחות. חברות וחברים סיפרו לי על חוויות טובות שם.
&nbsp

תעברו במבשרת ציון בשעה המתאימה של האוכל?

אם כן - אז תבדקו את האופציה של להושיב 20 אנשים בקפה קקאו שבתוך הקניון החדש שבמבשרת ציון.
לפני כמה חודשים הייתי עם כמה בני משפחה בירושלים, ואחרי שכבר יצאנו מהעיר נזכרנו שאנחנו רעבים, אז נכנסנו לקניון והתיישבנו בקפה קקאו בקומת הקרקע, שהיה ריק יחסית (כל הקניון היה די ריק מאנשים, השעה היתה בערך 19:00).
הזמנו מנות מגוונות וחלקנו - פיש & צ'יפס, סלט גדול, ארוחת סנדוויץ' עם סלט, פסטה, פיצה והכל היה טעים.
אני יודעת שזה בתוך קניון ושזה בית קפה ולא מסעדה, אבל האוכל שם היה טעים ומגוון יחסית לבתי קפה, המנות גדולות (לקחנו בסוף טייק אווי של מה שנשאר, ונשאר לא מעט) ואם יש לכם תקציב נאה-אולי אפילו יישאר לכם עודף לעוד איזושהיא ארוחת בוקר ביום אחר...
יש להם כשרות (נראה לי שמהדרין), ובהחלט הרבה אופציות לצמחוני שבחבורה.
אה... והחנייה חינם.

gastro101

New member
בטיול העבודה לפני חדש הגענו לבנדורה בקניון של בית שמש

הופתעתי לטובה, חזה עוף היה העסיסי שאכלתי מזמן, המדריך הבטיח לברר מה המרינדה ושכחתי לברר, סלטים צי'פס שווארמה , הכל טרי וטעים. קרוב לכביש 1

Gרר

New member
הועדה המארגנת ביקשה אופציות לאוכל פחות עממי ויותר מפונפן

מבחינת תקציב יכול להגיע ל-150 שקל לאדם ואם צריך להכנס לירושלים אז נכנס...
רק שיהיה כשר.

Gרר

New member
מוסיף גם את מודיעין לאופציות. כי זה גם בדרך שלנו.

מדלן בישפרו מודיעין

עונה על כל הדרישות, 2 דקות ממחלף ענבה, כשר ומטבח חלבי מצוין (הכל מיוצר במקום)

למעלה