אשמח לקבל המלצות על מסעדות כשרות בלונדון

עידן 8888

New member
אשמח לקבל המלצות על מסעדות כשרות בלונדון

אני ואשתי נוסעים ללונדון
הייתי שמח לקבל המלצות על מסעדות כשרות בלונדון בעיקר באיזורים הבאים

גולדרס גרין
ואם יש באיזור פיקדלי ואוקספורד גם טוב

העניין הוא שאני ואשתי מאד אוהבים לגוון
אנחנו נהייה שבוע ונרצה כל פעם משהו אחר
למשל יום אחד אוכל חלבי כמו פיצות ופסטות
יום למחרת בשרי
יום אחרי דגים וכו'
ואגב האם יש מקום בלונדון של יהודי שמוכר פלאפל טעים?

אשמח להמלצות

עברו כבר כמה שנים מאז הפעם האחרונה בלונדון

על רחוב גולדרס גרין (זה רחוב בשכונה עם אותו השם, שנמצא בסמוך לתחנת רכבת תחתית עם אותו השם) יש המון מסעדות כשרות וחנויות עם מוצרים כשרים.

יצא לי לאכול שם כמה פעמים במקום בשם Pita, שמגיש פלאפל/סביח/שניצלים בפיתה או בבאגט וכו'. אני לא זוכרת אם הבעלים והעובדים שם ישראליים לשעבר, או לונדונים יהודים, אבל בכל מקרה-הם דוברי עברית.

לא רחוק משם, על הרחוב הראשי של הנדון (שכונה סמוכה עם הרבה תושבים יהודים, כדי להגיע לשם צריך לסוע 2-3 דקות באוטובוס מס' 82 מתחנת הרכבת של גולדרס גרין) יש מאפייה נהדרת שמכינה (גם) בורקסים וסלטים טריים וסנדוויצ'ים טריים ארוזים בנוסף לכל מיני סוגי מאפים.
חיפשתי אותם בגוגל ואאל"ט-זה האתר שלהם:
http://cluster2.website-staging.uk/danielscatering.co.uk//contact_us.html
במרכז העיר יש לפעמים סופרמרקטים עם מחלקה כשרה (או חצי מדף עם סנדוויצים כשרים), אבל לא זכורה לי כתובת ספציפית של חנות או מסעדה.

החתולית

New member
לדעתי רוב הגולשות והגולשים בפורום לא שומרי כשרות

אני, בכל מקרה, לא שומרת לכן לא אוכל להמליץ.
&nbsp
גולדרס גרין היא שכונה שבה תמצא מסעדות כשרות, אבל לא אכלתי באף אחת מהן, כך שאיני יודעת כמה הן טובות.
&nbsp
יכולה רק לספר מה עושה בן דודי הדתי כשהוא נוסע ללונדון ורוצה לאכול טוב - הולך למסעדות צמחוניות וטבעוניות, ולא אוכל בהן לחם.

גארוטה

New member
יש אפליקציה מצויינת

kosher near me
מוצאת מסעדות כשרות ו/או חנויות שמוכרות מוצרים כשרים לפי המיקום שלך
במספר גדול של מדינות כולל בריטניה
ויש גם ביקורות

Maldini Girl

New member
כשהייתי בלונדון עם משפחתי היינו במסעדה אסייתית כשרה שלטעמי

הייתה מצוינת, הבנתי שגם די יקרה.
מעוניין שאבדוק לך מה היה שמה? לדעתי היא בגולדרס גרין

כמה הפניות

ציינת שתשהה ברחוב אוקספורד. בסמוך לו ברחוב בייקר ישנה מסעדת המבורגרים ובשרים כשרה. כמו כן על רחוב אוקספורד עצמו, בבית הכלבו סלפרידג'ס, בפוד הול, היכל האוכל, ישנה עמדת מעדנייה כשרה שחציה בשרי וחציה דגים/פרווה /חלבי. יחסית לטעם הבריטי הקלוקל דווקא הופתעתי לטובה. כבר הזכירו פה שבחלק מסניפי הסופרמרקט טסקו בלונדון ישנם מדפים מסויימים עם סנדוויצ'ים או אוכל ארוז כשר.
אציין רק שברשתות צמחוניות או ווגאן פרינדלי כמו פראט האוכל איננו כשר ומומלץ לא לנסות לאכול או לשתות שם. לא כאן המקום לפרט את בעיות הכשרות.
כפי שצויין כאן, בגולדרס גרין, שמגיעים לשם בקו השחור הצפוני ואז ברכבת, ישנן מסעדות ובתי אוכל מסוגים שונים. אוכל יהודי או פלאפל או בתי קפה, סופרמרקט עם מוצרים כשרים ומחלקה עם מוצרים מישראל, ולכן מומלץ להקדיש כמה שעות להצטיידות שם, כי אין בלונדון עצמה מקום עם מגוון כל כך רחב של מסעדות ובתי אוכל כשרים.

למעלה