טקסס BBQ רמת החייל

• פותח הנושא kr21
  • פורסם בתאריך

kr21

New member
טקסס BBQ רמת החייל

אני לא חסיד של מסעדות בקופונים אבל לעומת זאת מאוד אוהב BBQ אמריקאי איכותי. ניסיתי את הז'נר בהרבה מקומות אבל מלבד ארוחה באלבמה נתניה לא יצאתי מגדרי בשום מקום בארץ.

שלושה חברים אוהבי הז'נר החלטנו לקחת סיכון עם קופון של גרופון שהבטיח ארוחת BBQ עם ארבעה סוגי בשר ותוספות ללא הגבלה ב 139 ש"ח לאדם. הגענו מראש עם רף ציפיות לא גבוה.
הוזמן מקום מראש והגענו למסעדה שהיתה בכ 50% תפוסה לאורך כל הערב. מלצר צעיר הסביר את קונספט הארוחה (כאמור הם יגישו לנו כל מה שנרצה מתוך תפריט הארוחה עד שנגיד די).

הגיעו לשולחן צלחת כנפיים מעושנות - מעולה, תבשיל שעועית עם בשר - סביר, סלט תפו"א - מעולה, צ'יפס מטובל - לטעמי היה מעולה, סלט חסה טרי - לא נגעתי :)
אבל באנו לבשר....
הובא לשולחן מגש מתכת עם שני סוגי נקניקיות מעושנות (אני זוכר צ'דר וצ'וריסו), אסאדו, בריסקט ושורטריב.
מאוד מאוד אהבתי את האסאדו והשורטריב, רק עבורם שווה להגיע לטעמי, הנקניקיות היו סבירות לטעמי, הבריסקט עם טבעת עישון יפה היה טוב אם כי אכלתי טובים ממנו.
ביקשנו מילוי חוזר של אסאדו ושורטריב והדגשנו שאנחנו רוצים מעט. המלצר התנצל ואמר שהם לא יודעים להגיש מעט :)

שתינו סם אדמס מהחבית (תוספת תשלום) ותה קר מצוין שהוגש כחלק מהחבילה.
מאוד התרשמתי מהעידוד של המלצר ששאל אותנו כל הזמן אם אנחנו רוצים תוספות. לא מנסים לקמץ עליך וזה יפה.
שורה תחתונה, בילוי מעולה לערב של קרניבורים.
VFM - צ'ק, שירות טוב - צ'ק, אוכל טוב - צ'ק
מה צריך יותר?

pix37

New member
תודה - נעים לקרוא על ארוחה שהצליחה

ומה שיותר מפתיע זה שמדובר בארוחה עם קופון.
לדעתי זו הביקורת הראשונה מזה שנים על ארוחת קופון שהצליחה.
אולי מישהו סוף סוף הצליח להבין את מהותו של הכלי הזה ולעשות בו שימוש נכון

trilliane

Well-known member
מנהל
אין שום פסול בקופון, זה תלוי רק במקום. גם לנמל 24 יש גרופון

וגם לאישפיש ז"ל היה, ובשתיהן היו ארוחות טובות בשל איכות המסעדה. אכלנו עם קופונים גם ב"רק בשר" וזו הייתה אותה מסעדה, לטוב ולרע.
&nbsp
יש תפיסה שגויה שרק מקומות גרועים וכושלים יוצאים עם גרופון, אבל בפועל זה לאו דווקא נכון. מסעדות רבות מתייחסות אליו כאל עוד ערוץ פרסום ותו לא. אכלתי ארוחות טובות במקומות טובים עם ובלי קופון, אכלתי ארוחות בינוניות ורעות במקומות בינוניים ורעים עם ובלי קופון.

puppet

New member
נשמע מוזר טרמינולוגית

אחרי הכל אסדו = שורט ריב = שפונדרה. שלושתם אותו דבר, אז אלא אם מדברים על נתח עם עצם לעומת נתח בלי עצם, אני לא מבין איך מדובר בשתי מנות שונות.

FiReBall

New member
לפני מספר חודשים ישבנו שם

הופתענו לגלות שמתוך תפריט מגוון יחסית, יש בפועל מנת נקניקיות ומנת בשר נוספת. הייתה לי תחושה שככה זה תמיד, כנראה שהתבדתי.
&nbsp
קמנו והלכנו...

Gרר

New member
היינו פעם אחת לעסקית צהרים

והיה בינוני למדי. לא זוכר מה אכלנו, אני רק זוכר שחשבתי שזו גירסה חיוורת מאד בהשוואה לפונדק דה לוקס היפואית.

YosMan1

New member
היייתי שם פעמיים בצהריים והיה די על הפנים. לא מבין את המקום

הזה.
המקום באופון קבוע כמעט ריק בצהריים, יש שם בעיה קשה של איוורור של העשן מהמעשנת,
והאוכל היה סתמי, הוגש קר, תוספות מוזרות והמנות לא משביעות.
המשרד שלי הוא שני בניניים משם ואנחנו 3-4 פעמים בשבוע יורדים לאכול באיזור ואם בשנה+ שהמקום פתוח היינו שם רק פעמיים זה אומר דרשני.

prizman

New member
תרשה לי לשאול, בהדסון הייתם?

קראתי אינסוף ביקורות חיוביות אז אשמח לקרוא עוד ביקורת.
בד"כ כשאני בישראל אני מתאכסן במרכז ת"א ודי מתעצל להגיע לאזור הזה ותמיד יכול לשכור רכב ויש לי מספיק חברים שישמחו לבוא איתי למסעדה טובה.
לא ברור לי מה עצר אותי עד היום כי למשל בגרקו או בחוות צוק כן הייתי בביקור האחרון.
כנראה שזה בגלל ש"מקום של בשר" מצאה חן בעיני אבל אשמח לנסות משהו חדש.
זקוק למשהו שישכנע אותי כי הביקור הבא בישראל כנראה לא ממש רחוק.

YosMan1

New member
הייתי מספר פעמים בהדסון, מסעדת סטייקים מצויינת לדעתי,

לטעמי, יותר טובה ממקום של בשר (הייתי שבוע שעבר והיה בהחלט טוב) או מלימוזין (אישית פחות אוהב).
בחוות הצוק לא הייתי אז אני לא יכול להשוות.
האוירה והעיצוב די דומה למקום של בשר, השרות במקום של בשר היה יותר טוב (אבל היינו עם מישהו שמכיר את הבעלים אז אולי זה קשור..)

superman1234

New member
הדסון מסעדת בשרים מעולה.

מצטרף לדעתו של yosMan1 . בנוסף, גם השרות היה מעולה בכל המקרים שאכלתי שם.
ד"א, שמתי לב שאין אף ביקורת על "מיט בר" בהרצליה.
לדעתי זו אחת המסעדות הטובות באזור מכל הבחינות. האוכל, השרות, והמרווח הפנימי.

prizman

New member
לא פתרתם לי את הדילמה

אם אני שוכר דירה בצפון הישן של ת"א, למקום של בשר זו הליכה בסבבה,
להדסון זו נסיעה.
עם שתי האפשרויות אסתדר.
אבל באמת כדאי להגיע להדסון שבסוף העולם לעומת מקום של בשר שאיכשהו נמצאת ביקום המוכר?

superman1234

New member
עבורי, הצפון הישן זה רחוב אבן גבירול בין ארלוזורוב

לשדרות דוד המלך.
באיזור יש המון מסעדות מכל הסוגים והמינים. אם נדרים רק עוד קצת עד לרחוב הארבעה אז אתה מכפיל או משלש את האפשרויות שלך.
הזכירו כאן כמדומני את "ויטרינה", יש לך באזור את "מיט בר" התל אביבי שמאוד מומלץ. עליך רק להחליט איזה סוג של מסעדה אתה רוצה.....

YosMan1

New member
לדעתי כן, שווה את הנסיעה, וכמו שנאמר גם מיט בר שווה ביקור.

oreldi

New member
הצפון הישן ומקום של בשר לא קרובים

הצפון הישן כפי שמוכר לי זה מסוף רח' אבן גבירול . מקום של בשר זה בנוה צדק
אני מאוד ממליץ על מיט בר, לטעמי מסעדת הבשרים מספר אחת

foofoo77

New member
אני איתך

איכשהו מיט בר עפה מתחת לרדאר כבר קרוב ל 25 שנים. והיא מצויין. גם בשדרות ח"ן וגם בהרצליה. המועדפת עלינו ואני חייבת לומר שלמרות שהאדסון טובה מיט בר טובה ממנה. אכלתי בהאדסון לא פעם ולא פעמיים אבל עדיין מעדיפים את מיט בר ולא משנה באיזה סניף שלהם.
&nbsp

החתולית

New member
אנחנו אוהבים את הדסון

כן, זאת מסעדה לא זולה. אבל אני מוכנה לשלם 300 ש"ח עבור נתח בשר מיוחד ואיכותי לשני אנשים.
&nbsp
אנחנו אוהבים גם את חוות צוק. לקח לנו הרבה זמן להגיע אליה, אבל אני מודה שהתאהבנו באוכל ובסגנון המסעדה. מקווה שתהיה כאן פעם כשיהיה קרקס על גחלים.

prizman

New member
מחוות צוק לא ממש התלהבתי בלשון המעטה.

אבל את הדסון אנסה,
מקווה שזה לא תהיה עוד מסעדה שסתם מקודמת.
כבר הסתבר בעבר שמסעדות שנשפכו עליהן מאות פירגונים
הסתברו כמקומות בינוניים בערך.

החתולית

New member
הדסון היא מסעדה לבשר טוב

הנתחים המיוחדים שלהם מצויינים לטעמי, הבשר מיושן במקום ועשוי נכון.

למעלה