המלצה על מסעדת טבריה הקטנה

תומאס

New member
המלצה על מסעדת טבריה הקטנה

חשוב לי להדגיש (כמו תמיד) שאני לא מבין גדול באוכל, בטח לא ברמה של חברי הפורום פה.
היינו בשבת האחרונה בטבריה וחיפשנו מסעדה. אם לא רוצים לצאת מהעיר, אז אני חושב שטבריה הקטנה זאת אולי המסעדה היחידה שפתוחה בשבת.
(יש גם את המסעדה של המלון הסקוטי).
מצאתי בארכיון הפורום, כמה המלצות עליה, אז החלטנו לנסות.
אני אתחיל מהסוף - היה נהדר!
הגענו לשם בשעות הערב המוקדמות. (התקשרתי חצי שעה לפני ההגעה ושאלתי אם צריך להזמין מקום ואמרו שלא). ובאמת המסעדה הייתה כמעט ריקה.
המסעדה מעוצבת נחמד והמוזיקה שהתנגנה ברקע הייתה ממש טובה (אבל זה כבר יותר עניין של טעם אישי....)
השירות היה אדיב ומאוד מהיר.
והאוכל היה מאוד מאוד טעים. הופתעתי ממש לטובה.
לדעתי לא נופל ברמתו ממסעדות שף באזור המרכז, בכל הפרמטרים - גם במחיר.
אולי יש כאלה שימצאו את התפריט "פשוט" מדי או "לא עדכני" מדי, אבל אני דווקא התחברתי.
למנה ראשונה ביקשנו פטריות מוקפצות, ואז המלצרית חזרה מהמטבח ואמרה שמתנצלים אבל נגמר (יכול לקרות).
אז הזמנו פטה כבד. הגיעה מנה לא קטנה וטעימה.
למנות עיקריות הזמנו פרגיות וסטייק פילה (בחרתי רוטב שמנת ופלפל). את הפרגית לא אני אכלתי אז לא אכתוב עליה.
הסטייק פילה היה מהטעימים שאכלתי! והרוטב היה פשוט מושלם!
רק משהו קטן מוזר - ללא ספק זה היה סטייק פילה ולא אנטריקוט. אבל בצורתו הוא דמה יותר לאנטריקוט, כלומר שטוח ופרוש.
תמיד כשאני מזמין סטייק פילה, אני מקבל מן חתיכה עבה בצורת קוביה. לא זכור לי שקיבלתי בצורה שהוגשה לי.
אבל כמו שכתבתי, זה בוודאות היה סטייק פילה.
לקינוח הזמנו קרם ברולה שהיה גם הוא מצויין.
(התלבטנו בין שלושה קינוחים ובחרנו בהמלצת המלצרית).
חסרון שני קטנטן נוסף - ביקשנו לשתות לימונדה (יש בתפריט) ונאמר לנו שאזלה. שוב, ברור לי שמקרים כאלה קורים.
לסיכום - כולל טיפ (10%) שילמנו 400 ₪
לארוחה זוגית בלי יין (כולל שלוש שתיה).
לא זול, או ליתר דיוק, מעט יקר יותר מ ה "סטנדרט" של 300 ש"ח לזוג, אבל לדעתי קיבלנו תמורה הולמת למחיר.

gastro101

New member
תודה על התגלית, כנראה את הסטייק פתחו כפרפר

כבר ניקלתי בצורת הגשה כZו של פילה

מיתר44

New member
תודה על הדיווח. חבל מאוד על מה שקורה לטבריה

בחודש שעבר בילינו בגרדה שבצפון איטליה. כל העיירות והכבישים והמסעדות היו מוצפים
בתיירים. ואילו טבריה שעל שפת הכינרת היפה שלנו עומדת בשיממון.
סהכ 2 מסעדות פתוחות בשבת? מאכזב.
גילוי נאות: כותב שורות אלו יצא אל אור העולם בבית החולים הסקוטי - עכשיו ״המלון הסקוטי״.

החתולית

New member
על הדיווח

רוב המסעדות בטבריה כשרות, ולעיר אין מה להציע לתיירים. במקום להיות עיר תוססת ופורחת כלכלית, היא עיר מוזנחת מכל הבחינות, מלבד מהבחינה הדתית. חבל.
&nbsp

למעלה