יא-פן הארוחה שלא הייתה

לוטה2

New member
יא-פן הארוחה שלא הייתה

חיכיתי עד שוך ההייפ סביב יא-פן, והזמנתי מקום לחמישה אנשים לשישי (אתמול) בערב, לשעה עשר. הגענו בעשר. המארחת אמרה שהשולחן שלנו עדיין לא קם ושנחכה בצד. בעשר ועשרה הגיע מישהו שנראה כמו האחמ"ש והתנצל. שאל אם נרצה להזמין משהו בינתיים. אמרתי שאנחנו רוצים להתיישב קודם. בעשר עשרים וחמש עזבנו והלכנו לקפה נואר הצמוד היה טעים, נעים ושירותי, כמו תמיד. אפרט על מה שאכלנו אם תרצו. לגבי יא-פאן - זה נחמד שהאחמ"ש יצא להתנצל, אבל אני לא מחכה 25 דקות למסעדה, במיוחד כשהזמנתי מקום מראש. לשם אני (וארבעת חברי) בהחלט לא נחזור.

prizman

New member
אשמח לקרוא על קפה נואר.

המון שנים שלא אכלתי בה.
פעם גרנו ברחוב ליד ואכלנו בה די הרבה אבל זה היה לפני למעלה מעשור.
יהיה נחמד לקרוא מה קורה שם עכשיו.

לוטה2

New member
האוכל בקפה נואר תמיד טוב ומדויק

הדבר היחיד שמתנדנד שם הוא השירות - הפעם היה אחלה שירות. פעם קודמת, לפני שבועיים, היה שירות על הפנים.
למנות ראשונות חלקנו שתי סלסלות לחם וחמאה (הייתי יכולה לחיות רק מהלחם שלהם), סלט שורשים וסלט ירקות לבנוני. היה טעים מאוד. לעיקרית אני לקחת מנה מהספיישלים - קבב דג ים על מצע עדשים שחורות עם יוגורט. מנה מצויינת, ובגודל מכובד. מסביבי אכלו שניצלים ושאר מנות בשריות שלא טעמתי. כולם היו מרוצים מאוד. לקינוח לקחנו שטרודל פרג שיכול להתחרות אפילו בשטרודל המיתולוגי של וייס.
יחד עם משקה לכל אדם ותשר של 12 אחוזים, יצא 152 שקלים לאדם. לא זול, אבל איכותי וטעים. יש סיבה שאנחנו ממשיכים לחזור לשם.

prizman

New member
תודה על העידכון.

באמת ששנים לא אכלתי שם.
בביקור הקרוב שלנו בישראל ננסה אותם שוב.

לוטה2

New member
היה שם סיפור ארוך ולא נעים

עם צוות המלצרים שרצה להתאגד לצורך קבלת זכויות סוציאליות, דבר שההנהלה לא ראתה בעין יפה, והוביל (למיטב הבנתי) לפיטורי מלצרים ותיקים. זה השפיע רבות על השירות, ולא לטובה (כפי שניתן לצפות). אבל האוכל שם תמיד מצוין, אין ריגושים, אבל גם אין פספוסים. אוכל פשוט המבוצע למופת. גם האווירה מאוד נעימה, בעיני. בהחלט מסעדת הבית שלי כבר כמה שנים טובות.

החתולית

New member
עדיין לא הסתיים הסיפור הזה

ובינתיים צוותים של מסעדות נוספות מצטרפים לגל ההתאגדות, וטוב שכך.

לוטה2

New member
מסכימה אתך לגמרי

מקווה שבעתיד זה יהיה הסטדרנט בעסקי המסעדות, גם אם קשה לי להאמין בכך (לקוות תמיד מותר).

החתולית

New member
תקווה היא דבר חשוב

החתולית

New member
איפה חיכיתם בזמן שהשולחן שלכם היה תפוס?

הציעו לכם משקה על-חשבון הבית בינתיים?
&nbsp
בעיה לא פשוטה - מצד אחד, לא נוהגים לבקש מאנשים לקום כי תם הזמן שלהם; מצד שני, אתם המתנתם עשרים וחמש דקות והם הפסידו לקוחות.

לוטה2

New member
חיכינו ב"פסאודו" עמדת קוקטיילים

אבל בעצם - באמצע הרחוב. לא הציעו לנו שומדבר על חשבון הבית. האחמ"ש שאל אותנו אם אנחנו רוצים להזמין משקאות, כדי "ללכוד" אותנו, אבל ממש לא הציע שומדבר על חשבונם. כנראה שלא היה להם אכפת כל כך להפסיד לקוחות. התנהגות יהירה בעיני, במיוחד כשהם יושבים בשכנות למסעדה טובה כמו "קפה נואר".

לוטה2

New member
עדכון - קבלת מסר ממנהל המסעדה

חושבת שראוי לעדכן שמנהל המסעדה פנה אלי במסר אישי וביקש להזמין אותי לארוחת פיצוי. סירבתי. אני לא רוצה ארוחות פיצוי או ארוחות חינם, אלא שירות מקצועי וענייני באותו הזמן, ולא בדיעבד. בכל זאת, יפה מצידם שהם עשו זאת. מראה על תודעת שירות כלשהי, שלא נכחה בזמן המתואר. חבל שהם לא התקשרו להתנצל אחרי שעזבנו את המסעדה, אלא רק אחרי שפירסמתי ביקורת בפורום, זה היה מראה לי שאכפת להם גם מהחוויה שלי כסועדת, ולא רק מהביקורת השלילית בפורם.
בכל מקרה, תיארתי לפניכם את השתלשלות העניינים המלאה, כדי שתוכלו לגבש דעה בעצמכם.

החתולית

New member
על העדכון

אני מסכימה שהיו צריכים לטפל בזמן אמת, ולהתנצל בזמן אמת. יחד עם זאת, היות שהתקשרו ובכל זאת מנסים לתקן, אם התפריט מעניין אותך, הייתי נותנת להם צ'אנס.
&nbsp
הייתי נוהגת כך עם כל מסעדה, מלבד עם מסעדה שיש לי בה נסיון לא טוב מתמשך .

לוטה2

New member
לא יודעת, האמת שפשוט לא ככ בא לי לחזור לשם

וגם לא אוהבת את כל הקונצפט של לאכול בחינם. לא חסרות מסעדות בתל אביב, אני לא ארעב :)

החתולית

New member
אה, הייתי חוזרת לשם בלי לקבל ארוחה חינם

אבל אני מבינה למה את מעדיפה שלא.

למעלה