לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2023820,238 עוקבים אודות עסקים

פורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

אודות הפורום ביקורת מסעדות

פורום ביקורת מסעדות: הפכו למבקרי מסעדות. ישבתם במסעדה ואכלתם. נהניתם? שתפו אותנו. כל החוות דעת, המלצות, המחירים והמבצעים במסעדות אצלנו בפורום. 
כיום כל אחד יכול להיות מבקר מסעדות מוביל ועל מנת לכתוב ביקורת מסעדות טובה, אתם צריכים סלולרי עם מצלמה, חוש כתיבה בסיסי ומעלה, אמביציה ובעיקר רצון לאכול ארוחות טובות .
אנחנו בפורום ביקורת מסעדות נשמח לקבל את ההמלצות שלכם, לשמוע דעות כדאי לדעת היכן הכי כדאי להשקיע את התקציב לארוחה הבאה! 

לצפיה ב-'הדסון או מקום של בשר? '
הדסון או מקום של בשר?
03/08/2017 | 18:09
4
314
לארוחת צהריים משפחתית.
בהדסון אף פעם לא הייתי, את מקום של בשר אני זוכרת לטובה אבל לא ביקרתי שם כמה שנים טובות... 
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'אני אוהבת את שתיהן'
אני אוהבת את שתיהן
04/08/2017 | 14:14
233
אם עדיין לא אכלתם בהדסון, אולי שווה לנסות אותה.

עברו על התפריטים וראו אם יש מנות ראשונות שיותר מוצאות חן בעיניכם באחת המסעדות, שקלו את נוחות החניה וההגעה מבחינתכם. בסופו של דבר, שתיהן מצויינות.
ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'מה בקשר ל NG? יש לי זוג חברים שנשבעים עליה. '
מה בקשר ל NG? יש לי זוג חברים שנשבעים עליה.
<< ההודעה הנוכחית
05/08/2017 | 20:06
88
לצפיה ב-'הדסון ללא ספק !'
הדסון ללא ספק !
06/08/2017 | 10:52
388

מקום של בשר לא רע, אבל הדסון בליגה אחרת, זה באמת הבשר הכי טוב שיש למצוא בארץ לדעתי (ובדקתי די הרבה..).
ממליץ להזמין מראש אחד מהנתחים המיוחדים. הדסון קאט (שזה פילה ושייטל), או לונג איילנד (סינטה עם שייטל), או דלמוניקו (סינטה על עצם) או אנטריקוט על העצם.
אנחנו היינו שבוע שעבר, שלושה אנשים, הזמנו 4 ימים מראש הדסון קאט 450 גרם ואנטריקוט על העצם 600 גרם (ברוטו). אלה היו מנות של אושר צרוף, באמת שאין לי מילים לתאר, פשוט בשר משובח ועשוי בצורה מושלמת. שתי המנות עלו 580 ש"ח כולל 5 תוספות, אז בערך 190 ש"ח לאדם על עיקרית ותוספת, זה לא זול בכלל, אבל בהחלט שווה את זה (יצא בערך 300-320 גרם נטו נטו לאדם, בלי פחת).

ביקורת מסעדות >>
לצפיה ב-'תודה על התגובות!'
תודה על התגובות!
06/08/2017 | 11:23
226
אמא רצתה נווה צדק אז הלכנו למקום של בשר.
למנות הראשונות לקחנו קלמרי מטוגן מוצלח וסלט קיסר בינוני.
לעיקריות: סינטה על העצם, אנטריקוט ושתי מנות פילה.
הבשר היה טעים ועשוי טוב, במיוחד האנטריקוט.
בתוספות גראטן תפוחי האדמה והתרד המוקרם הצטיינו, השעועית הירוקה הרגישה סתמית וירקות השורש האפויים היו חביבים.
לקינוח הזמנו פילו עם תפוחים וקרם שניט.
שני הקינוחים קצת איכזבו: הפילו המגולגל עם התפוחים היה קר וזה היה מוזר כי הוגש עם גלידה קרה. בצק העלים של הקרם שניט היה טעים, אבל קרם הפטיסייר היה צמיגי.

האקוסטיקה במקום לא טובה לדעתי, היה הרבה רעש גם מהשולחנות הצמודים וגם ממכונת הקפה.
סה"כ היה לנו נחמד גם אם לא מרגש.
החשבון יצא 600 ומשהו ש"ח וכלל דמי חליצה של 45 ש"ח ליין שאבא הביא.
פעם הבאה הדסון, פעם אחרי זה NG

ביקורת מסעדות >>

הודעות אחרונות

10:30 | 20.02.20 חייבתלהגיב
21:45 | 19.02.20 דניניויורק
15:13 | 01.02.20 doss39
12:52 | 31.01.20 מס כשרות
17:30 | 20.01.20 הקו הסגול
12:13 | 18.01.20 חייבתלהגיב
13:36 | 13.01.20 מנייה בטוחה10
10:44 | 10.01.20 bigdaddy1 החדש
17:58 | 08.01.20 חייבתלהגיב
15:41 | 29.12.19 מנייה בטוחה10

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ