(עוד) בקשה להמלצה מסעדה ליומולדת

(עוד) בקשה להמלצה מסעדה ליומולדת

רוצה לנצל שוברי מתנה שיש ברשותי (נופשונית)
ניתן טאי מופיעה שם , מישהו יודע לומר טווח מחירים פחות או יותר ? באתר יש תפריט מורחב אך ללא שמץ איזכור של מחיר

קצת מוזר , לא ?
כרגע אני מתלבטת בין האיטלקייה בפשפשים , מל ומישל , ניתן טאי, דלאל , הצוענייה ו - ג'אסיה

erezavn

New member
ניטן תאי הכי מושקעת ויקרה מהרשימה

ישבתי שם תמיד בצהריים והמחירים נעים בין 70 ומשהו עד 100 ומשהו לעסקית צהריים של מנה ראשונה + עיקרית. לא זול אבל טעים. מאז ששחף שבתאי תפס פיקוד המסעדה הפכה למסעדה תאילנדית-אסייתית מושקעת וראויה בהחלט (ולא פלצנית כמו שהייתה עם פתיחתה).

בערב המחירים לא נמוכים למיטב ידיעתי. מנות ראשונות של 50 ומעלה ועיקריות שחוצות בחלקן הגדול את רף 100 השקלים. גם הקינוחים באזור 50 פלוס.
מצד שני - אם יש שוברים אז הנזק פחות נורא...

שאר האופציות שציינת לא מלהיבות בעיניי: מל ומישל איכותית למדי אבל המנות קטנות, דלאל - המקום עצמו סבבה אבל האוכל לא מדהים לטעמי (וגם לא זול),
בצוענייה לא נהניתי בכלל מהאוכל, האיטלקייה בפשפשים מאד לא יציבה ונוטה לבינוניות ואת ג'אסיה לא ניסיתי...

תודה , זו באמת הבחירה הראשונה שלי , פשוט מפריע לי

שלא ניתן לדעת מחירי מנות משוערים לפני ההגעה ..
ובאמת הבנתי שהמסעדה מאד השתפרה לאחר שנכנס שף חדש

gastro101

New member
את יכולה להתקשר לבקש שישלחו לך במייל תפריט

התקשרו אלי מהמסעדה החדשה של רושפלד- הזמינו או כסועדת ותיקה לאכול ואף לקבל בקבוק יין מתנה. בקשתי תפריט ושלחו (יקר מאד)

oreldi

New member
מחזק את מה שאתה אומר ומוסיף

שעל איטלקיה בפשפשים להגיד נוטה לבינוניות זו אפילו מחמאה- 3 פעמים הייתי שם והיה קטסטרופה כל פעם מחדש.
האופציות שנשמעות הכי טוב זה מל ומישל וניטן תאי, אבל בנוסף לכך שבמל ומישל המנות קטנות, צריך לקחת בחשבון את האווירה- חשוך שם עם אווירה רומנטית. יהיו כאלה שיתאים להם, יהיו כאלה שפחות

למעלה