משחקי השף אוטו אוכל

החתולית

New member
משחקי השף אוטו אוכל

אתם צופים? מה דעתכם?

צפיתי רק בפרק הראשון, ולטעמי הוא היה די משעמם.

מיכאל ג

New member
בידור סביר, אבל נמאס לי לשמוע על "אותנטיות" ועל "סבתות"

כל הערצת המאמות הזו יצאה לי מכל החורים.

החתולית

New member
ועל שני כוכבי מישלן לא נמאס לך לשמוע?

החלטתי שבפרק הבא, נספור כמה פעמים מושיק רוט אומר "כוכבים" "שני כוכבים" או "מישלן".

פעמונט

New member
כל כך מסכימה

trilliane

Well-known member
מנהל
ברור! אני צופה בכל תכנית עם אסף גרניט
. בעיניי חביב ומבדר

זו לא תחרות "מותחת" או לחוצה כמו משחקי השף אלא יותר דאחקות ועקיצות חבריות (בשיתוף ידוענים), אבל אני לגמרי זורמת.

לא לא הפריע האזכור של כוכבי המישלן של רוט (בכל זאת, חת'כת הישג) והוא גם לא התגאה בהם אלא להפך, הודה בפה מלא במגרעותיו: הוא לא מחובר לבישול הישראלי בכלל ולעממי בפרט וזה עומד לו לרועץ הן ב"משחקי השף", הן באוטו אוכל" והן בניסיונותיו במסעדות ישראליות בשנתיים האחרונות. הוא רגיל לבשל (או להכין תפריט) להולנדים ולא לתושבי הפריפריה (הפרק השני היה בדימונה, אגב).

אם כבר הציק לי שהקריין מציג אותם כ"שלושת השפים של ישראל"
. בפרק השני הוצג דידי הררי כ"שדרן הרדיו של ישראל".

Nרב

New member
אין לי אנרגיות לאף תכנית ריאליטי בישול ....

רק לחדשות האוכל של עמית אהרונסון, לפינה אצל פינס למנת היום של עדי שילון. לא יכולה לסבול את השפים הסלבים למיניהם

פעמונט

New member
מנת היום של עדי שילון זו תוכנית על גבול הביזאר

עשו תוכנית שכל מהותה היא צפייה בסרטוני יוטיוב במיוט.
&nbsp
הזוי בעיני.

Nרב

New member
זה מה שאמרו פעם על גיא לרר ותראה לאן הגיע

בכל מקרה זה נכון, אנחנו פשוט נהנות לשבת ולהזיל ריר על הסרטונים האלו. את כל הקשקשת אנחנו מריצות....

החתולית

New member
הזדמנות נהדרת להתייחס לאוכל בהומור

ומסכימה לגמרי עם האמירה על גיא לרר.

Gרר

New member
נראה לי שהרבה תלוי בציפיות שמגיעים לזה

זו בטח לא תכנית של אוכל במלוא מובן המילה (אבל בשביל זה יש לי את MKR אהובתי)... האוכל כאן הוא מאד משני והעניין הוא יותר האינטרקציה בין השפים והידוענים. מסכים איתך שחלק מהחומרים "נלעסים" יותר מדי (עוד פעם כוכבים עוד של מושיק ועוד פעם האני לא אוהב להפסיד של אסף) ואם זה לא יתקדם לשום מקום אז מהפרק השלישי זה כבר יתחיל להעיק. כמו כן זה הרגיש לי קצת ארוך מדי. אפשר היה לקצר (ב-50 דקות של MKR מספיקים להכין ארוחה של 3 מנות כולל הקניות וההכנות של לפני...).

עוד משהו שהפריע לי מאד זה רמת המסחריות שדחפו לתוכן עצמו. במיוחד בכל הנוגע למחלבה שהם פרסמו. לא אוהב שתוכן מסחרי מתערבב בצורה כל כך בוטה בתכנים של התכנית.

בקיצור - תכנית חובה זה בטח לא, ונראה לי שהרבה תלוי בשנים שלושה פרקים שיבואו. אם זה יעיק עלי יותר מדי אז המסקנות יוסקו

למעלה