eight, קצת מוזר שזה מה שמושיק רוט משווק.

Maldini Girl

New member
eight, קצת מוזר שזה מה שמושיק רוט משווק.

בירושלים פתחו סניף של eight חמש דקות מהדירה שלנו.
אחרי יום ארוך הייתי רעבה וקצרה בכסף וחשבתי שזו הזדמנות טובה לנסות.
המוזיקה חזקה בטירוף. התור ארוך ולא ממש ברור. קצת קשה לשמוע את הקופאית שממנה מזמינים, כנראה שגם לה היה קשה כי בחיים לא כתבו את השם של הבחור עם כ"כ הרבה שגיאות.

אני לקחתי עסקית (26 ש"ח) הכוללת שני כריכים, תוספת וגזוז.
מעולם לא קיבלתי גזוז, אני מניחה שהייתי צריכה לבקש ולדרוש אותו אבל מילא.
בתור כריכים לקחתי המבורגר טלה שהיה סביר. המבורגר מרגז שהיה לא מוצלח. התוספת טבעות בצל,הכי סטייל הרשתות הכי פושטיות (שאמנע מלנקוב בשמן). גם ההמבורגרים- דסקיות קטנטנות דקיקות שכמובן מגיעות רק עשויות מאד-מאד הזכירו טעם של הרשתות שאני נמנעת מהן מגיל 13.

הבחור לקח המבורגר עגל, אמר שהוא היה מתוק בצורה מחשידה, ושיש הרבה לחמניה ומעט בשר כך שקשה להרגיש את הטעם.

הטבעות בצל היו מוכנות בערך דקה וחצי אחרי ההזמנה. לא נתנו לנו אותם, אלא הן עמדו על הדלפק להערכתי לפחות 10 דקות עד שההמבורגרים היו מוכנים. לא יודעת אם זה מוזר לחכות סה"כ 15 דק' ברשת מזון מהיר, זה פשוט מוזר כשהטבעות בצל הגיעו כבר כמעט קרות.

שורה תחתונה, אם אתם רעבים וצריכים משהו שיסתום את הבטן זו אופציה סבירה. (סה"כ עסקית+המבורגר נוסף- 34 ש"ח). לא "לא טעים" וגם לא "כן טעים". סתמי, לחלוטין. מסוג הדברים שמוזר שזה מה שמושיק רוט משווק.

(אגב, באותו סכום אפשר לקנות באזור השוק אוכל כל כך יותר טוב ומשביע. אז איך אומרים? פעמיים, ראשונה ואחרונה)

Nרב

New member
בדיוק חשבתי על זה כשראיתי פוסט שלו באינסטגרם על איזה תבלין

שנראה לי שהוא משווק, וחשבתי שהוא אף פכם לא העלה לשם פוסט שקשור ל
eight. כנראה שזה קד"מ לצורך התנעת הרשת וזהו פחות או יותר....

למעלה