יש המלצות לגלבוע?

Gרר

New member
יש המלצות לגלבוע?

יש לנו בקרוב יום כיף מהעבודהשמחייב אותנו (מבחינת ה-schedule) לאכול באיזור של הגלבוע. לא חייב כשרות אבל כן צריך שתהיה בתפריט גם אופציה לצימחוני (משהו מעבר לסתם סלט ירוק...)

שתי אופציות טריביאליות
  • קימל בגלבוע - לגמרי לא בטוח שלצמחוני שגם לא מת על מתיקות יהיה מה לאכול שם (דעתכם?)
  • חוות התבלינים - נראה נחמד אבל על פי מה שאני זוכר מהפעם שהייתי שם לא נפלתי.
אשמח לדעתכם ואם יש רעיונות נוספים - יתקבלו בברכה.

pix37

New member
שתי האופציות שציינת הן פחות או יותר המיטב של האזור

(אלא אם היו שם חידושים מפתיעים בשנים האחרונות)
קימל בגלבוע מאוזנת יותר לטעמי מאשר אחותה התל אביבית והיא מגישה אוכל נחמד מאוד במחיר מעט גבוה מהמקובל באזור. היא בהחלט אופציה ראויה ליום כיף מהעבודה או למפגש משפחתי בהרכב משתנה.

חוות התבלינים - לא הייתי שם כבר המון זמן אבל גם אני מתחבר להגדרה של נחמד. אני לא מכיר באזור שום דבר שיפיל אתכם מהרגליים וביום כיף מהעבודה לרוב גם אין למה לצפות ברמה הזו.

האופציה השלישית באזור היא מסעדת דג-דגן בקיבוץ חפציבה- אשר פרט לשם האידיוטי מגישה דגי בריכות, גם היא נחמדה אבל לטעמי פחות מעניינת ומגוונת מהחלופות האחרות.

אופציה רביעית - אל אסלה - נראה שבאזור הזה יש קושי בבחירת שמות למסעדות - המסעדה בתחנת הדלק שליד הסחנה - מסעדה מזרחית "רגילה" לא הייתי בוחר בה אלא אם אתם בקבוצה עם אנשים מאותגרים קולינארית שחייבים חומוס צ'יפס סלט.

חיפאית88

New member
שתיהן די דומות האמת

בקטע הכפרי. ממה שאני שומעת מהאזור את קימל מאוד אוהבים (גם אני נהנתי בפעמים שאכלתי שם אבל זה היה מזמן), על חוות התבלינים כבר שנים לא יצא לי שמוע אבל יש בה משהו יותר "אותנטי" אולי.
&nbsp
הלהיט עכשיו באזור זה דווקא "אילוש" ברמת צבי זה כמה דקות נסיעה, שם לא הייתי אף פעם אבל המשפחה מתלהבת.
&nbsp
דג-דגן ירדה מגדולתה כבר לפני שנים, איכות ירודה ואוכל שלא התעדכן עם הזמן...

Gרר

New member
אילוש נראית נחמד אבל לפי האתר לא פתוחה לצהרים באמצע השבוע

אלא רק בשישי.
מקווה שזה לא טעות באתר.
בכל מקרה אשמור את ההמלצה למתישהו שנהיה באיזור בסוף השבוע.
תודה!

pix37

New member
אני די בטוח שהם יפתחו עבור קבוצה

תלוי כמובן בגודל הקבוצה ומה תסגרו איתם מראש (מינימום הזמנה מתפריט מצומצם וכו')

Maldini Girl

New member
מצטרפת. רוטנברג מושלם וגם שמעתי טובות על

בלה בבית שערים. לא יודעת כמה זה נסיעה משם, אולי רחוק מידי.

למעלה