מקום להערב? אווירה שמחה, אלכוהול טוב ואוכל טעים. ת"א

• פותח הנושא Joy
  • פורסם בתאריך

Joy

New member
מקום להערב? אווירה שמחה, אלכוהול טוב ואוכל טעים. ת"א

שלום לכולם,

מחפשת בנרות מקום שיהיה נעים בו הערב. מדובר בחבר טוב שהגיע לחופשת מולדת קצרצרה ויבזבז את הערב הפנוי היחידי שלו בחברתי.

אשמח להצעות.
איך פורט סעיד?
אתמול הייתי לראשונה ברומנו והיה מבלבל. מנה מעולה ומנה משמימה. קוקטייל דוחה (בעיניי) ושירות... היפסטרי להפליא.

אוזריה לדוגמא (שגם בה הייתי אתמול) עונה על האלכוהול ועל האוכל אך לא בעניין האווירה. כנ"ל קפה אירופה.

איזה מקום זוכה בשלושת הסמנים?

תודה!
ג'וי

erezavn

New member
מחזק את אונזה. גם דלידה יכולה התאים.

וגם סרווסריה. ואולי גם ברוט או אקסטרה ברוט (אם כי בשניהם לא הייתי עדיין לבושתי).

Joy

New member
תודה לכולם. היינו בבלו סקיי לדרינק ובפורט סעיד. פירוט בפנים:

היות והחבר מתארח בקרלטון התחלנו על הבר. הברמנים היו מקצועיים ושירותיים. הקוקטיילים (אחד על בסיס ג'ין והשני וריאציה על מוחיטו בצירוף ליקר קוקוס) היו חביבים אבל לא מיוחדים ולא עם טוויסט.
החבר לא נוגע בדברים מהים ותפריט האוכל לא היה לנו לעזר. ניסינו מנה אחרונה של שוקולד שהייתה עמוסה כמיטב מסורת מאיר אדוני במיליון רכיבים. הייתה מתוקה וחביבה אבל לא מדהימה. חלק מהרכיבים לא התחברו. האקלייר הקטן היה לא מוצלח וחמאת הבוטנים לא מלוחה. לא שווה לטעמי את 70 ומשהו השקלים שעלה הקינוח הזה.

לאחר מכן נסענו לפורט סעיד. ההמתנה לא הייתה ארוכה כפי שצפינו ומהר מאוד הושבנו על שולחן אותו חולקים עם אחרים.
לצערי כשהגיעה המלצרית היא מחקה מהתפריט מספר מנות ששמתי עליהן עין.

הזמנו לחם (חלה רכה ומתוקה ולא לחם שאור כפי שרציתי ושמעתי אודותיו), כבדים, "נתחים אינטימיים של קצבים", מטיאס ולקינוח מוס שוקולד.

הצלי (נתחים אינטימיים וגו') היה חביב. הכבדים טעימים. המטיאס מעולה והקרם פרש עליו ישב היה מוצלח מאוד.
גולת הכותרת הייתה המוס שהיה הטעים ביותר שטעמתי מעודי. המרקם, הטעם, הדחיסות. מושלם.

עבורי המקום קצת היפסטרי מידי, כולל זה שבאמצע הארוחה באו לשאול אם נוכל לעבור לשולחן קטן ונמוך (שזה בעצם שני כסאות עם שרפרף קטן לפניהם) כדי שהשולחן שלנו ישמש לקבוצה שנכנסה. השבתי שלא. זה מבאס וגם אני באתי להנות.

החשבון, יחד עם שני קוקטיילים, שני צ'ייסרים ועוד שני צ'ייסרים OTH עמד על כמעט 400 ש"ח.

לא יודעת, ציפיתי ליותר.
ג'וי

Nרב

New member
לגבי רומנו תדעי שחלק מהקוקטיילים מוכנים מראש - למשל הנגרוני

ואולי ממנו הטעם. אני נמנעת מהם, מזמינה J&T
אני דווקא אוהבת מקומות היפסטרים, וממליצה על רוטשילד 12 לבראנץ' וללילה מאוחר לאוירה "ברית" ונשנושים כיפים בד"כ

erezavn

New member
קוקטיילים מוכנים מראש זו עצלות.

אבל פורט סעיד זה מקום ששייך למפעלות אייל שני ולכן אני לא מופתע.
כמעט 400 ש"ח לזוג במקום כזה זה בעיניי מחיר מופקע. מצד שני בתדר הוא מציע עכשיו פיצה טבעונית ב-98 ש"ח שזו כבר באמת הגזמה פראית (פיצה ענקית אמנם אבל עדיין זו שערוריה).
ומצד שלישי - המקומות מפוצצים וההמון משלם ולא מתלונן - ועם זה אי אפשר להתווכח. כבר נכתב כאן לא מעט על האיש והתופעה. האיש גאון שיווקי ואנשים מוכנים לשלם אצלו הרבה על מעט. (אני לא אחד מהם).

למעלה