Gordo's

Gordo's

לא. פשוט לא.
בגדול אני יכולה לומר שהיו שלושה דברים טובים: לחמניית הבאן שהגיעה עם אחד ההמבורגרים, צ'יפס הבטטה והחנייה הקרובה שהייתה בחינם.

בפירוט גדול יותר:
הגענו לחגוג יום הולדת של חברה שאוהבת דברים שהם רטרו ומוגזמים, והתלהבה מתמונות הקינוחים שלהם. המקום מגדיר את עצמו כבורגר בר אז הגענו רעבים.
אני והבחור חלקנו שני המבורגרים שעלו 69 שח כל אחד וכללו גם צ'יפס וסלט קולסלואו:
מייק קרטר - 220 גרם המבורגר, מגדלון של טבעות בצל פריכות, גבינת צ׳דר, ספייסי מיונז, אייסברג, בצל מטוגן, פרוסת עגבנייה וקורנישון.
וצ'או צ'או - 220 גרם המבורגר, מיונז וואסאבי, סלט חסות, כרוב אדום ושרי בתיבול אסייתי ושברי אפונת וואסבי מוגש בלחמניית באן.

אז המייק קארטר הגיע יחסית מהיר, כשאני אומרת יחסית זה כי להכל לקחת המוווןןןןןןןן זמן להגיע. מצד אחד המקום היה די מלא, מצד שני מתפעלים אותו בני נוער ולכן אין באמת מבוגרים שמנהלים את העסק וברור למה לוקח להם המון זמן (במקום אחר הייתי מבטלת את ההמבורגר השני ופשוט קמה והולכת, אבל יום הולדת אז שחררתי).
הצ'או צ'או הגיע אחרי שהרוב סיימו את ההמבורגר שלהם.

הזמנו את ההמבורגרים במידת עשייה של מדיום רר. הגיע וול דאן. נמנענו מלעשות סצינה בגלל החברה ולא רצינו לחכות עד 12 בלילה לחלופה. האיכות של הבשר סבירה.
את החריפות מהמיונז ווסאבי אני עדיין מחפשת כי הוא לא הורגש. טעמתי בעיקר חסה והמבורגר. הבאן היה טוב. במייק קרטר הייתה גבינה וטבעות בצל סבירות בסך הכל.

אני חושבת שהם ניסו לעשות צ'יפס בסגנון הויטרינה, אבל הוא היה חסר תיבול. אז תפוחי האדמה היו תפוחי אדמה תפלים. הבטטה הייתה קצת יותר מוצלחת כי היא צריכה הרבה פחות מלח.

הקולסלואו היה בינוני מינוס.

הבחור שתה בירה מכבי, אני הייתי קצת יותר אמיצה וניסיתי קוקטייל שלהם שנקרא בניטו והתיאור שלו בתפריט הוא: קוקטייל לחובבי אניס, בטעם חמצמץ-קיצי עם מתיקות שקדית על בסיס של טקילה עם טאץ’ של אניס צרפתי מתובל, מוגש בזעם עם פלפל חריף וקליפת לימון לקישוט

בגדול זה ערק מדולל עם קצת צבע. לפחות במחיר שפוי יחסית (35 שח. אותו מחיר ששילמנו בהמינגווי בפראג, איפה הקוקטיילים שלהם ואיפה זה).

לקינוח ילדת יום ההולדת הזמינה את כל השייקים וכל הקינוחים שהם מציעים לכל השולחן. התגברתי על הזעזוע העמוק מהמוגזמות של העסק וטעמתי ביס מכל דבר. אז את הפנקייקים והוואפלים הם כנראה עושים במקום אבל כל השאר תעשייתי ומתוק הרבה יותר מדי. אחרי ביס אחד מכל דבר עברתי לנשנש את הבייגלה כי מלח ולשתות מלא מים.
שום דבר לא עשה לי וואוו.

אז אני מבינה שהקינוחים זה גימיק אבל הם מנסים למצב את עצמם כמקום שהוא מקדש להמבורגרים, אם זה כך, הם צריכים גרילמן שיכיר עוד מידות עשייה חוץ מוול דאן.

erezavn

New member
מקום שמתופעל ע"י בני נוער ונראה שמכוון לילדים ונוער

אוכל מוגזם בסטייל אמריקאי... או פשוט מקדונלדס משודרג לפני הטרנד הבריאותי שלהם. עצוב שמקום שאמור להתמחות בהמבורגרים לא מסוגל לעשות אותם בדרגת העשייה הנכונה.

oreldi

New member
חבל. ב69 שקל אפשר לאכול המבורגר מצוין

בהרבה מסעדות. על פי הביקורותוהתיאורים זה קצת מזכיר לי את יומנגס, למרות שבשתיהן לא הייתי: גדול, מוגזם ולא טוב במיוחד.

החתולית

New member
מה זאת אומרת בני נוער מתפעלים את המקום

אין במסעדה אחראי משמרת או מנהל מסעדה שאינם תלמידי תיכון?

סביר להניח שהיה

אני אישית לא ראיתי אף אחד שמסתובב שם שלא במדי מלצרית או שנראה מעל גיל 18 ובכלל זה כל המארחות והמלצרים.
&nbsp
&nbsp

החתולית

New member

למעלה