חודשיים פעילות בלי שום איזכור ?

salo22

New member
חודשיים פעילות בלי שום איזכור ?

איך נרדמנו ככה על המשמרת, רק בחיפה
נראה כמו המקום הכי נכון שיש, סופר מעניין ונפרגן בטונות של הצלחה עוד לפני שאפילו ניסינו
הקיצר מישהו\י כבר היו וניסו ומספיק אמיצים להודות בזה ולהסביר למה לא כתבו על המקום ? נראה מצויין ..
https://www.facebook.com/EissalonIsrael/

HEYלו

New member
מסקרן! מעניין אם יש טעמים טבעוניים + נצל"ש חיפאי

שמעתי על מקום חדש במוריה- אום כולתום. עוד לא הייתי.
מגדיר את עצמו כחומוס בר והתפריט בהתאם, חומוס מתחכם וטפאסים מהמטבח הערבי. הכל טבעוני כולל קינוחים שנקראים חביב.

pix37

New member
בפורמים הטבעוניים יש יחסית הרבה התייחסות אליו

מרבית הביקורות חיוביות
הספקטרום נע ממתנת ה' לטבעונים לבין כולה חומוס במחיר מופרז ...

pix37

New member
ומוסיף גם את "שירי אהבה" - בשד' הנשיא

https://www.facebook.com/lovesongshaifa/

עוד מקום שכותב את כל המלים הנכונות בפרסומים שלו, מופעל על ידי אנשים שלרוב יודעים מה הם עושים ומשום מה עובר מתחת לרדאר של הפורום. אני לא זוכר שראיתי שום ביקורת עליו - וחבל כי הוא בהחלט מסקרן.

salo22

New member
כשעבדו על המקום

ושמו שלט גדול עם המילה ביסטרו, היינו עוברים שם ומפנטזים על כיריים לוהטות, אולי זוג צעיר שהכיר בזמן שעבד במסעדה טובה בחו"ל וחזר לחיפה לעשות ממש ביסטרו. לאט לאט התמונה התבהרה ולפחות לנו, ממש לא הייתה אופטימית.
אני ממש לא מתחבר ל"יצירות אלכוהול עם אוכל קטן בצד" וציטוטי שירי אהבה סתומים, אני לא חושב שממש מבשלים שם, אולי כיריים חשמליות מזדמנות ביום טוב, לא רואים שם במעבר בחוץ ממש מטבח, אולי היה יותר נוח מבחינת אישורים והקונספט, אבל כרגע, נראה שהסיכוי היותר גבוה, הוא שמישהו בפורום יין ואלכוהול המתאדה יזכיר אותו, לא חבר'ה מכאן.
חתיכת גבינת קממבר עם דבש ואגוזים, סלט עגבניות שתוקעים בוראטה למעלה, בשביל זה יש בית, מקומות ישיבה בעיקר בחוץ עם רעש המכוניות משדרות הנשיא יקרצו בעיקר לדעתי למעשנים וחובבי הפוזה, אבל העדר אוכל מעניין, הוא העניין המרכזי, ממש לא מעניין, לפחות אותי. ובכלל הוציא לי את החשק להרגיש שכנראה הם לא מקפידים לבקש מאורחיהם (או מעצמם) לא להחנות את הג'יפים ושאר הרכבים ולחסום את המדרכה בזמן הישיבה שם ולהכריח הולכי רגל ועגלות ילדים לסכן נפשותיהם בירידה לכביש, חוצפנים גדולים, למרות ששוב, לא יודע בדיוק מי האנשים האמורים, אני די בטוח שיש קשר לאורחי המקום.
אגב מקום "תרבות אלכוהול" נוסף נפתח, על-ידי מישהו שמוצג כ"מומחה יין" וגם מין אווירה שאנטית כזו בילויית עם מבחר יין בכוסות ו"אוכל קטן" שמלווה ליד ובעיקר נראה כמו פלטת גבינות או נקניקים ולחם, לא חקרתי לעומק ואין לי מושג מה איכות הסחורה, האוכל לא נראה מושך במיוחד בפירסומי הרשת אבל באמת שלא בדקתי, גם מקום כזה, לצערי הרבה פחות מסקרן, לפחות אותי, כי הוא לא מציע שום ערך מוסף משמעותי וכנראה יותר פונה לקהל יעד "בלייני".
הוא נקרא מסתבר, קנטינה סושיאל, אגב ממבט עכשיו בפייסבוק נראה שמתחילים "לנסות" קצת יותר לבשל שם..
https://www.facebook.com/cantinasocialehaifa/?pnref=story
רק להבהיר שממש אין שום דבר נגד המקומות האלו והלוואי שסופר סופר יצליחו, פשוט פחות רלוונטיים לנו.

salo22

New member
אוקיי, גם שם לא מבשלים

מה שאגב הופך את הלוגיסטיקה של פתיחת מקום לפי השמועות (הבישול), להרבה יותר מורכבת.. תמונת הדג היא לספיישל שלהם, או ווטאבר, סבי'צה עם מלון, שיהיה, פסדר..

trilliane

Well-known member
מנהל
התשובה בגוף השאלה: מרכז מסחרי שומם בסביוני דניה...

לא משנה מה היו פותחים שם, לא סביר להניח שהייתי שומעת על כך ללא פרסום (או הפורום הזה...
).

salo22

New member
לקחתי מטוסים למרכזים מסחריים שוממים בעולם

שהתחבא בהם משהו מעניין בתחום האוכל או תחומי אהבה אחרים, אז נראה לך שלשם לא ניסע במיוחד ?
ממש בקרוב נעבור שם, הזוג הזה במימד הוירטואלי נראה מקסים ומכוון לעבודה קשה וטבעיות, כמו שמקום של גלידה חייב להיות, אז אני כן, אופטימי.. במימד הוירטואלי..

trilliane

Well-known member
מנהל
לא הנסיעה המיוחדת היא האתגר, אלא עצם הידיעה על קיומו...

מרכז מסחרי בשכונת מגורים מובהקת בפאתי העיר... כזאת שמי שלא מגיע אליה במיוחד לא עובר בה כי אין מה לחפש בה. עכשיו כשאני יודעת אנסה לעבור שם בהזדמנות.

למעלה