לצהרי מחר ולא עלה גפן?

מיקהפ

New member
לצהרי מחר ולא עלה גפן?

כלומר, ליד לב המפרץ, אולי משהו חדש בלב המפרץ? לחזור לתאילנדית בחוצות המפרץ? אולי משהו חדש שם?
לא להרחיק משם כי עם פקקי הקריות נאחר את הסרט.
תודה.

מיקהפ

New member
תודה, לא ידעתי.

בדיוק אתמול ספרו לי שפתחו רפאלו בקריון, לא ידעתי על חוצות המפרץ, יופי, נחליט במקום.

חיפאית88

New member
רפאלו בקריון קיימת לפחות 3 שנים, כשרה חלבית.

יש דדוקא את פאט ויני החדשה, של אותה הקבוצה, בביג קרית אתא מוצלחת מאוד ונראית לי מתאימה לארוחת צהריים.

salo22

New member
זהו, שזה היה מוזר קצת

אבל מצד שני אני לא מבקר בלב המפרץ כמעט.

salo22

New member
באמת אולי פאט ויני+פתרונות יצירתיים

כי המקום די שחון, אלא אם כן אין דרישות משמעותיות.
אם עוברים בסביבת טבעון - טאנטי, או שפשוט ליסוע ולאסוף משם בהזמנה טלפונית פיצה ופשטות טובות ולזלול באיזור האוכל של הקניון או פיקניק קטן על הדרך..
כנ"ל אפשר כמובן גם מפאט ויני.. אבל זה אני, אוהב דברים כאלו גם על חשבון הנוחות של ישיבה במסעדה, בתלות בכיוון וזמן כמובן..

מיקהפ

New member
תודה, פתרונות יצירתיים - לא תמיד.

התבלבלתי, זה להיום, אולי פאט ויני, אתמול לא הצלחתי להגיב מהנייד לאחר שבדקתי בטלפון והבנתי שרפאלו הכשרה בקריון.
קצת מורכב כי אנחנו באות מכיוונים שונים ובלב המפרץ נוח לראות סרט בצהרי היום, בטבעון רק בערב, ופיצה שהתקררה לה, לא מתאימה ותמתין לטוסקנה באביב, טריה כמובן.
הכי מוזר מה שנכתב על אזור שחון, הקריות היום הן עיר של ממש על כל החסרונות וכמעט מדבר קולינרי, חבל,
למרות שכביש ראשי בקרית חיים הפך לרצוף וצפוף במקומות אוכל, עדיין - שממה, לא תשאר רעב, אבל, ואני קריתית, כלומר, בהוויה.
אם יהיה משהו טוב אצל ויני השמן, אדווח.
ולעלה גפן, נחזור בעוד שנה, אולי.

salo22

New member
התכוונתי שספציפית נקודת לב המפרץ היא איזור שחון יחסית

ולמה להתלבט, יש טרנטינו שם, לא ניסיתי אבל לפי השמועות יכול לסגור פינה לא רע.
ברור לי לגמרי למה הקריות אינן אואזיס קולינארי וכנראה אף פעם לא יהיו, מבחינתי הן יחד עם חיפה רבתי, עמק יזראל וגליל מערבי זה כמעט "אותו איזור" כי דרכי הגישה היום מאוד נוחות ומהירות, לא רואה שום דבר שחון בכלל סביבה זו, להיפך

sweetdreams

New member
שחון כשמחפשים משהו ברדיוס מאוד קרוב

למשל, כי רוצים להגיע לסרט בלב המפרץ ואין הרבה זמן, או כי גרים/עובדים באיזור, ורוצים להזמין משלוח.
&nbsp
כשיש יותר זמן + אמצעי הגעה לחיפה רבתי + עמקים + אני אוסיף גם את עכו, התמונה נראית לא רעה בכלל. אבל אם מצמצמים לקריות בלבד, ולפעמים אין ברירה, אז המצב יותר עגום (למרות שיש קצת התעוררות).

xfwind

New member
אם ג'פניקה מתאים אז יש סניף יפה ב"ביג" צ' ק'אתא על ההסתדרות

למעלה