לונדון המלצות ספציפיות?

Vegeterian123

New member
לונדון המלצות ספציפיות?

מתוכנן כנס מהעבודה לעוד חודשיים ללונדון, ואנחנו כרגע דיי נעולים על 2 כוכבי המישלן של דינר (הסטון בלומטל), ועל 3 כוכבי המישלן של גורדון רמזי.
ממש לפני הזמנת שולחן, יש משהו שצריכים לדעת?
אנחנו מתכננים ללכת לשתיהן בתפריט הצהריים, ואולי פשוט להזמין מנות נוספות מהתפריט אם יתחשק...
חוצמזה, אשמח למסעדות נוספות (או פנינות נסתרות של פינות דים סאם חבויות), או כל דבר אחר שאם אני בלונדון אני אמור לחוות אותו...
ראיתי בעמוד זה את ההמלצות ודיס המלצות לגבי ג'יימי אוליבר, ובתור חובב מושבע שלו, קצת ירד לי אחרי כל הביקורת השלילית לגבי האיטלקית שלו, פיפטין עדיין בסימן שאלה...

החתולית

New member
ממליצה לך להכנס לחיפוש הייחודי של הפורום

תמצא בעזרתו שלל המלצות. גם בקישורי הפורום תמצא את המדור של דיווחים מחו"ל.

Vegeterian123

New member
כמובן כמובן שבדקתי כבר

בדקתי וסימנתי, ידוע
יותר שואל לגבי חוויות ספציפיות ממקומות ממושלנים או נסתרים שלא מופיעים בחיפוש הפורום

salo22

New member
דים סאם

באיזור מאוד לא מרכזי אבל עדיין סביר לאיתור, אכלנו דים סאם מעולה בסטנדרטים "מחוץ להונג קונג" והאמת גם לא יקר, במסעדה סינית די גדולה :
http://www.pearlliang.co.uk/
כיאה לתחום, תפריט הצהריים הוא מה שיש לשאוף אליו, תפריט דים סאם די נדיר למציאה, בטח באירופה.. בערב זה סיפור אחר, כנראה שיותר יקר ומצומצם הרבה יותר, אז אם רלוונטי, כוונו לצהריים.. הייתי שמח מאוד לחזור לשם לארוחה מבוססת דים סאם לחלוטין כולל הכיוון הסיני של הקינוחים הדי מגוונים שיש להם, אולי יחד עם מנת הלובסטר נודלס שנחשבת ספציאליטה שלהם, אך גם די יקרה.. מנת הברווז הייתה לצערי חלשה יחסית, אבל הדים סאם המעודן ודי מקורי, בהחלט פיצה..

בצ'ינטאון יש את Joy King Lau, מין פוראמה של פעם ברוח הכללית אך על הרבה סטרואידים ומבחר גדול יותר כמובן, לא מקום רע, הדים סאם מהטובים בעיר אך לא ברמת המסעדה שהזכרתי לפני.

amis12345

New member
המלצות מהטיול האחרון

סעדנו בעיקר באזור Mayfair. לצערי לא הצלחנו להשיג מקום אצל גורדון רמזי (על המסעדה החלופית הממושלנת שלו פטרוס, לא שמעתי דברים טובים והתפריט לא נראה לנו). היינו בהיביסקוס (Hibiscus), שני כוכבי מישלן, והיה די מדהים אבל מאוד יקר בערב (בסביבות 140 פאונד לאדם בלי שתיה(!!)), בצהריים לדעתי זה זול משמעותית. מסעדות אחרות לא ממושלנות שנהנינו בהן - Scotts, מאכלי ים מעולים, גם פלטת הקינוחים. Foyer at the claridge - ארוחה ברמה גבוהה יחסית. יש גם תפריט קבוע בערב שמאוד משתלם. המקום עצמו מהמם. Clos Maggiore, נותנת תמורה מצויינת למחיר. רמת שירות של מסעדה ממושלנת. מבחינת בשרים מאוד נהנינו ב-Goodmans, הסניף של Mayfair. היה כל כך טוב שהגענו פעם שניה...

Nרב

New member
3 כוכבי המישלן של רמזי - את מתכוונת לזאת בצ'לסי?

אני יכולה להגיד שהיינו פעמיים (בצהרים) ושבעתי בעיקר מהלחמניות הנפלאות. הארוחה לא הרגישה WOW בשני המקרים ....

למעלה