מחפש מקום כיפי לארוחת בוקר בשישי

amirline

New member
מחפש מקום כיפי לארוחת בוקר בשישי

יכול להיות באיזור פלורנטין , לוינסקי או כל מקום בתל אביב ...
בית קפה או מקום כיפי עם אוכל טוב (לא ארוחת בוקר של חביתה וממרחים)...
מקומות בסגנון שאהבנו הם לחמנינה (ליד הבית אז קצת משוחדים) וברד סטורי .

gastro101

New member
נהננו בקפה טוני ואסתר בלוינסקי 39, יש ארוחת בקר

סטנדרטית אבל אפשר להרכיב ארוחה מיוחדת . לא יודעת אם אפשר להזמין מקום ולא - להתכונן לחכות קצת
מה יש בארוחת הבקר של לחמנינה?

amirline

New member
מנות די מיוחדות

לחם נלסון עם קממבר וריבה טעימה, פיתה קינדר עם מוצרלה, חומוס עדשים עם פיתות קטנות שנאפות במקום, פרוסה גדולה עם גבינת שמנת , חביתה ופטריות מעל ועוד דברים מיוחדים
&nbsp
ויש את כל המאפים, לחמים והמתוקים המעולים שלהם, ממליץ בחום !

amirline

New member
נשמע נחמד, ננסה, אני אוהב את האיזור הזה בשישי, אווירה מיוחדת

amirline

New member
היינו היום, תבורכי ...

מקום אותנטי עם אווירה רגועה ונעימה, הזמנו ביצי עין על חלה עם מיונז וירקות בצד- מנה טעימה מאוד , אהבתי שהירקות לא סתם מונחים אלא מתובלים עם לימון ושמן זית.
הוזמנה גם ברוסקטה סלמון שהייתה מאוד טעימה.
לקינוח קרמבו מוקה שהיה מאוד לטעמי אבל קצת הצטערתי שהזמנתי אותו ותיכף תבינו למה ...
&nbsp
בעודנו יושבים עם הקפה אנחנו רואים מישהי שעוברת עם שקית שקופה ובה קופסא יפה עם פטיפורים משגעים , ניסינו ללכת לכיוון שממנו היא באה אבל לא מצאנו את המקום... ואז לפתע אני רואה את אותה בחורה שוב (יוצאת מבית קפה) ומיד הסתערתי עליה ושאלתי איפה נמצא המקום , היא שלחה אותי שני רחובות ליד לכתובת המדויקת , בעודי הולך ברחוב ממש כמה חנויות לפני היעד אני ממש בטוח היא טעתה כי כל הרחוב רצוף במחסנים ובחנויות ישנות אבל אז אני רואה מקום חדש, לבן ויפה שמתגלה כגן-עדן.... פטיפורים, עוגות ומאפים חלומיים , מקום ברמה גבוהה עם תוצרת ברמה גבוהה, לקחנו מארז פטיפורים ועוד מאפה קינמון מדהים , אלמלא הייתי אוכל את הקרמבו אצל טוני ואסתר הייתי אוכל עוד כמה מאפים

&nbsp
טוני ואסתר מקום מצוין שאחזור אליו בקרוב אבל כשכתבתי בכותרת ״תבורכי״ זה היה בגלל המקום המדהים הזה שנקרא sweet box

gastro101

New member
נראה שגם אני אברך אותך כשאעלה על המשקל בקרוב

גם אני אכלתי את ברוסקטת הסלמון והיה לי טעים מאד וגם קרמבו המוקה- למרות שאני לא מחסידי טעם הקפה -ערב לחיכי

החתולית

New member
נקרא טוב

למיטב זכרוני טוני ואסתר נמצא במין מובלעת ברחוב לוינסקי, וכל רעש הרחוב מגיע למקום. נחמד שהצלחתם למצוא שם רוגע ושקט.
&nbsp
Sweet box היא קונדטוריה אמריקנית יחסית חדשה ברחוב החלוצים.

amirline

New member
ישבנו בשולחן הכי רחוק מהכביש

ומלבד כמה צפירות היה די שקט שם, כל המובלעת הזאת היא איזור רגוע , מוצל ונעים

החתולית

New member
אולי דלאל תתאים לכם

יש להם סלסלת מאפים מצויינת. יש דיווחים טובים על ארוחות הבוקר של משייה, דה-נורמן והוטל מונטפיורי.

amirline

New member
דלאל היינו ובאמת נחמד מאוד, משייה חזק על הכוונת אבל השאלה

איך האווירה שם? , כבדה קצת כמו הוטל מונטיפיורי ?

החתולית

New member
קרא דיווחים, הבט באתר האינטרנט של המסעדה

ותבין לפי ההתמונות והדיווחים איך האווירה.

Nרב

New member
מקומות שכתבתי עליהם בשרשור אתמול

קלארו, האחים, הדליקטסן
לקופי בר יש בראנץ' מסורתי שיש משפחות שלמות שנשבעות בו ואוכלות שם מדי שבוע (שולחנות קבועים) עם מנות כמו ראגו פטריות או סלמון בעישון חם שהם עושים
לדלאל גם יש ארוחה עם פרודוקטים מעולים
אם אתם אוכלי הרבה בשר, יש את הארוחה של טראק דה לוקס - אני פחות התחברתי
יש כאלו שאוהבים את התפריט של הבאסטה (אני לא)

למעלה