קופי בר ארוחת ששי

gastro101

New member
קופי בר ארוחת ששי

מזמן לא היינו שם . היינו צריכים לאסוף את צעירת הבנות מהאזור וחשבתי שיהיה נחמד לאכול שם ארוחת ערב
מפות לבנות, משפחות מרובי סועדים . קבלנו שולחן עגול שהיה בהחלט נח לשלושה , ששה לא היו מסתדרים שם
מתברר שיש להם תפריט מתחלף בכל יום ויום
לראשונות - לו זוקיני ובמיה צרובים על לבנה- הנערה טעמה מהלבנה ואמר השטעים הוא אהב את המנה . לה- כדור מוצרלה ועגבניות שרי - מנה נדיבה שהיתה לטעמה
לי- פטה כבד שאכזב- הוגש עם חצי אגס שבושל בחומץ ואלי קצת סוכר- אני לא חושבת שחומץ הוא בן לוויה לפטה ובצד - צלוחית קורנישונים- אמאמא של החומץ !
הוגש עם שני טוסטים של בגט שאור . מזל שקבלנו גם לחם בנפרד
מנה משעממת.ראו הוזהרתם

בעיקריות היתה אי הבנה- רצינו לחלוק המבורגר ברוטב יין אדום וגם טרטר טונה - שתי המנות יצאו יחד . אי הבנה וחבל שבמעמד ההזמנה לא הבהרתי שאת הטרטר נחלוק כראשונה. אז מיהרנו לאכול את ההמבורגר שלא יתקרר-המרכז היה נא מדי לטעמי . (בקשנו מדיום) , הרוטב בסדר, פירה בצד- לא אכלתי אבל הוא אהב וגם הצמחונית טמנה מזלג בצלחת

הנערה לקחה אנילוטי במילוי גבינת עיזים ברוטב תרד כמדומני- במחצית המנה אמרה שמלוח מיד וזו נערה שמוסיפה מלח לכל תבשילי . השאירה 3 בצלחת. אבא שלה אכל אחד ואמר שאכן מלוח . במעמד הפינוי נשאלנו אם לארוז והערתי על המליחות. המלצרית אמרה חבל שלא אמרתם קדם היינו מכינים לה מנה חדשה
והחיילת אמרה- אני רגילה מהצבא שאוכלים מה שמקבלים...

את טרטר הטונה אכלתי כקינוח- היה נחמד עם בצל קצוץ שולט

החלטנו שאנחנו מלאים ולא ניקח קינוח (בבית המתינו 100 עוגיות צ'וקלד צ'יפס שאפיתי) אבל המלצרית הביאה פרוסת עוגת גבינה - עוגת הגבינה המפורסמת שלהם ואמרה שזה מהם. מחווה נאה. אני לא טעמתי אבל שותפי הפגינו יכולת לא רעה בחיסול

החשבון כולל בקבוק סן פלגרינו ואספרסו קצר -372שח

לסכום- השרות היה טוב. מקום נעים לשבת, המנה המצטיינת היתה האיולי שהוגש עם 2 פרוסות לחם כהה ושתי פרוסות לחם לבן- ללא חיוב
לי היתה ארוחה סתמית ללא חשק לחזור

inבאלי

New member
באמת נקרא כסתמי/בינוני

אני זוכרת משם ביקורים מוצלחים, חבל שזו היתה החוויה שלכם.

oreldi

New member
לא היה צפוף ורועש בצורה איומה?

גם אני התאכזבתי שם בביקור בשישי בערב.
בכמה פעמים אחרות שלא בשישי בערב היה אחרת לגמרי, הרבה הרבה יותר טוב. נראה שקשה להם יותר עם העומס

החתולית

New member
מצטרפת לשאלה של אוראל

אני זוכרת את הקופי בר כצפוף נורא. אחרי ארוחה אחת איתך שם לפני שנים, חזרתי רק עוד פעם אחת עם פ', וגם אז היה צפוף ורועש ולא יכולנו לנהל שיחה.

gastro101

New member
היות וישבנו בשולחן צדדי,צמוד לבר

לא היה רועש ודוקא ניהלנו שיחה ללא קושי.המלצרית היתה מאד נחמדה.הבעיה שהמנות,בעיקר שלי היו בינוניות מינוס

Nרב

New member
חייבת להעלות תמונות של שתי מנות שאכלתם

אחת - המוצרלה עם העגבניות (אכלנו אתמול, הילדה אכלה כמעט הכל, וגם אגב את האניילוטי ניקתה מהצלחת) והשניה - זוקיני ושומר על לבנה (הורסיה החורפית של המנה שאכלתם).
רק להמחשה....

למעלה