המלצה למסעדה בירושלים

• פותח הנושא dya
  • פורסם בתאריך

dya

New member
המלצה למסעדה בירושלים

היי, חיפשתי כבר במנוע ובכל זאת מעדיפה להתייעץ איתכם. דרושה מסעדה בירושלים. נהיה עם בני 11 ו-18. בד"כ אנחנו אוהבים לאכול במחניודה אבל נזכרתי מאוחר וכבר אין מקום. איפה אתם ממליצים לאכול?

החתולית

New member
יעזור עם תגדירו תקציב

ואיפה עוד הייתם ונהנתם. יש בירושלים מסעדות רבות, וקשה להמליץ כך.
&nbsp
על-ידי שימוש במנוע החיפוש, את בעצם מתייעצת איתנו, כי הוא מכיל את הדיווחים וההמלצות שלנו.

Maldini Girl

New member
חשוב לקבל עוד מידע

למשל, איזה סגנון אתם אוהבים, ובאיזה יום בשבוע אתם באים.
למשל, אנה החדשה (בבית אנה טיכו) מוצלחת מאד בעייני, כשרה וחלבית (כך שלא רלוונטית לסופ"שים) ובמחירים סה"כ בסדר.
&nbsp
אם אתם אוהבים את הסגנון של מחנהיודה אולי את אחת האחרות של אסף גרניט- הסדנא או טלביה (לא הייתי בשניהם ולכן ממליצה רק על סמך סגנון)
&nbsp
אם בא לכם משהו ממש בוויב אחר והרבה פחות רשמי
פתחו ליד ממילא מקום קטן שנקרא "מיאן נודלס", את המקום מנהלים זוג אסייתי והם עושים נודלס, מרקי ראמן וכדומה, לטעמי מאד מוצלחים, המחירים הם סביב 50 ש"ח למנה (ומנה אחת היא ארוחה די מלאה). הם לא כשרים ופתוחים גם בשישי-שבת, המקום קטן ולא רשמי, אבל בעייני נהדר.

dya

New member
תודה על ההמלצות

שומרת אותן לנסיעה הבאה לירושלים. היינו בחמישי, בסוף רק אני והבן,ואכלנו ליד שוק מחנה יהודה במקום קטן שנקרא אישטבח, מאפה בשר שנקרא שמבורכ ומוגש עם 3 סלטים. בחרנו עם בשר צלעות( נקרא סיסקה) היה לא יקר וטעים.

dya

New member
נכון. מקום

נחמד לאכול באזור שוק מחנה יהודה.

Maldini Girl

New member
כיף לשמוע. מאז שעברתי לירושלים מתה להגיע לשם

לצערי עוד לא יצא מסיבות של אלרגיות וכו'. עשית לי חשק להתעקש להגיע. בסוף אלך לשם לבד וזהו.

dya

New member
לא הייתי נוסעת במיוחד לירושלים

בשביל אישטבח. אם את באזור מחנה יהודה, אז שוה טעימה...

למעלה