טנדורי הרצליה, ארוחת יום הולדת עם קופון

gastro101

New member
טנדורי הרצליה, ארוחת יום הולדת עם קופון

בעלי שם לב שתוקף הקופון פג היום ולכן הוזמן מקום לאתמול . הקופון - 80 שח בשווי 160 שח לאיש, כולל משקאות וקינוחים
הגענו בשבע ורבע היה חצי מלא, בהמשך התמלא מאד כנראה כולם באו לממש את הקופונים פרט לשולחן של 6 גברים בעלי חזות אסיאתית שכנראה היו בעניני עסקים
רינה פושקרנה היתה, קבלה את הבאים והסתובבה קצת בין השולחנות

לראשונות לקחנו סמוסה במילוי ירקות הגיעו 3 קונוסים בגודל מכובד- הוא אכל אחד ו בטטה ורה - קציצות תפוח אדמה מתובלים במעטה קמח חומוס- אכלתי אחת טעימה מתובלת היטב , קבלנו צלוחית רוטב אדום חריף מאד אבל הצ'טני הירוק בצד עזר להרטיב . המחיר סביר 30 שח למנה- 4 יחידות נארזו הביתה

עיקרית החלטנו לקחת מגש טנדורי זוגי מתוחמר ב 159שח (!!) קבלנו צלחת לוהטת עליה 2 פיסות דג שהיה קר - כנראה הוכן זמן רב קדם והונח ברגע האחרון, דג לבן עבה - נסיכת הנילוס? . היתי רעבה מאד אז הרטבתי בצ'אטני ואכלתי
עוד היו במגש- 3 נתחי חזה עוף כל אחד בתבול אחר עשוי בתנור טנדורי- אדום ירוק ולבן. אולי היו שם 300 גרם חזה עוף ו.. 3 קבבים שהוא אכל (לא אוכל דג) ללא כל תוספת- 159 שח בלי קופון . אין מילים
בצד לקחנו תבשיל של מחית חציל עם אפונה- לא כתבו בתפריט שיהיה מלא חתיכות ענקיות של בצל, קבלנו בצל ברוטב חציל. 50 שח אני חושבת
ונאן שום שהיה טעים מאד כרגיל , ליווה מבחינתי טוב את הבשר. טוב שלא הזמנו אורז
עשינו טעות - הוזמן קינוח פודינג אורז שהיה חמצמץ וממש לא טעים לי הוא אכל כמה כפיות - 30 שח כמדומני
דוקא סן פלגרינו תומחר בשפיות ב 22 שח
למרות שהשתדלנו לא לחרוג מהקופון היינו צריכים להוסיף 15 שח...

לסכום- תמחור מופרז למנות עיקריות . אם לוקחים סמוסות , נאן ואולי מנת בשר אחת - סביר . לא נראה שנחזור בזמן הקרוב

נזכרתי בארוחת יום הולדת בטנדורי תל אביב לפני 30 שנה שהיתה מעולה. ציינתי זאת בפני רינה והיא שלחה לנו 2 כוסות יין- בקשתי מהמלצר שישאיר רק גביע אחד- יין אדום פשוט. מחווה חביבה אבל לא טעימה

החתולית

New member
בשנים האחרונות לא היו דיווחים טובים על טנדורי

גם אני זוכרת את המסעדה בכיכר דיזנגוף לטובה, אבל מאז עברו הרבה מים בירקון וגם בגנגס.

gastro101

New member
אכן חבל ...אבל זכרתי את החזה עוף טנדורי לטובה...והייתי

סקרנית לטעום דג טנודרי מה שהיה נפילה
ראיתי שיש שוב קופונים

הייתה תקופה ששלחו הביתה משלוחים של העסקית.

זה היה הרבה יותר מוצלח מהעסקיות במקום. הייתה מזמינה 2 עסקיות והספיק לי לשלושה ימים והיה ממש טוב. לפני זמן מה ביטלו זאת וחבל. זה היה פחות מ-50ש"ח לעסקית, כולל נאן.

למעלה