פסטל מוזיאון תל אביב

פסטל מוזיאון תל אביב

אחרי סיור נהדר במוזיאון ( יש כמה תערוכות ממש מוצלחות ) " קינחנו" בצהרים בפסטל.
המיקום נפלא כמובן, וחוסך את הצורך לצאת לצהרים תל אביבים מהבילים, או להזיז את האוטו... בפנים נעים וממוזג היטב, התקבלנו בחיוך נעים, למרות אי השתיכותנו הבולט לקולקצית הסלבס המקומית שסעדה שם.
עסקיות צהרים כוללות ראשונה ושתיה במחיר העיקרית.
היינו ארבעה כך שפגשנו לא מעט מנות . בשורה התחתונה - כמעט הכל היה מאוד טעים, גודל מנות בינוני אך מספק.
ראשונות : סלט אנדיב - המנה החלשה של היום. עלים יפים וטריים של אנדיב ועוד ירוקים שונים, רוטב לא רע, מעט פרמג'ן מעל. מנה משעממת.
עגבניה צלויה - הסועד שהזמין עף עליה . טעים עדין יפיפה . ( לא טעמתי, לא יודעת )
גספצו סלק - המנה שלי. מנה נפלאה. כללה כדורונים זעירים של מלון, מעט לבנה מעושנת ( לא הרגשתי בטעם העישון אבל היה טעים ) ומעט פרורי גבינה כחולה. חמצמץ מתקתק קריר , פשוט נהדר.
את הראשונה הרביעית אני לא זוכרת לצערי. לא נשמעו תלונות כי את התלונות דווקא כן הייתי זוכרת...

עיקריות:
ניוקי פטריות אפונה ועוד - היה טעים לסועד ולטועמים סביב. לא טעמתי , לא יודעת.
קלמרי על מצע כרוב אדום צלוי - נהדר. מאוד טעים . שילוב מוצלח בין הקלמרי לכרוב הצלוי . היתה טיפה תחושה של " מנת דיאטה" כי היה חסר משהו עם גוף, איזה פחמימה לדוגמא, כדי להשלים.
עוף בקרי - נתח שלם של חזה עוף, ברוטב קרי טעים ומעט פיקנטי ( אולי מעט מדי, וירקות צלויים. אישית אני מעדיפה את הקרי כשהנתחים קטנים יותר וסופגים את הטעמים . אבל כל הטעמים היו מוצלחים ולא היו טענות למנה...
פפרדלה רגו - המנה שאני אכלתי. טעימה מאוד. פשוטה מאד. הכל עבד יחד טוב. בלי חידושים מסעירים אבל מדויק וטעים.

קינחנו בקפה - מצוין ביותר, וכדור פררו רושה, שרק בשבילו שווה לבוא למוזיאון לסבול קצת תרבות בקיץ.
טעיםםם. כדור בגודל של כדור טניס, מונח על פירורי גלידה קרירה, שוקולד מריר עוטף מוס אגוזים (? ) שנח בשלווה בין שתי פרוסות טורט שוקולד. מאוד טעים .

שילמנו כ 130 ש"ח כל אחד כולל טיפ.

לשימור: אוירה נעימה מאוד בצהרים, יופי של מזגן, יחס נעים ולבבי של הצוות. נגישות נכים טובה. אוכל טעים . ( לא " יצירתי " , לא מסעיר, פשוט טעים )
לשיפור: בקשנו מים, קבלנו מים במזיגה לכוסות. זה אלגנטי יותר אבל לא כל כך יעיל בקיץ הישראלי... שימו קנקן על השולחן ועשיתם אותנו מאושרים.
בחלק מהמנות היה חסר משהו פחממתי, או אפילו סלסלת לחם קטנה על השולחן. זה יוסיף הרבה להרגשה ולא יעלה המון למסעדה.
סהכ חוויה טובה.

gastro101

New member
טוב לקרוא טובות על מסעדה שכמעט ולא מוזכרת כאן

תודה רבה !

trilliane

Well-known member
מנהל
משמח לקרוא שהם מקפידים על רמה טובה במסעדה של קהל שבוי יחסית

למעלה