המנזר - היום בצהריים

המנזר - היום בצהריים

אחרי כל הדיווחים הנפלאים שהיו כאן יצא לי להגיע לשם היום בסביבות 1500. היה מפוצץ [בחוץ] אך נמצא לנו שולחן, לי ולחברה.
אחרי שעיכלנו את העובדה שאנחנו מעלות את הגיל הממוצע [היה צפוי...] היה נחמד לשמוע את השיחות של התל-אביבים הצעירים בשולחנות מסביב.
לדוגמה - אחד אמר לחבריו שכבר אין לו כוח לנסות להיות 'מאגניב' כי במילא זה לא עוזר לו עם הבנות...

תפריט השבת שקיבלנו היה מצומצם ורוב המנות שהומלצו בפורום לא היו בנמצא.

לקחתי מנה של תמנון+נקניקיה+תפ"א. לולא הייתה קצת מלוחה ולו היו בה קצת יותר פיסות תמנון - הייתה יכולה להיות מנה טובה מאד.

מולי נלקח פילה של מוסר ברוטב ביסק. גם פה הפילה היה קצת מלוח אך עסיסי בפנים ופריך בחוץ. ל"רוטב הביסק" לא הייתי קוראת רוטב ביסק בשום אופן, אבל המנה ערבה לחיכה של החברה. מה שהיה חסר הייתה איזו תוספת פחמימתית ליד.

לקינוח לקחנו בהמלצת המלצרית מלבי מהדוכן הסמוך שהיה מצוין.

נהנינו מאד מהאזור והאווירה אך בעיקר, מהשירות. המלצרית הייתה גם מקסימה וגם יעילה, והעיקר, לא נמרחת...[טעים לכם וכו'].

עם שליש סיידר אלכולהולי, כוס קפה ו-2 פרוסות לחם = 169 ש"ח לפני.

אחזור בהזדמנות לדגום את שאר המנות.

מול העיניים שלי כעת : דייסה ומלפפון רקוב

יש גם עוגה כושית וכוס תה פושר ודלוח, אושפזתי לפנות בקר עקב עווית כלייתית , למרות כל הבירות שאני שותה, עשית לי תיאבון רותי

נכון. גם זה לא היה מתוכנן...

אני נהנית יותר מה'מסעדה' הבייתית עם מה שקורה בתחום המסעדות היום.
עם זאת, רוצה מאוד לנסות את גריג ובאר א וין. נראה לי שאלה ידברו אלי יותר.

פרופסור מחבר - העמים עם זקנקן של לנין;

״ דרג לי בבקשה את הכאב בסולם:1-10״ אני ;״12״ --- המומחים גורסים שאבנים בכליות לגבר זו המקבילה לצירי - לידה מבחינת כאב , קצת עירוי לתוך הוריד ותרופות משככי כאבים עושים את העבודה

החתולית

New member
התפריט מתחלף מדי שבוע

חלק מהמנות חוזרות על עצמן, וחלק נגמרות וזהו.

זה לא היה התפריט השבועי המתחלף. זה היה תפריט שבת,

גם היה מודפס עליו וגם שאלתי. כל המנות בתפריט עוד היו במטבח, לא נגמרו.

במנזר התפריט יכול גם להשתנות כל כמה שעות

בסופו של דבר לא מדובר במסעדה, אלא בפאב שמוציא הרבה מנות אוכל ממטבח קטן באופן מגוחך, התפריט מתעדכן כל יום בהתאם למצאי בשוק והמצב רוח של הצוות.
אבל זה כל הקשם של המנזר, מקום שמצליח כבר 20 שנה לחיות לפי החוקים שהוא יוצר, לא מתפשר ומגיש אלכוהול זול 24 שעות ביממה למייטב שתייני העיר עם משהו קטן לאכול ליד

למעלה