מסעדת מנטון בחיפה - התרשמות?

catcatul

New member
מסעדת מנטון בחיפה - התרשמות?

שלום לכולם,
האם מישהו יודע לספר משהו על מסעדת מנטון בחיפה (סמוך למרכז הכרמל, ליד מלון וילה כרמל)?
אשמח לקבל חוות דעת מניסיון או משמועות :)
תודה רבה!

catcatul

New member
אף אחד לא שמע? לא מכיר?

אנחנו חושבים לערוך שם אירוע גדול והיינו שמחים לשמוע חוות דעת כלשהן. חוסר ההיכרות מעלה חשש...
תודה רבה.

salo22

New member
סורי, היח"צ והאתר שלהם לא פיתו עד היום להגיע

מאוד פשוט - לכו בפורום מצומצם לארוחה ללא כמובן גילוי המטרה שלכם ותתרשמו.. בכל מקרה זה משמעותי יותר מלשאול באינטרנט.

catcatul

New member
תודה, פירוט ובקשה להצעות נוספות

תודה, אתה צודק כמובן, חשבתי שאולי למישהו יהיה משהו לומר בכל זאת.
אנחנו מחפשים מסעדה טובה חיפה לערוך אירוע משפחתי רב-משתתפים, כמאה איש לערך, והם פחות או יותר המסעדה היחידה שהמרחב שלה נראה נעים ויכול להכיל מספר כזה של משתתפים (לצערנו הרב הנמל 24 אינם יכולים להכיל כמות שכזו, אבל זה הסגנון שאנחנו מחפשים מבחינת האוכל, השירות והרמה הכללית).
אם למישהו יש הצעות נוספות בחיפה ובסביבתה - אשמח מאוד!
שוב תודה!

חיפאית88

New member
אם לא פוסלים גן אירועים

הפיין קלאב יכול להתאים, כמה רמות באכול מעל שאר גנים ואולמות בחיפה לדעתי.
&nbsp

catcatul

New member
הלוואי

אבל המשפחה קשורה מאוד למזגנים, ואף אחד לא מוכן לשבת בחוץ בשעות הצהריים בחום של עונת הקיץ

חיפאית88

New member
מה לגבי פאלמר?

אולם בנמל, לפחות פעם היה בסוג של שיתוף פעולה עם הנמל 24, אבל לא יודעת מה קורה עכשיו.
לא ביקרתי מעולם אבל לפני כמה שנים היו על מילים מאוד טובות, אבל שוב לא יודעת אם שמר על רבה.
&nbsp
אולי ויוינו החדשה (יחסית) עושה אירועים...

catcatul

New member
חן חן

על ההצעות.
פאלמר לא נראה בדיוק הסגנון שלנו (קצת צעקני מדי),
ועל קימל בגלבוע קראתי המון ביקורות גרועות, איני יודעת אם יש בהן ממש או לאו.
תודה!

salo22

New member
בצפון זה עניין בעייתי ל 100 איש

זה הרבה וגם די בעייתי בכל מקרה לארץ ולא רק לצפון, למצוא מסעדה ברמה גבוהה, שתסגור את הערב לאירוע של 100 איש. זה כבר נופל בקטגורייה של מקומות לאירועים קטנים ולא מסעדות, למיטב ידיעתי הצפון לא משופע בכלל בכאלו, יש היום ביקוש גדול ולא מעט מקומות כאלו טובים וקצת יותר "אקסלוסיביים" מהאולמות הגדולים, במרכז.
כדאי בדוק בשלו ביער, המקום יפה, לא אכלתי שם.. נדמה לי שגם הזכירו שבלה בבית שערים, לא רחוק משם, יכולים להיות רלוונטיים גם הם. סה"כ מאוד בעייתי, 100 איש למסעדה זו כמות עצומה בכל קנה מידה.
אולי שווה לבדוק גם את המקום שמתחת לנמל 24, אני לא חושב שיש קשר מטבחי היום, אבל שווה לבדוק מה המקום מציע ועד כמה הוא טוב, הפנים קצת מצועצע ממה שהגנבתי מבט, לא הייתי שם באירוע..

catcatul

New member
אכן

אתה צודק בהחלט, אנחנו אכן מתקשים למצוא מסעדה מתאימה בסגנון ושתוכל להכיל מספר כזה של משתתפים. נבדוק את שלו ביער.

salo22

New member
אם דגניה לא רחוקה מידי

1910 קיבלה לאחרונה ביקורות טובות וזה עושה רושם של מקום יפה, השאלה אם מבחינת מקום הם יכולים לסגור ל 100 איש וכמובן גם אם לא רחוקה מידי.. אולי גם אדלינה שווה בדיקה, סתם רעיונות פרועים יחסית לבדיקה.

catcatul

New member
תודה!

דגניה קצת רחוקה מדי,
ובאדלינה כבר היינו באירוע משפחתי רב-משתתפים, והיה נחמד, אבל לא מושך לחזור לעוד אחד.

pix37

New member
ביקורת מכלי שני

חברה אכלה שם לפני מס' חודשים והרושם שלה הוא כדלקמן:
א. האוכל טעים אבל לא וואו (יותר מסינטה בר פחות מהנמל 24)
ב. מנות קטנות מאוד במחירים מאוד מאוד גבוהים מאוד ביחס למקובל בחיפה כך שה- VFM נמוך.
ג. המקום עצמו נחמד אבל בפעם שהיא היתה הם היו הסועדים היחידים כך שאי אפשר היה לבחון את השרות.

הערה כללית - קחו בחשבון כי בארוע בגלל מגבלות הארוחה המשותפת לכולם האוכל יהיה לרוב פחות טעים ומדויק מאשר ארוחה במסעדה.

מחשבה נוספת - שקלתם את האפשרות להעביר את הארוע לשלו ביער בטבעון. הייתי שם בעבר בכמה ארועים מאוד מוצלחים. המקום יפה ומרשים, השרות נפלא - אבל אין לי מושג איך המטבח שלהם עכשיו. בעבר הם זגזגו והבנתי שעכשיו הם התייצבו.

catcatul

New member
תודה!

בהחלט נבדוק אפשרות זו.
אם יש עוד הצעות באיזור חיפה וצפונה, נשמח לשמוע!

catcatul

New member
תודה רבה על ההצעה

מרפרוף ראשוני באתר שלהם נראה כי האווירה פחות "פנסית" ממה שאנחנו מחפשים.

trilliane

Well-known member
מנהל
היא לא ליד וילה כרמל אלא בתוך מבנה המלון, בקומת קרקע

לא ידעתי שזהו שמה ולכן התיאור בלבל אותי וחשבתי שאני לא מכירה (גוגל עזר*). אכלנו שם פעם ארוחת בוקר (לא יודעת אם אז המסעדה הייתה באותו שם או אותם בעלים) והיה נחמד, לא משהו מיוחד. מזיכרוני זה דווקא מקום די קטן וצפוף שלא מתאים לאירוע גדול, אבל אולי בחודשי הקיץ הם מתפשטים גם לחצר ואז מרווח יותר.
&nbsp
לא יכולה לפרט מעבר לכך, לא מכירה אישית אף אחד שאוכל שם, אף שאנחנו וחברינו נוהגים להיפגש לא מעט במקומות על ציר הכרמל. אולי בגלל הסגנון ורמת המחירים, וגם העובדה שהיא לא כ"כ בתודעה... (כנראה יותר יושבי המלון / תיירים / אירועים). הסתכלתי עכשיו בתפריט, ברמת המחירים שלהם אני חושבת שהייתי סומכת יותר על "הנמל 24" (כי שם אכלתי לא מעט והניסיון היה טוב מאוד, בדרך כלל).
&nbsp
* אתר המסעדה:
http://www.menton.co.il/

catcatul

New member
תודה רבה על הפירוט

ועל חוות הדעת!
כנראה הם קצת גדלו מאז שהיית, כי יש גם חצר וגם מבנה מקורה שממשיך את המבנה הפנימי, שנמצא בקומת הקרקע של המלון.
הלוואי שהיינו יכולים לערוך את האירוע בנמל 24, אך כפי שציינתי הם מוגבלים ב-50-60 אורחים לכל היותר, ואנחנו כמעט כפול

למעלה