נג'ימה ברעננה- פנינה קטנה ב
רעננה

נג'ימה ברעננה- פנינה קטנה ב
רעננה

רעננה לא ממש מלאה במסעדות שוות-בעיקר אפשר למצוא רשתות של בתי קפה שלרוב די מתבאסת לשבת שם כי כל הארוחות והמנות נראות פחות או יותר אותו הדבר.

אני זוכרת את נג'ימה עוד טרם המעבר שלי לארה"ב. נהגתי לפחות פעם בשבוע להגיע לשם לארוחת בוקר/צהריים/ערב
(כשאת גננת ואין לך זמן לאכול -זה מה שקורה) ואני שכל כך בררנית נהניתי לנסות דברים שונים מהתפריט ופשוט התענגתי על כל ביס.

אתמול הלכתי לשם עם חמותי ולהפתעתי המקום היה ממש ריק, וחבל-ההפסד כולו של האנשים שלא נכנסו לאכול שם.

בעלת המקום לא רק שפנתה אלינו בחביבות אפילו זכרה אותי למרות שעברו שנתיים מאז שהייתי שם ואפילו זכרה שאני לא אוהבת בצל ושאני בעייתית באוכל
- בעיני זה מקסים ומראה כמה היא משקיעה במקום ובאנשים וזה ממש ריגש אותי.

אני הזמנתי מנת קוסקוס צמחונית עם ירקות ומרק- המנה ענקית,הירקות המבושלים היו טעימים והמרק היה מרק צח טעים ומנחם בדיוק כמו שמרק אמור להיות.

חמותי הזמינה שניצל עם תוספת של סלט ירקות וצ'יפס.
אני טעמתי רק מהשניצל והצ'יפס:
הציפס היה קרנצ'י וטעים ומאוד והשניצל- שניצל דק וטעים. מגיע שניצל ענקי ועוד שניצל קטן לידו.

יחד עם ספרייט וכוס מים יצא לנו כ-88 ש"ח לא כולל טיפ.
אני וחמותי ממש נהנו מהארוחה הזו.

במהלך הארוחה לא היו עוד סועדים שישבו במסעדה אלא רק כאלה שנכנסו לקנות אוכל מוכן . אני די מופתעת כי בעבר היו יושבים שם המון ודווקא שיפצו ועשו את המסעדה מאוד יפה ומשופרת וגם השירות טוב ונעים. תוהה למה זה ככה שם ומקווה שזה היה רק משהו חד פעמי
.

החתולית

New member
על הדיווח

דווקא היו כאן כמה דיווחים על מקומות נחמדים ברעננה. אנסה לחפש לך אותם.

passioneta

New member
הקוסקוס שלהם מצוין

אני מניחה שרבים כמוני מזמינים משם צהריים למשרד.

סופסוף קוסקוס אמיתי

אני מזמינה מאיזה מקום ישראלי בניו יורק אבל זה ממש לא קרוב להיות כמו הקוסקוס שלהם.
&nbsp

נצל"ש, מחפשת המלצה למסעדה ברמה"ש

עדיף קרוב לרחוב אוסישקין/סוקולוב ופתוח בשבת. תודה!
מבחינת הסגנון-משהו שמתאים לבוהריים/איטלקי

לעדנה יש בראנץ' בשישי. בדקי באתר שלהם אם גם בשבת.

בכל מקרה, הם פתוחים בשבת וגם אם זה תפריט רגיל תמצאי מה לאכול שם. יש גם מנות איטלקיות. זה אמנם לא על סוקולוב/אוסישקין אבל מרחק הליכה מאוסישקין.
חוץ ממנה - אין משהו מיוחד בסוקולוב או אוסישקין. בתי קפה בעיקר.
רמת השרון י ב ש ה מבחינה קולינרית.

חשבתי על "עדנה" אבל החברה לא מעוניינת

יש איזה בית קפה שהוא לא רחוק מהדואר ברמה"ש, ברח לי השם שלו...אולי מישהו יודע?

רביבה וסיליה! בדיוק

שלחתי לה את הפרטים ונראה מה דעתה.
מסעדה נהדרת לטעמי- עשינו שם ארוחה של שבת חתן למשפחות הקרובות.

סיליה ורביבה לא רביבה וסיליה
סיליה הייתה המייסדת

והיא צירפה אליה את רביבה...כשסיליה עזבה השם נשאר. כמו לונדון וקירנבאום תיבדל סיליה לחיים ארוכים.
זו לא ממש מסעדה זה בית קפה עם מנות אוכל לכן לא הצעתי אותה בתגובה הראשונה.

למעלה