סרדיניה חמישי בערב - א כ ז ב ה !!!

amirline

New member
סרדיניה חמישי בערב - א כ ז ב ה !!!

כזכור (או שלא) חיפשתי מקום עם אווירה כיפית ולגמר הגיעו סרדיניה, קלארו ובינדלה, לבסוף החלטנו על סרדיניה והזמנו מקום לחמישי ב 21:30 .
כאשר נכנסנו למסעדה היינו בהלם טואלי, המסעדה ריקה לחלוטין, אפילו לו אדם אחד שישב שם וזה כבר הוריד לנו את כל הרוח ואת כל הכיף, איזה מין אווירה כיפית זאת כשאנחנו לבד במסעדה וכשהשעה 21:30 לא רואה מצב שהיא תתמלא ואכן כך היה ,נשארנו לבד כל הערב ...

בהתחלה אמרתי לזוגתי שלא משנה שהמקום ריק, האוכל אמור להיות טוב ואנחנו נהנה בכל מקרה כי אנחנו ביחד, הזמנו לראשונות סלט סרדיניה שהיה נחמד מאוד (סוג של סלט קיסר עם אנשובי ופרמזן) ומרק ארטישוק ירושלמי שהיה טעים.
לעיקריות הזמנו ניוקי דלעת וריזוטו זעפרן עם נתחי מוסר ים, המנות היו סבירות לחלוטין, חסרות מעוף וחסרות עוקץ, ממש כאילו חסר בהן משהו שיקפיץ את המנה מסתם מנה למנה טובה....
על קינוח ויתרנו , האווירה נהייתה עוד יותר גרועה כשהתחילו לאסוף סכו"ם וכוסות מהשולחנות שמסביב, סה"כ ערב מאוד מאכזב בעיקר חרף העובדה שאנחנו לא יוצאים לעתים קרובות (בייביסיטר וכל האופרציה), פעם הבאה קלארו כנראה...

Nרב

New member
לפני שנתיים בדיוק היינו שם עם קופון באליגם

וכבר אז לא היה מלא ... כמו שאמר לי חבר - מסעדה שמציעה קופונים לא תשרוד עוד הרבה זמן, משהו לא טוב קורה שם...

amirline

New member
דווקא בפורום היו חוות דעת טובות, ציפיתי למשהו אחר לגמרי

אור2221

New member
בסופו של דבר אם תקרא את הביקורת שלך

היא לא רעה, ואני מניחה שאם היית מקבל את אותו האוכל במסעדה שוקקת יותר - כל ההתרשמות שלך הייתה שונה.

אני לא מאשימה אותך, יש לי אותה בעיה בדיוק כשאני שם. האוכל, המסעדה והכל מאוד מוצאים חן בעיני, אבל העובדה שהמסעדה ריקה מבאסת בצורה לא רגילה.
לא ברור לי למה הם עד כדי כך ריקים.

amirline

New member
רעה מאוד, אווירה מבאסת ועיקריות סתמיות...

אדגיש שוב שהמנות העיקריות היו סבירות וסתמיות, קשה להגיד שנהנינו מהן , אכלנו כי היינו רעבים והן היו שם.

החתולית

New member
חבל שזו היתה החוויה שלכם

אכלתי בסרדיניה פעמיים ונהניתי מהאוכל.
&nbsp
אני יודעת שמסעדות ביפו סובלות בחודשים האחרונים מבעיות לא פשוטות, בגלל מה שמכונה "המצב". מסעדנים מדווחים על ירידה חדה מאד בהזמנות וסועדים.

amirline

New member
ממש ריחמתי עליהם האמת, מעולם לא נתקלתי במסעדה ריקה לגמרי

ועוד בחמישי בערב...

אור2221

New member
לצערי, המצב שלהם קדם בהרבה להתדרדרות הביטחונית

אם תחפשי ביקורת שלי מלפני שנה + בערך, תגלי שחוויתי בדיוק אותה החוויה - מסעדה ריקה בערב.
מאז הייתי בשבת בצהריים והיה יותר מלא - גם אז כתבתי ביקורת.
ואז עוד פעם אחת עם בן זוג - בערב - ממש בתחילת הבלגן הבטחוני והיה גם אז ריק לחלוטין - במקרה הזה ויתרתי על הביקורת.

האוכל דווקא היה בסדר גמור.
אבל התחושה שאתה יושב במסעדה לבד - לא נעימה.

יצורה

New member
בערך...

המסעדה (בגלגול הנוכחי) נפתחה במהלך "צוק איתן", כשיפו הייתה ריקה.
הבעיה לדעתי היא בעיקר במיקום - זה מיקום שפונה בעיקר לתיירים ומטיילים ביפו, לא מקום שמגיעים אליו בספונטניות באמצע השבוע, בעיקר לא בחורף - וחבל, כי לטעמי האוכל שם מעולה. אם המסעדה הייתה ממוקמת בשדרות רוטשילד, למשל, היא הייתה נראית אחרת לגמרי.
&nbsp

erezavn

New member
מבאס לקרוא. מצב המסעדות ביפו לא משהו, אבל זה ממש קיצוני...

לשבת לבד במסעדה נחשבת למדי ביום חמישי ב-21:30 זה ממש מעורר רחמים - גם לכם כסועדים ובעיקר למסעדה עצמה...
כמו שכתבו כאן, המצב היה לא משהו עוד הרבה לפני שהתחיל גל הטרור הנוכחי. גם תחת רועי סופר (לפני בינדלה) הם התקשו באמצע שבוע למלא את המסעדה, והיו תלויים לא מעט בקופונים. ורועי סופר הוא עוד שף נחשב שלא מקופח יחצ"נית ותקשורתית, בניגוד לשפים הנוכחיים של סרדיניה שאינם מוכרים במיוחד.
לא מקנא במסעדנים ביפו. כמו שסולה סגרה את הדלתות לא אופתע אם זה יקרה לעוד מסעדות.

gastro101

New member
הלב כואב...דוקא רציתי ללכת לשם בששי בערב בעיקר כי זכרתי

שיש להם טארט לימון לקינוח. התקשרתי לברר ובחור נחמד אמר שאין . אז בשביל ארנצי'יני ופסטה החלטתי על פסטה מיאה שמצריכה נסיעה של 10 דקות מהבית

amirline

New member
לדעתי פסטה מיאה הרבה יותר טעים מסרדיניה

וזה לא שאני כזה מחזיק מפסטה מיאה ...
&nbsp
שוב הגעתי למסקנה שאם בא לי להנות על בטוח אז אין על רוסטיקו באזל, היינו שם עשרות פעמים (ואני לא מגזים) ומעולם לא התאכזבנו, האווירה,השירות והאוכל פשוט מצוינים.

מעניין אם יש הבדל בין הסניפים

ברוטשילד רוסטיקו הם די בינוניים.
מצד שני גם פסטה מיה וילסון טוב בהרבה יותר מרמת החיל...

amirline

New member
ברוסטיקו קשה לי לומר כי בקושי אכלתי ברוטשילד

לגבי פסטה מיאה בוילסון זה סניף בשרי ורמת החייל סניף חלבי, לדעתי שני הסניפים מדשדשים, יש לי סנטימנטים לסניף בוילסון כי יוצא לי לאכול שם הרבה אבל המקום לצערי נראה בירידה מבחינת הלקוחות, רמת האוכל לא השתנתה וזה מה שחשוב.
בכל מקרה רוסטיקו באזל ברמה אחרת מפסטה מיאה, לאחרונה גיליתי את ארוחות הבוקר בשישי ברוסטיקו והן מעולות.

למעלה